321sprzedane
Internet i Komputery  RSS
Zapraszamy do udziału w XXII edycji konferencji \'IT w Ubezpieczeniach\' poświęconej informatyzacji sektora ubezpieczeniowego


Najbliższe lata to ogromne wyzwania dla branży ubezpieczeniowej. Z jednej strony jest to perspektywa dynamicznego rozwoju, z drugiej konieczność dostosowania rozwiązań i podejścia do klienta do zmieniających się wymagań rynku. To już nie sama oferta produktowa jest najważniejsza, a sprawność procesów i jakość kontaktu z klientem, szybkość i wygoda tego kontaktu. Wyzwaniem jest zrozumieć klienta, jego potrzeby i oczekiwania oraz umieć na nie jak najlepiej odpowiedzieć.

Źródło: di.com.pl

Agregaty przemysłowe na budowie - funkcjonalność i ułatwienia, na które warto postawić


Branża budowlana, ale i budowlano-remontowa ciągle się rozwija. Dlatego też trzeba stawiać na takie rozwiązania, które zapewniają efektywność pracy, ale też ją przyspieszają. Doskonałym wyborem są agregaty malarskie. Dzięki nim można pomalować bądź zabezpieczyć większą powierzchnię w krótszym czasie, a przy tym zaoszczędzić materiał.

Tagi: Wybory, Praca
Źródło: di.com.pl

Metoda Six Sigma w teorii i praktyce

#zrodlo
Zarządzanie jakością odgrywa bardzo istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu i rozwoju współczesnych firm. Ma ono szczególnie duże znaczenie w dobie cyfrowej transformacji, kiedy to firmy prowadzą nieustanną walkę o zwiększenie swojej konkurencyjności oraz utrzymanie swojej pozycji na coraz bardziej wymagającym rynku. Cyfrową transformację przedsiębiorstwa skutecznie wspierają nowoczesne, usystematyzowane metody zarządzania kontrolą jakości, do których zalicza się Six Sigma. Sprawdźmy, co warto o niej wiedzieć!

Źródło: di.com.pl

Czy wygląd strony ma znaczenie dla pozycjonowania?

#zrodlo
Wielu osobom temat pozycjonowania wydaje się bardzo tajemniczy. Niewątpliwie nawet dla fachowców wiele rzeczy pozostaje niejasnych. Czynniki decydujące o pozycji strony w wynikach wyszukiwań są znane tylko częściowo. Resztę trzeba odgadywać metodą prób i błędów oraz stałej obserwacji. Jak jest z wyglądem strony? Czy pozycjonowanie w Katowicach bądź dowolnym innym mieście polega również na poprawie estetyki witryny?

Źródło: di.com.pl

Kredyt gotówkowy ze stałym oprocentowaniem


Chcesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy? Przed wyborem odpowiedniej oferty, zwróć uwagę na rodzaj oprocentowania – to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wysokość rat oraz całkowity koszt zobowiązania. Zależy Ci na stałych opłatach? Sprawdź najważniejsze informacje o kredycie gotówkowym ze stałym oprocentowaniem i postaw na bezpieczny sposób realizacji dowolnego celu.

Źródło: di.com.pl

Jak założyć firmę w Niemczech - wszystko, o czym musisz wiedzieć


Wśród polskich pracowników wciąż nie brakuje osób, które decydują się na wyjazd za zachodnią granicę w celach zarobkowych. Jednocześnie sukcesywnie zwiększa się udział Polaków, którzy postanawiają rozpocząć w Niemczech pracę na własny rachunek, zakładając tam własną działalność gospodarczą. Mimo że prowadzenie biznesu wiąże się z dodatkową odpowiedzialnością i sporym ryzykiem, założenie firmy u naszych zachodnich sąsiadów w wielu przypadkach okazuje się naprawdę opłacalnym rozwiązaniem. Jak otworzyć działalność gospodarczą w Niemczech? Czy warto w tym celu skorzystać ze wsparcia profesjonalnej firmy? Sprawdź, co należy wiedzieć, planując rejestrację własnej działalności na terenie Niemiec!

Źródło: di.com.pl

5 sposobów na kreatywne zapakowanie prezentu


Zapoznaj się z 5 sposobami na kreatywne zapakowanie prezentu! Są one efektowne oraz nie wymagają specjalnych umiejętności manualnych, żeby prezent był spakowany perfekcyjnie i wyróżniał się od dotychczas stosowanych przez Ciebie metod.

Źródło: di.com.pl

Internacjonalizacja marki, czyli jak sprzedawać za granicą? - przewodnik


W naszym post-pandemicznym świecie możliwość prowadzenia sprzedaży międzynarodowej z zacisza własnej siedziby jeszcze nigdy nie była tak prosta. Dostosowanie łańcuchów dostaw, wdrożenie technologii i wykorzystanie pracy zdalnej umożliwiły wysyłkę towarów do wielu zakątków świata bez konieczności otwierania kolejnych oddziałów firm. Co więcej, klienci z dostępem do sieci, częściej niż kiedykolwiek wcześniej, składają zamówienia z niemal każdego zakątka świata, gdy produkt lub usługa stają się niedostępne na ich rodzimych rynkach

Źródło: di.com.pl

Mandoria miasto przygód - bon turystyczny


Mandoria to niezapomniana przygoda dla całej rodziny. Miejsce pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień. Odwiedź miasto przygód, w którym możesz wykorzystać swój bon turystyczny!

Tagi: Turystyka
Źródło: di.com.pl

Rodzaje środków ochrony roślin - które wybrać?


Środki ochrony roślin to substancje mające za zadanie ochronić rośliny uprawne przed występowaniem szkodliwych organizmów. Dodatkowo mają niszczyć niepożądane rośliny, regulując wzrost upraw i zachodzące procesy biologiczne. Z myślą o zarówno początkujących rolnikach, jak i ogrodnikach-amatorach, przedstawiamy środki, które warto zastosować na swoich uprawach.

Tagi: Wzrok
Źródło: di.com.pl

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?


Platforma Allegro jest miejscem, od którego swoją przygodę z e-handlem zaczyna wielu przedsiębiorców. Allegro już dawno przestało być po prostu portalem aukcyjnym, a stało się prawdziwym hegemonem na krajowym rynku e-commerce. Jako przedsiębiorca, na Allegro możesz mieć własny sklep internetowy, którego oferta będzie skierowana do odbiorców z całej Polski. Równie dobrze możesz postawić na model sprzedaży Allegro Lokalnie, jeśli chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów ze swoich okolic. Jak reklamować oferty w serwisie Allegro, by uzyskać maksymalne zyski? Czy może być bardziej opłacalna niż sklep internetowy we własnej domenie?

Źródło: di.com.pl

Korzyści płynące ze wdrożenia systemu do zarządzania procesami biznesowymi (BPM)


Co to jest zarządzanie procesami biznesowymi? Zanim poznasz powody, dlaczego BPM jest takie ważne, konieczne musisz się dowiedzieć, co BPM tak naprawdę znaczy. Zgodnie z definicją Gartnera, BPM (ang. Business Process Management), czyli zarządzanie procesami biznesowymi „to dyscyplina, która wykorzystuje różne metody do odkrywania, modelowania, analizowania, mierzenia, ulepszania i optymalizacji procesów biznesowych. Takie procesy koordynują zachowanie ludzi, systemów, informacji i rzeczy w celu uzyskania wyników biznesowych wspierających strategię biznesową”.

Źródło: di.com.pl

Podłoga laminowana czy drewniana - trudny dylemat w kontekście wnętrza


Takie pytanie pojawia się często, gdy rozważamy zakup nowej podłogi do domu. Który wariant jest lepszy? Co wybrać: podłogę z litego drewna czy może wodoodporny laminat?

Tagi: Litwa
Źródło: di.com.pl

Wtryskiwacz C-360 - na co zwrócić uwagę?


Praca ciągnika na roli jest nieoceniona. Niemal każde działanie podlega pracy ciągnika, dlatego tak ważne jest, aby móc korzystać ze sprawnego sprzętu. Nie zawsze jest taka możliwość, ponieważ sprzęty, jak i części się zużywają. Bardzo często dochodzi do awarii, które skutecznie utrudniają pracę na roli. Dbałość o maszyny i ciągniki okazuje się tutaj najlepszą poradą, jaką można udzielić, ale co jeśli chodzi o pompę wtryskową ciągnika, na którą nie ma wpływu ‘delikatne’ traktowanie pojazdu? Podpowiemy, czy opłaca się wymieniać wtryskiwacz na nowy w poniższej części artykułu.

