Wiadomości z tagiem Dzienniki  RSS
To już pewne. Znamy przyszłość Griezmanna

20.05.2022 17:59

Prezes Atletico Madryt, Enrique Cerezo, w wywiadzie dla dziennika "Marca" opowiedział o przyszłości Antoine'a Griezmanna. Cerezo nie ma wątpliwości, co czeka Francuza.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Były kanclerz Gerhard Schroeder odchodzi z rady nadzorczej Rosnieftu

20.05.2022 14:08


Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder nie będzie już zasiadać w radzie nadzorczej rosyjskiego koncernu naftowego Rosnieft – podaje w piątek dziennik “Tagesspiegel”, powołując się na komunikat tego przedsiębiorstwa. Schroeder był przez lata szefem rady nadzorczej Rosnieftu. “Nie ma możliwości przedłużenia jego mandatu w radzie nadzorczej” – przekazała w piątek rosyjska firma, nie podając szczegółów. […]

Źródło: wiadomosci.com

Gerhard Schroeder odchodzi z rady nadzorczej Rosnieftu

20.05.2022 14:07


Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder nie będzie już zasiadać w radzie nadzorczej rosyjskiego koncernu naftowego Rosnieft – podaje dziś dziennik "Tagesspiegel", powołując się na komunikat tego przedsiębiorstwa.

Źródło: www.rmf24.pl

Gigantyczny skandal z działaczami FIFA. "Piekło na ziemi"

20.05.2022 10:58

Dziennikarz Romain Molina ujawnił dramat pracowników Haitańskiego Związku Piłki Nożnej. Przez dwadzieścia lat byli oni wykorzystywani seksualnie, również przez działaczy FIFA, w tym Josepha Blattera.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

FIFA w centrum wielkiego skandalu. "Miała rozkaz, by się z nim przespać"

20.05.2022 9:41

Romain Molina wywołał w 2021 r. prawdziwą burzę po tym, jak opisał wstrząsające historie, które miały miejsce w świecie futbolu. Teraz francuski dziennikarz opowiedział o pracownikach haitańskiej federacji piłkarskiej, którzy przez 20 lat byli zmuszani do uprawiania seksu z działaczami FIFA. W tym z Seppem Blatterem.

Źródło: sport.onet.pl

"New York Times" publikuje nowe dowody egzekucji Ukraińców w Buczy

20.05.2022 8:25


Najnowsze nagrania opublikowane przez "New York Times" pokazują egzekucję co najmniej ośmiu Ukraińców dokonaną przez rosyjskich spadochroniarzy 4 marca w podkijowskiej Buczy. To potencjalna zbrodnia wojenna - zaznacza dziennik.

Źródło: www.rmf24.pl

​Aneta Kręglicka w bikini pozdrawia z Hiszpanii. Robi wrażenie?

19.05.2022 21:47


Aneta Kręglicka w marcu skończyła 57 lat. Jak lubi podkreślać, swój wygląd zawdzięcza przestrzeganiu rygorystycznych zasad, obejmujących zdrowy tryb życia i ćwiczenia po 2 godziny dziennie. Wygląda na swój wiek?

Źródło: www.pomponik.pl

Mark Cavendish chce się ścigać jeszcze przez co najmniej dwa lata

19.05.2022 21:38


Mark Cavendish (Quick-Step Alpha Vinyl) udzielił wywiadu włoskiemu dziennikowi "La Gazzetta dello Sport", w którym zadeklarował, że chce kontynuować swoją karierę jeszcze przez co najmniej dwa lata. Powiedział także, że będzie gotowy na Tour de France, choć oczywiście nie będzie miał wpływu na selekcję.  first appeared on .

Źródło: naszosie.pl

reklama
Kontakt z nami