Sport  RSS
Bukowiecki ma nadzieje na dużą frekwencję podczas konkursu w swoim rodzinnym mieście. Wideo

#zrodlo

Konrad Bukowiecki w tym roku już zdobył dwa złote medale, a w sobotę czeka go wyjątkowe wydarzenie, bo weźmie udział w 4Move Jurand Cup – silnie obsadzonym konkursie pchnięcia kulą w Szczytnie, swoim rodzinnym mieście.

Źródło: sport.interia.pl

Juventus Turyn. Matthijs de Ligt podpisał kontrakt

Środkowy obrońca Matthijs de Ligt został w czwartek piłkarzem Juventusu Turyn, poinformował klub. Mistrzowie Włoch zapłacili Ajaksowi Amsterdam 75 milionów euro.

Piast Gliwice. Mistrz Polski może znowu zagrać z... BATE Borysów

#zrodlo

Piast Gliwice odpadł z Ligi Mistrzów, przegrywając w pierwszej rundzie eliminacji z BATE Borysów. Mistrzom Polski została gra w eliminacjach Ligi Europejskiej. Podopieczni Waldemara Fornalika mogą w nich trafić na... białoruski zespół.

Konrad Bukowiecki: Moim celem jest mistrzostwo świata w Dausze

#zrodlo

- W tym sezonie celuję w złoty medal mistrzostw świata w Dausze - powiedział polski kulomiot Konrad Bukowiecki. W tym roku już zdobył dwa złote medale, a w sobotę czeka go wyjątkowe wydarzenie, bo weźmie udział w 4Move Jurand Cup - silnie obsadzonym konkursie pchnięcia kulą w Szczytnie, swoim rodzinnym mieście.

Arsenal wygrał z Bayernem 2-1. "Lewy" z golem. Wideo

#zrodlo

Arsenal wygrał 2-1 z Bayernem Monachium w ramach turnieju International Champions Cup. Robert Lewandowski pojawił się na boisku w drugiej połowie i przejął opaskę kapitana. Polak strzelił jedynego gola dla mistrzów Niemiec.

Formuła 1. Robert Kubica przedwcześnie skończył testy

Williams i Red Bull przeprowadzały testy opon Pirelli na torze Silverstone. W brytyjskiej ekipie jeździł Robert Kubica.

Liga Mistrzów. Wyniki kwalifikacji

Piłkarze Piasta Gliwice przegrali na swoim stadionie z BATE Borysów 1-2 (1-0) w rewanżowym meczu 1. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów i odpadli z rywalizacji. W pierwszym meczu na Białorusi był remis 1-1.

Tokio. Kurtyny i namioty wodne mają ochronić kibiców przed upałem

Kurtyny wodne na ulicach, namioty z parą wodną w pobliżu obiektów rywalizacji olimpijskiej czy rozdawanie kibicom nakryć głowy - to pomysły organizatorów igrzysk 2020 i władz Tokio na uchronienie tysięcy fanów przed upałami. Te nawiedzają Japonię w sierpniu od kilku lat.

Euro 2020. 1,3 miliona kibiców chce kupić bilety na mecze w Kopenhadze

#zrodlo

Stadion Parken w Kopenhadze będzie areną czterech meczów przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną w 12 miastach. Zainteresowanie zgłosiło 1,3 miliona kibiców, 36 razy więcej niż pojemność obiektu, który ma 38 tysięcy miejsc.

Puchar Narodów Afryki. Nadzwyczajne środki bezpieczeństwa w... Paryżu

Nadzwyczajne środki bezpieczeństwa planuje się w Paryżu w związku z finałem Pucharu Narodów Afryki, w którym w piątek w Kairze wystąpią piłkarze Algierii i Senegalu. Na Polach Elizejskich porządku będzie pilnować 2,5 tys. funkcjonariuszy.

Liga Mistrzów. Piast - BATE 1-2. Czerwiński: Zdecydowało większe doświadczenie BATE

Piłkarz Piasta Gliwice Jakub Czerwiński uważa, że o przegranej jego drużyny z BATE Borysów 1:2 w rewanżowym meczu 1. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów i odpadnięciu z rozgrywek zdecydowało większe doświadczenie rywala z Białorusi.

Aleksandar Vuković (Legia) przed meczem z Europa FC. Wideo

- Będziemy chcieli od początku zaznaczyć, że gramy u siebie, że chcemy ten mecz wygrać. Musimy być pewni siebie – powiedział trener Legii Aleksandar Vuković przed rewanżowym meczem z wicemistrzem Gibraltaru Europa FC.

Trener Legii Aleksandar Vuković przed rewanżem z Europa FC. Wideo

#zrodlo

- Będzie dobrze. A dlaczego? Co jesteśmy lepszą drużyny niż nasi przeciwnicy – mówi trener Legii Aleksandar Vuković przed rewanżowym meczem z wicemistrzem Gibraltaru Europa FC.