Wiadomości z tagiem Prezes PiS  RSS
Tusk ironizuje. Wytknął cztery wpadki Kaczyńskiemu z tego tygodnia

03.07.2022 15:22

Lider PO Donald Tusk wytknął Jarosławowi Kaczyńskiemu kilka wpadek, które prezes PiS zaliczył podczas ostatniego tygodnia w trakcie spotkań z mieszkańcami w ramach objazdu po kraju. Wśród nich jest ta dotycząca kursu euro.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kaczyński: Polska będzie inna w swoim kształcie społecznym

03.07.2022 13:51

Prezes PiS Jarosław Kaczyński kontynuuje objazd po kraju. Dziś odwiedził województwo świętokrzyskie. O godzinie 13 spotkał się z mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego, a na godz. 16 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Kielc.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Prezes PiS spotkał się z mieszkańcami Białegostoku i Bielska Podlaskiego [zdjęcia, wideo]Prezes PiS spotkał się z mieszkańcami Białegostoku i Bielska Podlaskiego [zdjęcia, wideo]

03.07.2022 10:17


Jarosław Kaczyński poruszył kwestię polityki społecznej
Prezes Prawa i Sprawiedliwości wskazywał, że rząd PiS na politykę prospołeczną - w tym program 500 plus - wydał ponad 200 mld zł. Dodał, że w bieżącym...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Kpiny z Kaczyńskiego po wizycie na Podlasiu

03.07.2022 5:57

- Niech żyje nam długie lata, a anioł stróż z białych róż niech mu bukiet splata - takie wyśpiewane życzenia usłyszał podczas wizyty na Podlasiu prezes PiS. Zasłuchanego Kaczyńskiego pokazały kamery stacji informacyjnych.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wpadka Kaczyńskiego. W sieci aż huczy od komentarzy

02.07.2022 19:35

- Będą wracać, bo już dzisiaj nie przyjmują propozycji w Niemczech, bo tam się mniej płaci niż tu - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński o lekarzach, którzy wyjechali z Polski na zachód. Podczas spotkania z mieszkańcami w Białymstoku zaliczył wpadkę dotyczącą wartości euro.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Prezes PiS: Nie ograniczymy żadnego z programów społecznych

02.07.2022 18:25


"Mimo kryzysów, mimo Covid-19, mimo wojny nie ograniczyliśmy i nie ograniczymy żadnego z programów społecznych" - zapewnił na spotkaniu z mieszkańcami Bielska Podlaskiego prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Źródło: www.rmf24.pl

Kaczyński znowu atakuje. "Takim ludziom trzeba pomóc"

02.07.2022 17:03

- Mamy elementarną wiedzę z biologii, wiemy, że płeć jest zdecydowana na poziomie chromosomów. I że rzeczywiście zdarzają się przypadki, to jest mniej więcej promil, jeden na tysiąc, że człowiek ma jakieś zachwianie w świadomości. I takim ludziom trzeba pomóc – powiedział w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński w Białymstoku, znów atakując osoby LGBT.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kaczyński: Jeśli banki nie podniosą oprocentowania depozytów, obłożymy ich zyski podatkiem

02.07.2022 15:48


Banki muszą pójść po rozum do głowy i radykalnie podnosić oprocentowania depozytów; jak nie będziemy musieli obłożyć ich zyski podatkiem - podkreślił w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Źródło: www.bankier.pl

Kaczyński: Będę dążył do tego, żeby 14. emerytura była już stała

02.07.2022 15:48


Nie chcemy Polski, która żyje ze świadczeń społecznych; my chcemy Polski, która pracuje, która ma z czego żyć, która jest coraz bogatsza, coraz piękniejsza - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński w sobotę podczas spotkania z mieszkańcami Białegostoku.

Źródło: www.bankier.pl

Kaczyński: Jesteśmy gotowi przyznać, że nie wszystko się udało

02.07.2022 14:07


​Nie jesteśmy ludźmi, którzy kłamią. Jesteśmy gotowi przyznać, że nie wszystko się udało, ale naprawdę wiele w ciągu ostatnich siedmiu lat zostało zrobione dla naszej ojczyzny i Polaków - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami i działaczami w sobotę w Białymstoku.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami