Wiadomości z tagiem Import  RSS
Programista / Frontend developer

01.12.2021 9:29

P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński
Obowiązki: rozwój systemów i automatyzacja procesów biznesowych w zakresie procesów logistycznych oraz
Lokalizacja: świętokrzyskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Import pojazdów z Emiratow dla partnera,udzialowca

01.12.2021 0:00

Poszukuje partnera udzialowca chcacego prowadzic biznes sprowadzać pojazdy od rozbitej Toyoty do nowego Bugatti Chirona i realizowac tez rozne duze i indywidualne zapotrzebowania do Polski,Europy z mozliwoscia powolania nowej zagranicznej spolki cel

Źródło: biznes2biznes.com

Import-Export deficytowa zywnosc.Finanse.Invest

30.11.2021 0:00

Poszukuje partnera,kupcow,inwestorow.Import-export deficytowe towary zywnosc tez bio.Duzy staly zbyt dla udzialowca,spolka nie placaca podatkow.Bezposrednie.Zagraniczne pozyczki prywatne od inwestorow--Finansowanie 100% roznych potrzeb,inwestycji itp

Źródło: biznes2biznes.com

Specjalista ds. exportu i importu

29.11.2021 15:11

POLANGLO SP. Z O.O.
Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Zakupy

Źródło: www.praca.pl

Czemu Intel nie wprowadził jeszcze tych procesorów? Szykują się zmiany

29.11.2021 9:44

Czemu Intel nie wprowadził jeszcze tych procesorów? Szykują się zmiany
Intel wciąż nie zaprezentował procesorów Intel Alder Lake w wersji bez K. Prawdopodobnie Niebiescy szykują duże zmiany.
Intel od jakiegoś czasu ma w swojej ofercie cztery serie procesorów. Najmocniejsze są modele z "K" w nazwie, które mają odblokowany mnożnik i można je podkręcać. Oprócz nich w ofercie są również modele bez K, które mają zablokowany mnożnik i zazwyczaj trochę gorsze taktowanie.
Do tego dochodzą do nich również wersje KF oraz F, czyli te same modele, ale bez iGPU. Tylko czemu wśród najnowszych modeli Alder Lake nie ma jeszcze tych bez oznaczenia "K"?
 

Intel szykuje duże zmiany


Do tej pory procesory bez "K" w oznaczeniu różniły się od swoich mocniejszych odpowiedników przede wszystkim dwiema rzeczami. Po pierwsze, mają zablokowany mnożnik, więc nie można ich podkręcać. Po drugie, mają niższe taktowania do nawet 1 GHz standardowo i maksymalnie kilkaset MHz w Boost. Miało to przełożenie na wydajność, ale różnice nie były wielkie.
Tymczasem wśród najnowszych modeli Alder Lake wciąż nie ma wariantów bez K w nazwie. Na ten moment w sklepach są jedynie warianty K oraz KF. Prawdopodobnie wynika to z tego, że Intel szykuje duże zmiany w serii "bez K". Niestety, oznacza to osłabienie tych jednostek.
Procesory Intel Alder Lake bez K
fot. DDAA117

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że model Core i9-12900 będzie miał niemal taką samą specyfikację, jak Core i9-12900K. Jedyna różnica to o 100 MHz niższe taktowanie w Boost oraz o 1 GHz niższe standardowo na rdzeniach Performance. Z kolei Core i7-12700 ma stracić aż 1,5 GHz bazowego taktowania.
Gorzej wygląda to w przypadku modelu Core i5-12600, który ma być całkowicie pozbawiony rdzeni Efficiency, co oznaczałoby jedynie 6 rdzeni P (model 12600K ma konfigurację 6P+4E). Oprócz tego niższe taktowanie o 100 MHz w Boost i 400 MHz bazowo.
Poza tym Intel ma zaoferować również modele Core i5-12500 oraz Core i5-12400. Według plotek wszystkie układy "bez K" mają zadebiutować w połowie stycznia, prawdopodobnie po oficjalnej prezentacji w trakcie targów CES 2022 w Las Vegas.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Software Quality Engineer

29.11.2021 9:43

Objectivity Sp. z o.o.
Why it is worth joining us: Testing is one of the most important areas in our organization. Over 1/7 of all
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Obszar zawodowy: Inżynieria / Projektowanie

Tagi: Import
Źródło: www.praca.pl

Software Quality Engineer

29.11.2021 9:43

Objectivity Sp. z o.o.
Why it is worth joining us: Testing is one of the most important areas in our organization. Over 1/7 of all employees (about 100 people)
Lokalizacja: wielkopolskie
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Tagi: Import
Źródło: www.praca.pl

Software Quality Engineer

29.11.2021 9:43

Objectivity Sp. z o.o.
Why it is worth joining us: Testing is one of the most important areas in our organization. Over 1/7 of all
Lokalizacja: łódzkie
Obszar zawodowy: Inżynieria / Projektowanie

Tagi: Import
Źródło: www.praca.pl

Ponad 100 amatorów wspinaczki sprawdzało swoje umiejętności w Kluczborku. 'Potrzebne są mocne ręce, nogi, palce i...

27.11.2021 19:15


Ponad stu zawodników wzięło udział w dzisiejszych (27.11) Mistrzostwach Województwa we Wspinaczce Sportowej. W hali miejscowej szkoły podstawowej nr 2 mierzyli się oni z 16 drogami wspinaczkowymi sprawdzającymi przygotowanie fizyczne, jak i technikę podejścia.Punktacja zależy między innymi od liczby pokonanych przez zawodników tras. Choć ścianki, na których odbywa się rywalizacja nie imponują swoją wysokością, to jak wskazuje jeden z organizatorów wydarzenia, a jednocześnie prezes Kluczborskiego Klubu Wspinaczkowego Zawrat Jacek Krynicki, w tej dyscyplinie to nie ten element stanowi największe wyzwanie.- To są zawody boulderowe. Wspinamy się po niskich formach, nie asekurujemy się liną, tylko grubymi materacami. Cała trudność polega na tym, że na tej niskiej formie, na kilku przechwytach jest skumulowanie trudności. Na drogach wysokich z liną te trudności są rozłożone na 15 - 20 metrów, a tutaj są skumulowane na 3 - 4 - wyjaśnia.Zawodnicy, którzy brali udział w imprezie przyznawali, że uzyskanie dobrego wyniku wymaga solidnego i wielowymiarowego przygotowania.- Przygotowania przynoszą efekty. Na pewno trzeba trenować ręce i nogi, wytrzymałość palców. Jeśli chodzi...

Źródło: radio.opole.pl

Dacia Duster - Super wersja Gaz

27.11.2021 9:59

Do sprzedaży dacia duster z super wyposażeniem , m.in. parktronik, grzane fotele, tempomat, instalacja gazowa, ładny alusek i ładny kolor. w aucie niezniszczalny silnik 1,6 benzyna idealnie współpracujący z gazem. Ogumienie prawie nowe, potwierdzenie przebiegu 73.000 km, importowane z Niemiec. Si…

Źródło: motosprzedaz.pl

reklama