player+
Wiadomości z tagiem Senat  RSS
Żużel. Gwiazda eWinner 1. Ligi zmieni otoczenie? W klubie są pewni, że rywale już do niego dzwonią

03.07.2022 12:00

Tobiasz Musielak to drugi najlepszy polski senior eWinner 1. Ligi. Zawodnik od dłuższego czasu prezentuje wysoki poziom i dlatego interesują się nim inne kluby. W związku z tym Cellfast Wilki może czekać za chwilę bardzo trudne zadanie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Michał Kamiński dla “Super Expressu”: Boję się o wolność wyborów

02.07.2022 9:37


Jeśli będą nowe wybory, to nie mogą się odbyć pod rządami Jarosława Kaczyńskiego, dlatego do ostatniego momentu, w którym będzie to możliwe, powinien zostać powołany rząd techniczny, przejściowy, który zapewniłby Polakom przeprowadzenie wolnych wyborów – mówi “Super Expressowi” senator Michał Kamiński. Kamiński ocenił, że obecnie prezes PiS, który jeździ po Polsce “jest w kompletnej panice, […]

Źródło: wiadomosci.com

Ponad 1 mld dolarów rosyjskiego oligarchy zamrożony. USA dopadły majątek Kerimowa

01.07.2022 19:33


Amerykańskie ministerstwo finansów ogłosiło w czwartek zamrożenie ponad 1 mld dolarów należących do związanego z Władimirem Putinem oligarchy i senatora Sulejmana Kerimowa. Jest to jedna z największych tego typu akcji.

Źródło: www.bankier.pl

WP: PiS ma plan na odbicie Senatu. Zaczęły się przygotowania

01.07.2022 14:55

W Prawie i Sprawiedliwości powstaje plan, który ma umożliwić odbicie Senatu w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych. Z nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski wynika, że politycy partii rządzącej szukają "niezależnych kandydatów" na senatorów, którzy mogliby odebrać głosy kandydatom "Paktu Senackiego". Działacze partii rządzącej rozmawiają z osobami, które zgodzą się, by pełnić w kampanii rolę koncesjonowanej opozycji, zwiększając szanse na wyborcze zwycięstwo PiS.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

W gminie Mielnik otwarto dwa obiekty, które będą służyć najstarszym mieszkańcomW gminie Mielnik otwarto dwa obiekty, które będą służyć najstarszym mieszkańcom

01.07.2022 13:31


- Otwieramy kolejne obiekty dofinansowane z programu Senior +. To taka inicjatywa rządowa, która ma pomóc, ułatwić codzienne życie. Aktywizować tak naprawdę nie tylko seniorów, ale całe wioski, całe miejscowości. To jest już podejście systemowe - mówi wicewojewoda podlaski...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Porównania Sochana z Gortatem. Jedna rzecz może ich połączyć

01.07.2022 9:41

Po ponad trzech latach polska koszykówka doczekała się przedstawiciela w NBA. Jeremy Sochan został wybrany w drafcie przez San Antonio Spurs i jesienią zapewne zadebiutuje w najlepszej lidze świata. Nie uniknie porównań z najlepszym do tej pory Polakiem w NBA Marcinem Gortatem, choć tak naprawdę nie mają one większego sensu.

Źródło: sport.onet.pl

Coraz mniej premierowych koncertów w Trójce. W niedzielę emitowane są głównie powtórki

30.06.2022 21:49

The Waterboys z 2016 r., Mela Koteluk z 2015 r., Hania Rani z 2019 r. - to ostatnie retransmisje występów artystów w Studiu im. Agnieszki Osieckiej nadawane w paśmie koncertowym w Trójce. Premier jest znacznie mniej. - Jeszcze kilka lat temu artyści bardziej życzliwie patrzyli na Program Trzeci. Teraz mówią wprost, że koncertowanie tam nie ma najmniejszego sensu, bo to się nie przekłada ani na ich popularność ani efekt antenowy - komentuje Hirek Wrona, były dziennikarz muzyczny Trójki.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Senat poprawił ustawę o wakacjach kredytowych. Są spore zmiany

30.06.2022 16:28


Senat w czwartek zgłosił poprawki do ustawy wprowadzającej wakacje kredytowe dla osób posiadających długi hipoteczne w polskiej walucie. Zgodnie z jedną z nich wakacje kredytowe mają dotyczyć wszystkich umów o kredyt hipoteczny, także tych zawartych przed rokiem 2017 r.

Źródło: www.bankier.pl

Senior PHP Developer (Spryker)

30.06.2022 14:12

Power Media
Szwajcarska agencja cyfrowa, posiadająca filię we Wrocławiu, poszukuje do swojego backendowego zespołu
Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Mid / Senior Symfony Full Stack Developer

29.06.2022 17:45

Polcode Sp. z o.o
Hi, Polcode here!   We’re a global, people-first software house matching ambitious developers with challenging projects
Lokalizacja: łódzkie, Łódź, Kutno, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Wieluń, Pabianice, Zgierz, Skierniewice
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami