Wiadomości z tagiem Reformy  RSS
Ukraina będzie kontynuować współpracę z NATO i reformy armii

23.04.2019 21:29


„Siły bezpieczeństwa i obrony nadal intensywnie będą współpracowały z NATO i odpowiednimi strukturami w Unii Europejskiej” – oświadczył doradca prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego ds. bezpieczeństwa i obrony Iwan Aparszyn. Dodał także, że kontynuowane będą także reformy w armii i przemyśle obronnym.

Źródło: www.rmf24.pl

Reforma OFE, awans Polski, tani frank [Wykresy tygodnia]

20.04.2019 7:00


Kończąc kolejny tydzień 2019 roku, spójrzmy na najważniejsze i najciekawsze wykresy ostatnich siedmiu dni.

Tagi: Reformy
Źródło: www.bankier.pl

Strajk nauczycieli 2019. Jarosław Gowin się zdenerwował. Padło pytanie o zarobki

17.04.2019 12:02

- Minister Zalewska przeprowadziła trudny element reformy, jaką jest likwidacja gimnazjów. Nigdy nie podjąłbym się zrobienia tego w tak krótkim...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jak likwidacja OFE wpłynie na giełdę? Oto możliwe scenariusze

17.04.2019 9:50

Partia rządząca dopięła swego i jeszcze przed wprowadzeniem PPK oraz przed wyborami parlamentarnymi i europejskimi przedstawiła projekt reformy Otwartych Funduszy Emerytalnych, a mówiąc wprost – ich likwidacji.

Źródło: forsal.pl

Reforma oświaty. Samorządy wystąpią z pozwem zbiorowym

17.04.2019 9:06

Subwencja oświatowa jest zbyt niska, uważają samorządy. Dlatego największe miasta planują wystąpienie z pozwem zbiorowym przeciw Skarbowi Państwa. Kwota, której będą się domagać, może sięgnąć nawet 200 mln zł.

Źródło: www.money.pl

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego pozytywnie o rządowych planach dot. OFE

16.04.2019 12:01

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego pozytywnie ocenia rządową inicjatywę przeniesienia aktywów zgromadzonych w OFE na prywatne, indywidualne konta emerytalne. Jest to korzystne rozwiązanie dla budowania długoterminowych oszczędności społeczeństwa – uważa wiceszef KNF Rafał Mikusiński. W poniedziałek rząd przedstawił projekt reformy emerytalnej, która zakłada przeniesienie oszczędności z OFE na Indywidualne Konta Emerytalne lub do ZUS. Decyzja, gdzie […]

Tagi: ZUS, KNF, Reformy
Źródło: prasowki.org

reklama
Kontakt z nami