Wiadomości z tagiem Ubezpieczenia  RSS
Wszystkie ubezpieczenia małe i duże [Felietonik Marcina Z. Brody]

19.03.2019 6:09

Dla znakomitej większości osób fizycznych w Polsce 100 tys. zł to już bardzo dużo. Wielu nie widziało takiej kwoty nigdy. Choć to raptem 200 papierków o najwyższym w Polsce nominale. Część kiedyś podobną kwotę za coś płaciła. Za mieszkanie, czasem za samochód. Choć nawet wtedy najczęściej 100 tys. zł nie było płacone w całości, a w częściach - ratach kredytu, w leasingu. 100 tys. zł to więc mnóstwo. A ile to jest mnóstwo w ubezpieczeniach...?

Źródło: feedproxy.google.com

Ochrona- Gołuski

19.03.2019 2:00

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Gołuski - punkt poboru opłat na autostradzie A2 Zakres zadań: - ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, - kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, - monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu. Poszukujemy osób: - niekaranych, - potrafiących pracować zespołowo, - komunikatywnych, - o wysokiej kulturze osobistej, - dyspozycyjnych. Mile widziane: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy: - umowę o pracę na pełny etat, - jasny i przejrzysty system premiowania, - możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy, - rozbudowany pakiet szkoleń, - ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy, - dofinansowanie do karnetów sportowych. Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/ Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Suzuki Grand Vitara - XXL7 klima, zarejestrowany, 4x4!

18.03.2019 18:06

Samochód w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Silnik pracuje równo odpala bez najmniejszych problemów. Wnętrze czyste i zadbane. Zarejestrowany w Polsce z ważnym przeglądem technicznym i ubezpieczeniem OC. GWARANCJA: Udzielamy pełnej gwarancji na status pr…

Źródło: motosprzedaz.pl

Wiosna bez trosk [Podsumowanie tygodnia]

18.03.2019 6:53

Po raz pierwszy od kilku lat wiosna dla polskich ubezpieczycieli nie oznacza przygotowania się do jakiejś wielkiej regulacji. To też pierwsza od lat wiosna, kiedy nie ma wielkich obaw o sytuację rynkową. Przynajmniej w ubezpieczeniach majątkowych. Choć w życiówce też właściwie stabilnie. Choć to stabilizacja po bardzo bolesnym upadku. Też może być już tylko lepiej.

Źródło: feedproxy.google.com

Bankowość, płatności i fintechy [Technologie IT]

18.03.2019 6:50

Bankowość, ubezpieczenia, rynki kapitałowe, wreszcie płatności - wszędzie od lat mamy do czynienia z fintechem. Jeśli sięgniemy po początki firmy Paypal, to okaże się, że fintech towarzyszy nam już dobre 20 lat. Jak wiemy, istny wybuch zjawiska, wręcz okresu "burzy i naporu", ma miejsce w ostatnich latach. Początkowo fintechy rzucały wyzwanie "starym" graczom i głośno prorokowano koniec bankowości, jaką znamy. Dziś coraz częściej jesteśmy świadkami współdziałania i współpracy "nowych" i "starych".

Źródło: feedproxy.google.com

Agenci pomogli domom dziecka [Pomagamy]

18.03.2019 6:49

Agenci ubezpieczeniowi - w ramach akcji Warty "Kwotuj i pomagaj" - zebrali 87 tys. zł, które przekazano 18 domom dziecka. Jak wyjaśnia Dorota (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Asystent ds. zarządzania towarami

17.03.2019 15:55

Netto Sp. z o.o.
Naszym pracownikom zapewniamy także: Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Motaniec k/Kobylanki
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja

Źródło: www.praca.pl

Pobyt w raju zupełnie za darmo, czyli praca marzeń na Zanzibarze

16.03.2019 1:51

Firma PGH apartments Zanzibar szuka osoby, która przyjedzie na pół roku na Zanzibar. Do zadań należeć będzie opieka nad gośćmi hotelowymi. Pracodawca pokryje wszystkie koszta: bilety lotnicze, wizę, apartament, wyżywienie, wycieczki na miejscu oraz ubezpieczenie. Wynagrodzenie uzależnione będzie od ilości wycieczek, które uda się gościom sprzedać.

Źródło: podroze.onet.pl

Rząd zapowiada nowy system wsparcia dla eksportu

15.03.2019 15:26

W przyszłym roku w życie wejdzie nowa ustawa o ubezpieczeniach eksportowych gwarantowanych przez Skarb Państwa oraz o zmianie ustawy o Banku Gospodarstwa Krajowego - wynika z projektu przygotowanego przez resorty finansów oraz przedsiębiorczości i technologii. W projekcie przewidziano nowe rozwiązania dotyczące wsparcia eksportu.

Źródło: www.podatki.biz

Hydraulik / instalator instalacji wodociągowych

15.03.2019 15:01

Witam, oferujęme pracę dla hydraulikow y instalatorów instalacji wodociągowych, do Francji, długoterminową pracę przy instalacji basenów i akwariów. Lutowanie, spawanie, łączenie, montaż rur miedzianych, stalowych, stopowych, PCV, systemów odpływowych - prace powiązane przygotowanie materiału, łączenie rur, zgrzewanie, izolacja, itp. Wynagrodzenie 2200 € - 2700 € netto, na podstawie francuskiej umowy z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym we Francji, zakwaterowanie opłacone. Nie ma potrzeby używania samochodu lub języka francuskiego. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt. Od 01/01/2019, od dostępności. Długotrwała praca Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV, lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

reklama
Kontakt z nami