321sprzedane
Wiadomości z tagiem Internet  RSS
Sanepid: Woda w Bielsku-Białej nadaje się do spożycia. "Z zastrzeżeniem"

01.04.2023 21:41


"Woda nadaje się do spożycia na terenie całego miasta Bielska-Białej" - podała w sobotnie popołudnie bielska spółka wodociągową Aqua na swojej stronie internetowej. Lokalny sanepid poinformował, że wygasił poprzedni zakaz korzystania z wody "z zastrzeżeniem, że w przypadku występowania obcego zapachu należy bezwzględnie odpuścić wodę z wewnętrznej instalacji wodociągowej do chwili całkowitej wymiany wody oraz ustąpienia uciążliwości zapachowych".

Źródło: www.rmf24.pl

Juventus FC - Hellas Werona. Gdzie oglądać transmisję Serie A w telewizji i internecie? O której godzinie?

01.04.2023 18:12

W meczu 28. kolejki Serie A dojdzie do spotkania z udziałem przynajmniej jednego Polaka. Mowa o starciu Juventus FC - Hellas Werona. Mecz zaplanowano na sobotę, 1 kwietnia, o godzinie 20:45. Sprawdź, gdzie oglądać go w telewizji i internecie.

Tagi: Internet
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Witek uderza w Tuska. Przypomniała dawne słowa lidera PO

01.04.2023 15:24

Elżbieta Witek (PiS) dużo miejsca podczas swojego sobotniego spotkania z wyborcami poświęciła liderowi PO. - Donald Tusk rozmawia z Donaldem Tuskiem. Zapomniał pan Tusk, że dzisiaj jest internet i w internecie nic nie ginie oraz że dzisiaj mamy media inne niż tylko komercyjne - oświadczyła. Cytowała też oceny Tuska, które - według niej - okazały się chybione.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Radio Index ma już 25 lat! [WIDEO]

01.04.2023 15:08


To nie jest prima aprillisowy żart – Radio Index skończyło 1 kwietnia 25 lat! I jak na urodziny przystało – świętowaliśmy! Z Wami – naszymi słuchaczami i widzami oraz z nimi – “matkami” i “ojcami” naszej stacji. Dziękujemy, że jesteście i do usłyszenia na fali 96 FM! ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Chrobry Głogów? Czy będzie transmisja Fortuna 1. Ligi w internecie?

01.04.2023 14:12

Wisła Kraków - Chrobry Głogów to pojedynek, w którym jest wyraźny faworyt. Starcie 25. kolejki Fortuna 1. Ligi zaplanowano na sobotę, 1 kwietnia, o godzinie 17:30. Transmisja telewizyjna odbędzie się na kanale Polsat Sport Extra.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

STUDENT PO GODZINACH: Mikołaj Haglauer

01.04.2023 12:00


W kolejnym tygodniu u Weroniki Łuczak w audycji Student po godzinach pojawił się student, który rozwija swoją pasję, łącząc ją ze studiami. Tym razem jedno i drugie ma ze sobą dosyć dużo wspólnego. W czwartkowej audycji gościem był Mikołaj Haglauer, student informatyki, który w wolnych chwilach przelewa swoją kreatywność na papier i tworzy rozmaite rysunki, … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

W Krakowie biją kontrolerów biletów w autobusach i tramwajach

01.04.2023 11:20


Od listopada ub.r. kontrolerzy biletów zostali pobici osiem razy podczas wykonywania swoich obowiązków w autobusach i tramwajach komunikacji miejskiej w Krakowie – powiedział PAP Piotr Wieczorek, rzecznik prasowy spółki kontrolującej bilety. Jak ocenił, fala hejtu wobec kontrolerów jest podsycana internecie. Jak dodał, obecnie, w związku z incydentami w autobusach i tramwajach, na zwolnieniu lekarskim przebywa […]

Źródło: wiadomosci.com

Masz konto w Pekao? Uważaj, łatwo stracić wszystkie pieniądze

01.04.2023 11:01

Masz konto w Pekao? Uważaj, łatwo stracić wszystkie pieniądze
Przestępcy znów wzięli na celownik klientów Pekao SA – alarmuje CSIRT KNF. Fałszywa strona wykrada dane logowania i nie tylko.
Widać wyraźnie, że ataki na klientów poszczególnych banków przeprowadzane są niejako falami. O ile na początku roku w tym kontekście pojawiał się głównie Santander Bank Polska, o tyle niniejszym wzmożoną czujność zachować powinni posiadacze rachunków w Pekao SA.
CSIRT KNF przestrzega przed fałszywymi stronami, podszywającymi się pod serwis transakcyjny Banku Pekao. Oczywiście, jak to w takich przypadkach bywa, wpisując tam dane logowania, podasz je przestępcom.

Źródło: www.telepolis.pl

W Zielonej Górze powstanie pierwsze hospicjum perinatalne

01.04.2023 10:00


Placówka dedykowana m.in. rodzicom, których dzieci przychodzą na świat z wadami letalnymi po latach starań stanie się faktem. Symboliczna, pierwsza łopata została wbita w tym tygodniu. Nowy budynek, który będzie siedzibą Fundacji Centrum Rodziny będzie miał 440 mkw. Pomieści gabinety i poradnie specjalistyczne, a także sale edukacyjne i przede wszystkim hospicjum perinatalne z częścią hotelową … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet
Źródło: www.wzielonej.pl

reklama
Kontakt z nami