Wiadomości z tagiem Transport  RSS
Wielton: W branży transportowej widać pierwsze symptomy spowolnienia

17.07.2019 15:58

Wielton ocenia, że w gospodarce widać oznaki spowolnienia, które wpływa na wydatki firm transportowych, a te - na producentów m.in. naczep i przyczep, poinformował prezes Mariusz Golec. Według niego, odpowiedzią na wyzwania może być poszerzanie portfolio, dywersyfikacja geograficzna i elastyczna oferta: leasing, korzystne formy finansowania, możliwość wypożyczenia naczep.

Źródło: www.money.pl

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

17.07.2019 15:15

WIDEX Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.
Ilość wolnych wakatów: 3 Opis stanowiska: kompletacja zamówień - przygotowywanie wysyłek eksportowych; współpraca
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław, ul. Graniczna 8A (teren parku Prologis)
Obszar zawodowy: Transport / Spedycja

Źródło: www.praca.pl

Pracownik rozładunku kontenerów

17.07.2019 15:14

Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Обязанности: Ручная разгрузка контейнеров с товаром для сети магазинов Контейнеры морские, весом 20,40,45 тонн Разгрузка
Lokalizacja: śląskie, Sosnowiec
Obszar zawodowy: Transport / Spedycja

Źródło: www.praca.pl

Liczenie towaru - TYGODNIó“WKI - 18 zł/h

17.07.2019 14:56

Liczenie towaru w markecie za pomocą skanera elektronicznego nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy szkolenie! Poszukujemy osób z Koszalina i Szczecina do pracy przy inwentaryzacjach. Wszystkie dostępne terminy znajdziesz po zalogowaniu się na stronie: invent.ag Gwarantujemy: - stawka godzinowa 18 zł/h brutto, - umowę zlecenie, - szkolenie z obsługi skanera elektronicznego przed rozpoczęciem pracy, - wynagrodzenie wypłacane co piątek, - transport. Oczekujemy: - pełnoletności, - dyspozycyjności. Zapisy bez wychodzenia z domu: - wejdź na nasz portal: http://www.invent.ag/praca - zarejestruj się, - dokonaj zapisu na wybrany termin inwentaryzacji. Informujemy, że: • Administratorem danych osobowych jest spółka Invent Sp. z o.o., ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000314408, NIP 1010003124, ogłaszająca rekrutację. • Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: [email protected] • Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji. • Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, która może być w każdej chwili cofnięta. • Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy. • Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. • Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). • Odbiorcami danych są: pomioty przetwarzające dane na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym dostawcy usług i klienci Administratora. • Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Renault Thalia - 1.4 16V, LPG, ponad 10 lat w jednych rękach

17.07.2019 14:02

Renault Thalia kupiona w polskim salonie. Drugi właściciel, od ponad 10 lat. Instalacja gazowa STAG od 2012 r. Dobra technika, samochód w ciągłej eksploatacji. Ciekawa oferta dla potrzebujących taniego w zakupie i eksploatacji środka transportu.

Źródło: motosprzedaz.pl

Pracownik Magazynu

17.07.2019 13:26

PF Logo Express Sp. z o.o.
bezpośrednie zatrudnienie w PF Logo Express, bez udziału agencji pracy tymczasowej stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o
Lokalizacja: wielkopolskie, Robakowo k. Gądek, Kostrzyn Wielkopolski, Gniezno, Poznań, Środa Wielkopolska, Śrem
Obszar zawodowy: Transport / Spedycja

Źródło: www.praca.pl

Awaryjne lądowanie F-15 w Powidzu

17.07.2019 13:23

W wielkopolskiej 33. Bazie Lotnictwa Transportowego w Powidzu awaryjnie lądował samolot bojowy F-15.

Źródło: epoznan.pl

Kierowca kat. C+E - Shunting

17.07.2019 12:35

Erontrans Sp. z o.o.
samodzielność doświadczenie na stanowisku Kierowcy Kat. C+E aktualne badania lekarskie i psychotesty aktualny kurs na
Lokalizacja: pomorskie, Gdynia, Pruszcz Gdański
Obszar zawodowy: Transport / Spedycja

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami