Wiadomości z tagiem Transport  RSS
Zastępcą dyrektora ZDM-u został... plastyk miejski. Na drogach ma być ładniej

22.03.2019 16:45

Miasto chce zmniejszenia ruchu samochodowego na rzecz transportu publicznego. Powołano nowego zastępcę dyrektora, wprawionego w konsultacjach społecznych.

Tagi: Transport
Źródło: epoznan.pl

Obietnice PiS na samochodach ITD. "To jak mobilne punkty propagandy"

22.03.2019 16:26

O tzw. piątce Kaczyńskiego, czyli najnowszych obietnicach PiS, do tej pory dowiadywaliśmy się z konwencji tej partii, mediów czy politycznych wieców. Teraz informacje o nich możemy też czerpać z… samochodów Inspekcji Transportu Drogowego. Na maskach aut tej instytucji w województwie pomorskim pojawiły się bowiem naklejki z postulatami partii rządzącej.

Źródło: warszawa.onet.pl

Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Zemborzyckiej. Duże utrudnienia w ruchu

22.03.2019 15:01


Całkowicie zablokowana jest ul. Zemborzycka w rejonie zespołu szkół transportowo-komunikacyjnych po zderzeniu motocykla i samochodu osobowego. Jedna osoba trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 13.20 na ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Na odcinku pomiędzy ul. Budowlaną a ul. Herberta doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki renault. Ze wstępnych ustaleń policjantów […]

Źródło: spottedlublin.pl

Akcja KAS i CBŚP. Rekordowe przejęcie nielegalnego towaru

22.03.2019 7:25

Mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego, który w magazynie przechowywał 70 ton krajanki tytoniowej, został zatrzymany przez KAS i CBŚP. To rekordowe przejęcie nielegalnego towaru. Aby go przetransportować potrzeba było sześciu tirów.

Źródło: warszawa.onet.pl

Nielegalnie przechowywał 70 ton tytoniu. Do jego transportu trzeba było 6 tirów

22.03.2019 7:22


KAS i CBŚP zatrzymały mieszkańca powiatu piaseczyńskiego, który w magazynie przechowywał 70 ton krajanki tytoniowej. To rekordowe przejęcie nielegalnego towaru. Aby go przetransportować potrzeba było sześciu tirów – podały służby.

Źródło: www.rmf24.pl

Buspas dla samochodów wiozących co najmniej cztery osoby. Nad takim rozwiązaniem zastanawiają się władze Nysy

21.03.2019 22:30


W centrum Nysy powstanie buspas z inteligentnym systemem monitorującym. Kamery wspierane przez sztuczną inteligencję, będą sprawdzać, czy z wydzielonych pasów jezdni korzystają pojazdy do tego uprawnione.Specjalnym pasem ruchu będą mogły poruszać się między innymi autobusy komunikacji miejskiej, dzięki czemu nie będą musiały stać w korkach. To rozwiązanie stosuje coraz więcej miast, a jego zadaniem jest zachęcenie mieszkańców do korzystania z transportu zbiorowego. Władze Nysy zastanawiają się jednak nad rozszerzeniem listy pojazdów, które mogłyby korzystać z nowego rozwiązania.- Na przyszłość być może zrobimy tak, jak w wielu już miastach Polski to się udaje, w zagranicznych tym bardziej. Będziemy również, myślę, z czasem dopuszczać taką sytuację, że samochody osobowe, w których jest co najmniej cztery osoby, będą mogły również jeździć buspasem, czyli szybciej i bezpieczniej - wyjaśnia burmistrz Nysy, Kordian Kolbiarz.Elektronika będzie mogła na bieżąco monitorować, czy w samochodach osobowych jadących specjalnym pasem jezdni, rzeczywiście znajduje się wymagana liczba osób. Jeżeli tak się nie stanie, kierowcy będą musieli spodziewać się mandat ...

Źródło: radio.opole.pl

Ford Fiesta - 1.3 Benzyna Z Klimatyzacją

21.03.2019 22:06

PRYWATNY WŁAŚCICIEL SAMOCHÓD PRZYJĘTY DO KOMISU W ROZLICZENIU ZA DUŻO NOWSZE AUTO Podaję potrzebne dane w celu darmowej weryfikacji na stronie Ministerstwa Transportu www.historiapojazdu.gov.pl VIN: (pamietaj że wnumerze vin zawsze jest zero a nie litera O) WF0DXXGAJD4D19649 DATA PIERWSZEJ RE…

Źródło: motosprzedaz.pl

Tegoroczna ozdoba bożonarodzeniowa Białego Domu to… helikopter

21.03.2019 16:27


Wiemy jak wygląda tegoroczna, oficjalna, bożonarodzeniowa ozdoba Białego Domu. I choć w kalendarzu dziś pierwszy dzień wiosny, to w Waszyngtonie można już kupić świąteczny ornament. W tym roku ozdoba upamiętnia prezydenta Dwighta Eisenhowera, który zaczął regularnie korzystać ze śmigłowców jako prezydenckiego środka transportu.

Źródło: www.rmf24.pl

Spedytor Międzynarodowy

21.03.2019 15:57

Fixemer Logistics GmbH (Sp. z o.o.)
Seit Gründung unseres Unternehmens im Jahr 1951 haben wir uns ein großes Netz von Kunden und Transportdienstleistern in
Lokalizacja: śląskie, Tychy
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja

Źródło: www.praca.pl

Kierowca kat. C+E

21.03.2019 12:14

OPOLTRANS Spółka z o.o.
Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm
Lokalizacja: opolskie, Opole (Brzezie) – Centrala
Obszar zawodowy: Transport / Spedycja

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami