Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Transfery. Oficjalnie: Renato Sanches odchodzi z Bayernu. Portugalczyk będzie kontynuował karierę w Lille

23.08.2019 23:34

Po trzech latach spędzonych w Bayernie Monachium, Renato Sanches zmienia otoczenie. Portugalczyk spróbuje odbudować się w Lille, które zdecydowało się pobić swój rekord transferowy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tomasz Kammel i Robert Karpowicz w Radiu ZET, Beata Tadla z nową audycją

23.08.2019 21:59

W nowej ramówce Radia ZET Tomasz Kammel będzie prowadził swoją audycję poradnikową „Kammel Czanel”, a Robert Karpowicz dołącza do gospodarzy „Dzień dobry bardzo”. Natomiast Beata Tadla poprowadzi nowy cykl „ZET jak związki”, na antenę wraca też wiele dotychczasowych programów.

Tagi: NATO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nd, 25 sie 20:00 (TVP Sport) - Lekkoatletyka: Mityng EAA Premium w Madrycie

23.08.2019 21:52


W stolicy Madrytu w rywalizacji sprinterów na 100 metrów zobaczymy m.in. Asafę Powella. Natomiast na 110 metrów przez płotki wystąpi srebrny medalista...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Renato Sanches odszedł z Bayernu Monachium do OSC Lille

23.08.2019 21:42


Bayern Monachium poinformował, że Renato Sanches odszedł do francuskiego OSC Lille. Jak podaje lequipe.fr, jego transfer kosztował 20 mln euro, a to oznacza, że został najdroższym piłkarzem w historii Lille.

Źródło: sport.interia.pl

Media: Renato Sanches odchodzi do Lille. Rekordowy transfer francuskiego klubu

23.08.2019 21:41

W najbliższym czasie przenosiny Renato Sanchesa do Lille mają stać się faktem. Portugalczyk zostanie najdroższym zawodnikiem w dziejach francuskiego klubu.

Tagi: NATO
Źródło: sport.onet.pl

Bus PiS w trasie: mieszkańców Kluczborka i Olesna interesuje obwodnica i województwo częstochowskie

23.08.2019 19:30


Obwodnica Kluczborka i powstanie województwa częstochowskiego - to były tematy, które najbardziej interesowały mieszkańców Kluczborka i Olesna, którzy spotkali się dzisiaj z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości, którzy objeżdżają region. W tych miastach pojawili się m.in. wicewojewoda Violetta Porowska oraz senator Jerzy Czerwiński.- Jest sporo spraw, z którymi mieszkańcy się do nas zwracają, ale jeden temat powtarza się bardzo często - mówi Jerzy Czerwiński. - Kwestia budowy obwodnicy. Były uwagi zgłaszane wsi Gotartów, żeby ich po prostu nie odcinać tą obwodnicą, dalszą częścią tej obwodnicy Kluczborka.Z kolei mieszkańców Olesna rozgrzała informacja, która obiegła ogólnopolskie media - pomysł na reaktywację województwa częstochowskiego. Powiat oleski leżał kiedyś na terenie tego właśnie województwa. Czy więc Olesno odłączy się od Opolszczyzny?- Absolutnie nie! - przekonuje Violetta Porowska. - To, że mieszkańcy Częstochowy od dawna postulują żeby wrócić do dawnych swoich granic, to wiemy wszyscy. Natomiast, nie ma w tej koncepcji powrotu powiatu oleskiego. Nie ma, nie było i jestem przekonana, że nie będzie.Zdecydowana większość mieszkańców Olesna, których zapytaliśmy o to, w jakim województwie chcą mieszkać, nie miała wątpliwości, że jest to Opolszczyzna. Mieszkańcy, k ...

Tagi: NATO, Senat
Źródło: radio.opole.pl

Remco Evenepoel z nowym kontraktem! Już oficjalnie!

23.08.2019 17:09

Prawdopodobnie najbardziej utalentowany kolarz świata przedłużył kontrakt z Quick-Stepem. Umowa obowiązywać będzie do 2023 roku. Już kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że Lefevre jest dogadany z Evenepoelem. Wtedy był to jednak tylko uścisk dłoni, natomiast dziś oficjalne konto twitterowe belgijskiej ekipy ogłosiło, że zawodnik z Schepdaal potwierdził swoje ustne zobowiązania kontraktem. Cieszę się i […]

Tagi: NATO
Źródło: naszosie.pl

Praca za granicą - Niemcy ! - Inwentaryzacje

23.08.2019 16:25

Firma Invent poszukuje osób do pracy przy inwentaryzacjach na terenie Niemiec. Praca polega na liczeniu (skanowaniu) towaru przy użyciu skanera elektronicznego. Nie wymagamy doświadczenia, ani znajomości języka! Decyzja należy do Ciebie! Najbliższy wyjazd już 30.09.2019. Firma oferuje: •umowę zlecenie, •możliwość nawiązania dłuższej współpracy, •atrakcyjne wynagrodzenie, od 4360 zł netto •zaliczka po 5 pierwszych inwentaryzacjach, •sprawdzone i pewne miejsca pracy, •zapewniony transport i zakwaterowanie podczas turnusu, •opiekę polskiego koordynatora, •szkolenie z obsługi skanera. Wymagania: •pełnoletność, •chęci do pracy, •gotowość do pracy 5-6 dni w tygodniu (inwentaryzacje nocne lub dzienne). Planujesz wyjechać z nami na inwentaryzację? Zobacz jak się przygotować i jak będzie wyglądał twój wyjazd - www.youtube.com/watch?v=h9cCBgpZOWU Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę www.invent.ag lub wyślij sms o treści „Niemcy” na numer 600 020 329. Napisz do nas na LiveChat lub zamów połączenie na CallPage (szczegóły na stronie). Informujemy, że: • Administratorem danych osobowych jest spółka Invent Sp. z o.o., ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000314408, NIP 1010003124, ogłaszająca rekrutację. • Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: [email protected] • Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji. • Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, która może być w każdej chwili cofnięta. • Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy. • Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. • Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). • Odbiorcami danych są: pomioty przetwarzające dane na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym dostawcy usług i klienci Administratora. • Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Koordynator Działu Rehabilitacji

23.08.2019 15:51

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest liderem na rynku prywatnej
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Medycyna / Opieka zdrowotna

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami