Wiadomości z tagiem Internet  RSS
22-latka chciała sprzedać dziecko w internecie

19.03.2019 7:41


Młoda kobieta zamieściła ogłoszenie w internecie, że sprzeda dziecko, którego rzekomo się spodziewa. Prowadziła nawet korespondencję z potencjalnymi klientami. 22-latka trafiła w ręce opolskiej policji. Kobieta tłumaczyła, że w ten sposób chciała wyłudzić pieniądze od zainteresowanych. Zatrzymana została także jej siostra.

Źródło: fakty.interia.pl

22-latka udawała ciążę. Oferowała sprzedaż dziecka w internecie

19.03.2019 7:00


Zaczęło się od krótkiego ogłoszenia w internecie, skończyło na zatrzymaniu i postawieniu poważnych zarzutów. Mowa o sprawie dwóch kobiet z województwa opolskiego, które odpowiedzą za przygotowanie do handlu ludźmi i oszustwa.

Źródło: www.rmf24.pl

Baner internetowy przyszłości. Dokąd zmierza display advertising?

19.03.2019 6:05

Ten, niegdyś podstawowy format reklamowy, dzisiaj zmaga się z wieloma problemami.

Tagi: Internet
Źródło: feedproxy.google.com

HDOmedical zatrudni Opiekuna, Frankfurt/ Sachsenhausen

19.03.2019 2:00

HDOmedical zatrudni Opiekuna, Frankfurt/ Sachsenhausen Planowany termin wyjazdu: 31.03.2019 na 6 - 8 tyg Wymagania: Opiekun, chętnie z wykształceniem medycznym, w wieku 40-50 lat z naprawde dobrym językiem niemieckim Wynagrodzenie (Euro netto/miesiąc): 1500 euro plus 180 euro zwrot kosztów podróży plus premia świąteczna Opis zlecenia: Pan, z wykształcenia lekarz, w wieku 76-lat, ok. 80 kg, PG 5. U Pana występuje parkinson, demencja, jest po przebytym dawnym wylewie. Wcześniej przebywał w domu opieki. Porusza się na wózku, nosi pieluchy, nie mówi. Rano przychodzi Pflegedienst do mycia i transferu, w nocy trzeba go raz obrócić. Pan mieszka w bardzo ładnym,dużym mieszaniu z bardzo miłą żoną, która nie wymaga ani opieki, ani pomocy, jest jeszcze aktywna społecznie. W domu jest również osoba sprzątająca, raz w tygodniu. Dla opiekunki jest pokój z prysznicem i internetem, bardzo dobre warunki mieszkaniowe i bytowe, centrum Frankfurtu. HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń. Zgłoś się już dziś! Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: [email protected] lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 669 914 984, PL +48 669 913 033

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Specjalista ds. wsparcia klienta

19.03.2019 2:00

Interesują Cię ambitne projekty, w których będziesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Zgłoś się do nas! Oferujemy Ci pracę w miłej atmosferze, bez ogromnego ciśnienia i niepotrzebnego stresu. Stanowisko, które chcemy Ci przedstawić to: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Będziesz odpowiedzialny za wsparcie klienta: przyjmowanie zgłoszeń klientów, udzielanie pomocy, odpowiedzi na pytania. Nie jest to infolinia sprzedażowa. Nie wymagamy wiele: - j. niemiecki poziom C1, - doświadczenie w pracy w liniach lotniczych- mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny, - j. angielski komunikatywny- potrzebny do obsługi systemów. Oferujemy sporo: - pracę w międzynarodowym zespole na rzecz brytyjskich linii lotniczych, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - pełny etat, - możliwość awansu, - pracę w elastycznych godzinach, BRAK NOCNYCH GODZIN PRACY, - dogodną lokalizację pracy, - szansę na rozwój swoich umiejętności językowych, - benefity, prywatna opieka medyczna, - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535-459-190 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w klauzuli informacyjnej;. Biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Data Scientist (Internship)

18.03.2019 23:59

PKO Bank Polski
Retail Credit Risk Department pko, bank, bp Come and join our Data Science team. With your help we are ready to run some
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Praktyki / Staż

Źródło: www.praca.pl

Pomorski bilet metropolitalny to "Fala"

18.03.2019 21:00

"Fala" - ostatecznie taką nazwę będzie nosił pomorski bilet metropolitalny. Zadecydowało o tym głosowanie internetowe, w którym do wyboru były jeszcze: "Jantar", "Ster" oraz "Mors". System pilotażowo zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

Tagi: Internet
Źródło: www.trojmiasto.pl

Powstała pierwsza kancelaria LGBT. Będą pozywać za określenie "pedał" i "zboczeniec"

18.03.2019 19:32

Chcą dobrać się do skóry każdemu, kto publicznie, nawet w internetowym komentarzu, nazwie osobę homoseksualną "pedałem" czy "zboczeńcem". Od lutego...

Tagi: Internet, Seks
Źródło: wiadomosci.wp.pl

SA: Kto śpiewa, kto gra, kto jest “turbokozakiem”?

18.03.2019 18:30


Piłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego szykują się do najważniejszych meczów sezonu, które będą na wagę utrzymania w I lidze. Stawka ogromna, nerwy i presja też będą rosły, dlatego… w Szatni Akademików było totalnie odwrotnie! We wtorek akademicy podejmą o 19:00 Politechnikę Anilanę Łódź, która jest w tabeli “oczko” nad nimi. To jeden trzech meczów marca, … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Bezpieczny internet we współczesnych wersjach bajek

18.03.2019 18:05

Szukasz sposobu na atrakcyjne opowiedzenie dziecku o bezpiecznym korzystaniu z internetu? Polscy youtuberzy współpracujący z operatorem Play przygotowali nowoczesne wersje klasycznych bajek. Mają one pomóc najmłodszym w oswojeniu nowych technologiami.

Źródło: di.com.pl

reklama
Kontakt z nami