Wiadomości z tagiem Alkohol  RSS
Piłą mechaniczną zaatakował policjantkę

25.04.2019 14:00


46-letni mieszkaniec Zawadzkiego piłą mechaniczną zaatakował policjantkę. Był kompletnie pijany. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie - czeka go sprawa sądowa a za atak na funkcjonariuszy grozi mu do 10 lat więzienia.- Policjanci zostali wezwani do awantury domowej - mówi Paulina Porada ze strzeleckiej policji. - Na widok policjantów mężczyzna obrzucił ich wyzwiskami. Nie reagował na te polecenia wydawane przez funkcjonariuszy do zachowania zgodnego z prawem. Całą agresję skierował wówczas w ich stronę i trzymając w ręku piłę spalinową próbował zaatakować interweniującą policjantkę. Sprawca został obezwładniony. W chwili zatrzymania awanturnik miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Źródło: radio.opole.pl

A2: pijany kierowca prowadził 40-tonową ciężarówkę. Mężczyzna tłumaczył, że "były święta i trzeba było się napić"

25.04.2019 12:30

Obywatel Litwy miał niemal promil alkoholu we krwi.

Źródło: epoznan.pl

Twoje sklepy alkoholowe-Piotrkowski R. Franczyzy

25.04.2019 0:00

Twoje sklepy alkoholowe-Sklep Specjalistyczny-Otwórz go z nami w ramach Ogólnopolskiej Sieci Sklepów Specjalistycznych franczyzowych-Partnerskich - osiągniesz korzyść w współpracy i doświadczeniu. Oddział Franczyzy Regionu Piotrkowskiego

Źródło: feedproxy.google.com

Dwulatek sam chodził po parku. Matka w stanie "upojenia alkoholowego"

24.04.2019 16:46

Gdańscy funkcjonariusze poinformowali, że w jednym z parków znaleźli chłopca ciągnącego wózek. Po ponad godzinie ustalili też, gdzie znajduje się...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Gdańsk: W parku błąkał się samotnie 2-latek. Matka była pijana

24.04.2019 16:05


Gdańscy policjanci zaopiekowali się dwuletnim chłopcem, który błąkał się samotnie po jednym z miejscowych parków. Funkcjonariusze odnaleźli matkę chłopca: miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dziecko umieszczono w placówce opiekuńczej.

Źródło: www.rmf24.pl

Kolejny przykład braku przyzwolenia na prowadzenie 'po pijaku'. Tym razem zareagowali kierowcy z Kluczborka

24.04.2019 15:30


Obywatelskie zatrzymanie kompletnie pijanego kierowcy w Kluczborku. Do zdarzenia doszło wczoraj (23.04) około 20:00.37-letni mieszkaniec miasta wydmuchał niemal 2,5 promila alkoholu, mężczyzna nie posiada prawa jazdy. - Czujność świadków oraz brak społecznej akceptacji na kierowanie samochodem po spożyciu alkoholu doprowadziła do zatrzymania nieodpowiedzialnego kierowcy - mówi aspirant sztabowy Dawid Gierczyk, oficer prasowy kluczborskiej policji.- Jak relacjonowali świadkowie, na jednej z kluczborskich ulic zauważyli samochód jadący całą szerokością jezdni. Kiedy kierujący oplem vivaro zatrzymał się 'na czerwonym świetle', wówczas do kierowcy podszedł mężczyzna, który jechał tuż za nim. On wyjął kluczyki ze stacyjki, a następnie powiadomił policję. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Badanie alkosensorem potwierdziło podejrzenie zgłaszających.Za prowadzenie 'na podwójnym gazie' grozi do dwóch lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz co najmniej 5 tysięcy złotych grzywny.

Źródło: radio.opole.pl

Twórcy aplikacji, zwiększającej szanse w walce z alkoholizmem, pozyskali wielomilionowe wsparcie

24.04.2019 15:01

Polski startup Addictions.ai – właściciel aplikacji mobilnej AlkyRecovery wspierającej walkę z nałogiem osób uzależnionych od alkoholu oraz ich bliskich – pozyskał dofinansowanie z NCBR w wysokości 5 852 108 zł. Wkrótce ruszą prace badawczo-rozwojowe, efektem których będzie wdrożenie zaawansowanych algorytmów AI oraz uczenia maszynowego w dedykowanej aplikacji.

Tagi: Alkohol
Źródło: di.com.pl

Pijany kierowca tira. "Prawie 6 promili i wódka w kabinie"

23.04.2019 18:46


Kompletnie pijany kierowca tira jechał slalomem drogą ekspresową S8 w Łódzkiem. Miał prawie 6 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Po zatrzymaniu mężczyzna nie mógł o własnych siłach wysiąść z kabiny pojazdu.

Źródło: www.rmf24.pl

Tragedia w Sandomierzu. 29-latek usłyszał zarzut zabójstwa

23.04.2019 17:45

29-letni mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa 38-letniego znajomego. Do zdarzenia doszło w niedzielę wielkanocną podczas alkoholowej imprezy w Sandomierzu. Policjanci kilka minut po godzinie 18.00 dostali zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań w mieście doszło do nieporozumienia między dwoma mężczyznami, podczas mocno zakrapianej imprezy. Jak ustalili policjanci, jeden z nich ranił drugiego nożem.

Źródło: www.radio.kielce.pl

F1: Kimi Raikkonen załatwił sponsora Alfie Romeo. To producent... piwa

23.04.2019 15:36

Kimi Raikkonen nie kryje się z tym, że w przerwach między wyścigami F1 lubi sięgnąć po alkohol. Fin może nawet liczyć na sponsora z tej branży. Singha, producent piwa z Tajlandii, rozpoczął wspieranie Alfy Romeo ze względu na osobę Raikkonena.

Tagi: Alkohol
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami