Punkta.pl – porównywarka OC
Wiadomości z tagiem Transport  RSS
System obsługi biletów Transport GZM. Awaria usunięta

03.10.2023 8:44


​Usunięto awarię systemu Transport GZM, który jest nowym sposobem rozliczania się za korzystanie z komunikacji Zarządu Transportu Metropolitalnego - podała Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

Tagi: Transport
Źródło: www.rmf24.pl

W Goleniowie wybuchł zbiornik pod ciśnieniem. Ranny mężczyzna

03.10.2023 3:49

Do wybuchu zbiornika ciśnieniowego doszło dziś (2.10) w budynku mieszkalnym przy Krasińskiego w Goleniowie. Zdarzenie miało miejsce ok. godz.17. Do eksplozji doszło podczas prac ślusarskich. - W wyniku zdarzenia poszkodowany został mężczyzna, który wykonywał prace ślusarskie. Z poparzeniami dłoni i twarzy został przetransportowany do szpitala w Szczecinie......

Źródło: 24kurier.pl

Ukraina: Zełenski rozmawiał z przewodniczącą KE o korytarzach transportowych dla żywności

02.10.2023 20:25

Spotkanie szefów unijnych dyplomacji w Kijowie to ważny sygnał wsparcia dla jedności Ukrainy ze strony UE – oświadczył prezydent Wołodymyr Zełenski w rozmowie z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen. Jednym z jej tematów były korytarze transportowe dla ukraińskiej żywności.

Źródło: www.wnp.pl

Asseco tłumaczy się z problemów z aplikacją Transport GZM. Trzeba mieć przy sobie kartę ŚKUP

02.10.2023 19:10

W założeniu lepszy system zakupu biletów okazał się wielkim problemem dla pasażerów. Nie mogą korzystać ze swoich biletów, a nawet przenieść danych ze ŚKUP do Transport GZM. Nam również się nie udało. Ta sytuacja przestaje dziwić, gdy przypomnimy, kto jest wykonawcą nowej usługi w metropolii. Kilka miesięcy temu doszło do wielkiej awarii systemu ŚKUP. Pasażerowie

Źródło: katowice24.info

​Studenci zaczęli naukę. Zarząd Transportu przygotował dla nich poradnik

02.10.2023 16:29


Specjalny poradnik dla studentów pierwszych lat studiów, który rozpoczynają naukę w Krakowie przygotował Zarząd Transportu Publicznego. Znalazły się w nim najważniejsze informacje, jak poruszać się po mieście i na co zwracać uwagę.

Źródło: www.rmf24.pl

Transport na wybory. Szturmu chętnych nie ma

02.10.2023 13:06


​Tylko do dziś mieszkańcy gmin, w których nie ma transportu publicznego mogą zgłaszać chęć dowiezienia ich do lokalu wyborczego. Nie każdy może i chce z tego transportu skorzystać. Darmowy transport przysługuje osobom po 60. roku życia i niepełnosprawnym.

Źródło: www.rmf24.pl

Awaria nowego systemu transportowego GZM na Śląsku

02.10.2023 12:17


Kłopoty z kupowaniem biletów komunikacji miejskiej na terenie górnośląsko-zagłębiowskiej metropolii. ​Wszystko z powodu awarii nowej aplikacji TRANSPORT GZM, która zastąpiła dawną kartę ŚKUP.

Tagi: Transport
Źródło: www.rmf24.pl

Ostatni dzień na wnioski ws. darmowego transportu i wyborów korespondencyjnych

02.10.2023 10:48


Dziś upływa termin na zgłaszanie zamiarów głosowania korespondencyjnego i skorzystania z bezpłatnego przejazdu do lokali wyborczych. Mają do tego prawo osoby niepełnosprawne oraz te, które do dnia wyborów ukończą 60 lat. Poniżej przypominamy związane z tym procedury.

Źródło: www.rmf24.pl

dziś, 2 paź 23:30 (TVN 7) - 15:17 do Paryża

02.10.2023 9:47


Amerykanin Anthony Sadler i jego koledzy podróżują po Europie. Wsiadają do pociągu jadącego do Paryża. Wkrótce orientują się, że ich środek transportu...

Źródło: programtv.interia.pl

Słowacy zazdroszczą Polakom. "Słowacja popełnia samobójstwo drogowe"

01.10.2023 15:46

Czesi uruchomili ważny odcinek autostrady, który przyspieszy dotarcie tranzytem do Słowacji. W przyszłym roku Polacy ukończą autostradę do słowackiej granicy, będącą częścią transeuropejskiej sieci transportowej. A Słowacja nic nie buduje.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
player+
Kontakt z nami