Tagi: Niemcy, Praca
Źródło: di.com.pl

Szafy ze schowkami - czyli jak zadbać o organizację biura?


Aby prawidłowo urządzić biuro i zadbać o najwyższy komfort pracowników warto zdecydować się na szafę ze schowkami, która będzie dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa. Taki mebel pozwoli dobrze zagospodarować przestrzeń biurową i odpowiednio zaopatrzyć każde pomieszczenie w firmie. Zostało udowodnione, że wygoda, funkcjonalności i komfort miejsca pracy mają ogromny wpływ na wydajność, a nawet usprawniają jakość oferowanych usług. Podpowiadamy, jakie szafy wybrać i na co zwrócić uwagę.

Źródło: di.com.pl

Pokolenie Z wykazuje większą tolerancję dla kupowania nielegalnych towarów


Straty gospodarcze wynikające z nielegalnego handlu są równoważne 3 proc. światowego PKB wynika z szacunków Światowego Forum Ekonomicznego. Według Konferencji Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju gospodarka światowa traci na tym rocznie 2 tryliony dolarów.

Źródło: di.com.pl

Porty USB-C we wszystkich urządzeniach mobilnych to korzyści dla konsumentów i producentów


Od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w urządzeniach przenośnych na terenie Unii Europejskiej. Pod koniec października weszła w życie dyrektywa Parlamentu Europejskiego standaryzująca złącza i mająca na celu zmniejszenie ilości wytwarzanych elektrośmieci. Jak wskazuje ekspert z firmy Green Cell, pozytywne skutki tej zmiany odczują nie tylko konsumenci, ale również producenci telefonów i laptopów.

Źródło: di.com.pl

Coraz częstsze oszustwa związane z dostawą paczek. Czy wiesz, na co uważać?


Wobec zbliżającego się sezonu świątecznego internauci powinni być szczególnie czujni w kwestii oszustw związanych z dostawą przesyłek. Celem oszustów jest kradzież danych, pieniędzy, a nawet infekowanie urządzeń. Zobacz na co zwrócić uwagę przygotowując się do intensywnego sezonu zakupów świątecznych prezentów przez internet.

Źródło: di.com.pl

Olejki CBN i CBD - co je różni?


Coraz więcej z nas szuka naturalnych rozwiązań czerpiących z dóbr natury, które pozwalają na poprawę stanu zdrowia oraz zwalczenie nieprzyjemnych dolegliwości, także o podłożu psychologicznym. Wyniki nowoczesnych badań coraz częściej wskazują, jak korzystne działania na wiele obszarów wykazują olejki CBN oraz CBD. Jaka jest różnica pomiędzy tymi produktami? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Źródło: di.com.pl

Trwa paranoja produktywności. Szefowie nie ufają swoim podwładnym


Jak wynika z Microsoft Annual Work Trend Index Report 2022, mimo pracy z dala od firmowego biurka, aż 87 proc. pracowników jest przekonane, że nic nie stracili ze swojej produktywności. Tego optymizmu nie podzielają ich szefowie – 85 proc. menedżerów w wątpliwość podaje ich zaangażowanie podczas pracy zdalnej.

Źródło: di.com.pl

The North Face - kultowa amerykańska marka outdoorowa


Jeśli interesujecie się outdoorem i z chęcią spędzacie czas na łonie natury to charakterystyczne logo marki The North Face inspirowane szczytem Half Dome w parku narodowym Yosemite z pewnością nie jest wam obce. Amerykańska firma, której początki sięgają 1966 roku to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów odzieży i obuwia outdoorowego na świecie. Jej produkty pozwoliły na eksplorację najbardziej niedostępnych i niebezpiecznych miejsc na naszej planecie. Nie bez powodu mottem marki od lat jest hasło: Never Stop Exploring!

Źródło: di.com.pl

Przesyłki międzynarodowe - cena, czas realizacji, najważniejsze regulacje


Mimo rozwoju technologicznego i ułatwionej komunikacji, wysłanie towaru za granicę wciąż wiąże się z dokładnym planowaniem przewozu, aby uniknąć zbędnych komplikacji i opóźnień. Czym się sugerować, czego unikać - to znajdą Państwo w artykule.

Tagi: Rozwody
Źródło: di.com.pl

Profesjonalny ekspres do kawy - co warto wiedzieć?


Marzy ci się pyszna i aromatyczna kawa o poranku? Chcąc uzyskać pełen smak i najwyższą jakość parzonej kawy postaw na najwyższej jakości produkty. to element, który z pewnością ci w tym pomoże. Pełna konfiguracja, wdrożona automatyzacja oraz dobór programu sprawi, że przygotowywanie kawy w domu lub lokalu będzie znacznie prostsze.

Tagi: Smart, Znaczki
Źródło: di.com.pl

Już 10 listopada konferencja online o rozwiązaniach stosowanych współcześnie w projektowaniu i budowie centrum danych


10 listopada 2022 r. online odbędzie się organizowana przez GigaCon konferencja „Data Center”. Wydarzenie jest poświęcone technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny i bezpieczny dostęp do baz danych.

Źródło: di.com.pl

Co kupić mamie na święta? 8 propozycji


Święta to czas, który wreszcie możemy w pełni spędzić z najbliższymi, okazać im ciepło i wdzięczność. Niewątpliwie do takich osób należą nasze mamy, którym zawdzięczamy tak wiele. Wspólna kolacja wigilijna, ubieranie choinki i długie zimowe rozmowy to idealna okazja ku temu, by być po prostu blisko.

Tagi: Azja
Źródło: di.com.pl

Historia oszukiwania ludzi przez sztuczną inteligencję


Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii rozwijają się również złośliwe schematy. Od niedawna do długiej listy oszustw dołączyła sztuczna inteligencja (AI).

Źródło: di.com.pl

Najbardziej ufamy branżom, w których dochodzi do największej liczby wycieków danych...


Polacy najbardziej ufają sektorom, w których w ostatnim roku dochodziło do największej liczby wycieków danych na świecie – jak dowiadujemy się z raportu Procontent Communication pt. „Polacy w cyberprzestrzeni – Czy jesteśmy świadomi cyberataków?”. Badaniu opinii publicznej poddano wiarygodność poszczególnych sektorów gospodarki w kwestii praktyk mających na celu ochronę danych.

Źródło: di.com.pl

Czy jesteśmy w recesji? Odpowiedź jest bardziej skomplikowana niż się wydaje


Prezesi firm są zgodni - w najbliższym czasie czeka nas recesja. 7 na 10 pytanych przez think tank Conference Board, uważa, że Europę czeka głębokie spowolnienie. Managerowie narzekają na powszechną drożyznę i rosnącą presję inflacyjną. Koszty produkcji w ciągu ostatnich trzech miesięcy w najlepszym wypadku pozostały na tym samym poziomie. Czy to oznacza zaciskanie inwestycyjnego pasa?

Źródło: di.com.pl

Gospodarka o obiegu zamkniętym - przykłady, którymi warto się inspirować


Gospodarka liniowa, bazująca na ciągłym wzroście i powiększającym się zużyciu surowców, a także powodująca wzrost ilości odpadów, to model niezrównoważony, do którego porzucenia dąży Unia Europejska. Jej przeciwieństwem jest tak zwana gospodarka o obiegu zamkniętym. Na czym polega i jakie są korzyści z jej wprowadzenia?

Źródło: di.com.pl

Zalety i wady mieszkania w centrum Warszawy


Centralnie zlokalizowane dzielnice Warszawy tętnią życiem niemal przez całą dobę. W ścisłym centrum odbywają się najważniejsze wydarzenia, a niemal na każdym rogu można znaleźć tu przyjemną kawiarnię, klub lub restaurację. Mieszkanie w takiej lokalizacji ma wiele zalet, ale i pewne mankamenty, które warto wziąć pod uwagę przed zakupem mieszkania.

Źródło: di.com.pl

reklama
reklama
Kontakt z nami