Wiadomości z tagiem Azyl  RSS
Kontrowersyjny wpis Neymara Juniora. Brazylijczyk podzielił internautów

15.10.2021 21:41

Brazylia pokonała Urugwaj 4:1 w meczu eliminacyjnym do mundialu w Katarze. Jedną z bramek zdobył Neymar Junior. Po spotkaniu Brazylijczyk dodał wpis, który podzielił internautów. Określił się mianem "Giganta z natury".

Źródło: sport.onet.pl

Lionel Messi zareagował na zachowanie sędziego

15.10.2021 18:04

Lionel Messi nie był zadowolony z pracy arbitra w meczu eliminacyjnym z Peru (1:0). Reprezentant Argentyny źle wspomina Brazylijczyka Wiltona Sampaio.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robinho - gwałciciel na wolności

15.10.2021 17:22

Osiem lat temu Robihno brał udział w zbiorowym gwałcie. Jednak wiele wskazuje na to, że ujdzie mu to na sucho. Piłkarz uciekł bowiem do Brazylii i chroni go tamtejsze prawo.

Tagi: Brazylia, Azyl
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Giganci odjeżdżają. Brazylia wyładowała złość

15.10.2021 7:06

Wszystko wskazuje na to, że Brazylia oraz Argentyna podzielą się pierwszym i drugim miejscem w eliminacjach MŚ 2022 w strefie CONMEBOL. Canarinhos odnieśli wysokie zwycięstwo 4:1 z Urugwajem.

Tagi: Brazylia, Azyl
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Vinícius Rangel dołączy do Movistar Team

14.10.2021 21:05


9 zawodnik Mistrzostw Świata Flandria 2021 w kategorii do lat 23 dołączy do Movistar Team. 20-latek związał się z hiszpańską ekipą 3-letnim kontraktem, który będzie dla niego pierwszą zawodową umową. Nieczęsto obserwujemy Brazylijczyków w peletonie, tym bardziej ciekawym przypadkiem jest zawodnik pochodzący z tego południowoamerykańskiego państwa w World Tourze. Młody kolarz świetnie radził sobie w […] first appeared on .

Tagi: Ameryka, Azyl
Źródło: naszosie.pl

Bezdomna matka pięciorga dzieci osadzona w areszcie za kradzież makaronu. Apelacja przyniosła skutek

14.10.2021 20:55


Sędzia brazylijskiego federalnego sądu apelacyjnego – Najwyższego Trybunału Sprawiedliwości – polecił uwolnić bezdomną matkę pięciorga dzieci osadzoną pod koniec września w areszcie w Sao Paulo za kradzież dwóch paczek makaronu i trzech butelek lemoniady. Jej sprawę umorzono. Sądy dwóch niższych instancji odrzuciły wcześniej wniosek o zwolnienie kobiety aresztowanej za kradzież towarów o łącznej wartości ok. […]

Źródło: wiadomosci.com

Jesień w schronisku. Co może się przydać zwierzętom?

14.10.2021 10:00

Jesień zawitała również do Schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy. Czworonogi, zwłaszcza te starsze, których najwięcej mieszka w azylu, zaczynają szukać ciepłych miejsc, gdzie mogą schronić się przez zimnem i wilgocią. Jeżeli nie możemy żadnego adoptować, możemy pomóc przekazując najpotrzebniejsze rzeczy. […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

reklama
Kontakt z nami