Wiadomości z tagiem SKOK  RSS
Letnia Grand Prix. Niemcy chcieli zabrać Polsce inaugurację

24.04.2019 14:03


Niemcy chcieli odebrać Wiśle inaugurację zawodów letniej Grand Prix w skokach narciarskich. "Na szczęście zwyciężył rozsądek" - powiedział Andrzej Wąsowicz, prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego w rozmowie ze skijumping.pl. Początek zmagań na igielicie 20-21 lipca.

Źródło: sport.interia.pl

MotoBASE: potężny skok z wydmy z motocyklem na spadochronie

24.04.2019 11:23


Jedni mają swoją strefę komfortu na fotelu. Inni czują się komfortowo w powietrzu. Bradley O’Neal, znany szerzej pod ksywką Bradley Slums jest zakochany w dwóch sportach. Jeden z nich to motocyklowy freeride – uwielbia jeździć po górach i skakać na motocyklu. Poprzez skakanie nie mamy na myśli przeskakiwania powalonych drzew, ale loty na ogromnych wydmach. A...

Tagi: Loty, SKOK
Źródło: motormania.com.pl

Wisła na rzecz Niemców mogła stracić inaugurację Letniego Grand Prix. Polacy postawili się jednak FIS-owi

23.04.2019 22:53

20 lipca 2019 roku ponownie to w Wiśle rozpocznie się Letnia Grand Prix w skokach. Wcale nie musiało jednak tak być. Zakusy na ten termin mieli również organizatorzy zmagań w niemieckim Hinterzarten. Polacy nie ugięli się jednak pod naciskiem FIS-u.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Niemieckie zakusy na premierę Grand Prix, Wisła szykuje się do obu inauguracji

23.04.2019 16:46

Za niespełna trzy miesiące (20-21 lipca) Wisła po raz siódmy w historii będzie gospodarzem konkursów inaugurujących cykl Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Jak się okazuje, tego roku Polacy mogli stracić to miano na rzecz Niemców, który wyszli z propozycją zamiany terminów rozgrywania zawodów omawianej rangi. O kulisach tej sprawy...

Źródło: www.skijumping.pl

Przyszli do kościoła po dary żywnościowe. Ukradli z plebanii blisko 4 tys. zł

23.04.2019 15:59


Zarzuty kradzieży pieniędzy z jednej z parafii w Zamościu usłyszeli dwaj mężczyźni i kobieta, którzy w Wielką Sobotę przyszli po dary żywnościowe i ukradli z plebanii blisko 4 tys. zł. O kradzieży pieniędzy z terenu jednej z parafii rzymskokatolickich na terenie Zamościa dyżurny policji został poinformowany w sobotnie popołudnie. Do kradzieży doszło pod nieobecność proboszcza. […]

Źródło: spottedlublin.pl

Memoriał Janusza Kusocińskiego: Lićwinko wróci na skocznię 16 czerwca

23.04.2019 15:42

65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego odbędzie się 16 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Po urlopie macierzyńskim wróci do startów brązowa medalistka mistrzostw świata z 2017 roku w skoku wzwyż Kamila Lićwinko, która rywalizowała będzie m.in. z Marią Lasickiene.

Źródło: sport.onet.pl

Wyjątkowa książka o wyjątkowych skoczniach - ostatnia szansa!

23.04.2019 15:00

Książka "30 Skoczni Narciarskich świata" wydana została w październiku. To doskonały prezent dla wszystkich miłośników skoków, a w szczególności "skoczniołazów" oraz amatorów dobrej fotografii. To już ostatnia szansa dla polskich kibiców, aby zakupić ją w okazyjnej cenie.

Tagi: SKOK
Źródło: www.skijumping.pl

Memoriał Janusza Kusocińskiego. Kamila Lićwinko wraca na skocznię. Zmierzy się ze znakomitą Rosjanką

23.04.2019 12:44

Organizatorzy 65. ORLEN Memoriału Janusza Kusocińskiego, który odbędzie się 16 czerwca na Stadionie Śląskim, odsłaniają karty. W skoku wzwyż pań zobaczymy m.in. Kamilę Lićwinko i Marię Łasickiene.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Na wakacje do Chorwacji. Split z Katowic od 208 PLN

23.04.2019 12:28

W końcu niskokosztowy przewoźnik Wizz Air obniżył cenę biletów na tym niezwykle popularnym słonecznym kierunku. Bilety w szczycie sezonu urlopowego na dalmackie wybrzeże to świetna okazja, na zaplanowanie tegorocznego urlopu!

Źródło: www.fly4free.pl

SuperTuxKart 1.0 pozwala grać online. To symboliczny krok dla grania na Linuxie

21.04.2019 13:27

SuperTuxKart to prawdopodobnie najpopularniejsza i najlepsza gra wśród projektów open source. Gokartowe wyścigi po wielu latach prac zostały wydane w wersji 1.0. Tak duży skok w numeracji wynika z ogromnych zmian, jakie zaszły w grze. Dodana została między innymi możliwość grania po sieci. W grupie raźniej: gra online Możliwość grania przez sieć (LAN lub online) nie tylko pozwala bawić&...

Tagi: SKOK
Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Kontakt z nami