Wiadomości z tagiem Pracownicy  RSS
Zwolnienia w No Fluff Jobs. Przyczyną koniunktura w IT

01.04.2023 22:10

Platforma rekrutacyjna No Fluff Jobs, której większościowym udziałowcem jest Ringier Axel Springer Media, pożegnała się właśnie z 13 pracownikami - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Tłumaczy to gorszą koniunkturą w IT i zakończeniem części projektów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Łoś odwiedził park w okolicach Warszawy. Urzędnicy apelują o ostrożność

01.04.2023 9:44

Niecodzienny gość odwiedził park w Starych Babicach w okolicy Warszawy. Pracownik miejscowego urzędu przecierał oczy ze zdumienia, widząc spacerującego po parkowych alejkach majestatycznego łosia.

Źródło: podroze.onet.pl

NATO rozsyła notatkę do pracowników. Ogłasza zakaz

01.04.2023 9:10

Pracownicy NATO otrzymali oficjalny zakaz instalowania na swoich urządzeniach służbowych aplikacji TikTok. Powodem mają być obawy o bezpieczeństwo danych.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Będzie milion nowych drzew tego roku w Nadleśnictwie Olesno

01.04.2023 8:15


Akcję sadzenia miliona drzew rozpoczęli pracownicy Nadleśnictwa Olesno. Według wieloletniego planu urządzenia lasu, w tym roku odnowieniami objęto 165 hektarów.Prawie 25 hektarów stanowi siew i samosiew. To metody najbardziej zbliżone do naturalnych. - Rozpoczęliśmy dwa tygodnie temu - mówi Dariusz Kowalczyk, inżynier nadzoru w Nadleśnictwie Olesno.- Wiemy, że w ostatnich latach wiosny lubią płatać nam figle. Na przykład w maju mamy lipcowe lub sierpniowe pogody z dużym nasłonecznieniem, wysokimi temperaturami i co najgorsze dla nas - bez opadów deszczu. Czas nas goni i wyzwanie jest dość poważne.Nadleśnictwo Olesno nie ma swojej szkółki drzew, więc zleca dostawy. - U nas od lat dominuje sosna - dodaje Kowalczyk.- To jest królowa lasów oleskich ze względu na wymagania siedliskowe. Do tej pory na drugim miejscu był świerk, ale teraz ograniczamy ich liczbę, bo spadek poziomu wilgotności w powietrzu i glebie doprowadza do tego, że świerki wypadają nam. Na drugi plan wysuwają się gatunki liściaste typu buk i dąb. Druga tura odnowień w Nadleśnictwie Olesno prowadzona jest...

Źródło: radio.opole.pl

650 tys. funtów za śmierć inżyniera. McLaren musi zapłacić

31.03.2023 21:54

McLaren musi zapłacić 650 tys. funtów za śmierć Davida Oldhama. 55-letni inżynier zginął podczas inspekcji motorhome'u ekipy z Woking w październiku 2016 roku. Sąd uznał, że firma nie dochowała zasad dotyczących bezpieczeństwa i zdrowia pracowników.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Z paczki dobiegał dziwny hałas. Pracownicy kolei natychmiast wezwali policję

31.03.2023 21:44

Mieszkanka Mikołowa (woj. śląskie) postanowiła wysłać pytona królewskiego w paczce do Szczecina. Ten zaczął jednak głośno syczeć w trakcie jazdy. Zaniepokojeni pracownicy kolei wezwali na miejsce służby. Gdy mundurowi otworzyli pudełko, zobaczyli mocno wystraszonego gada.

Źródło: podroze.onet.pl

Tragedia na Dolnym Śląsku. Nie żyje 37-letni mechanik

31.03.2023 18:54

W jednym z dolnośląskich warsztatów samochodowych doszło do tragedii. Zginął 37-letni pracownik, który najprawdopodobniej został przygnieciony samochodem. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Śledztwo w sprawie prowadzi prokuratura.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Pracownik Serwisu Technicznego

31.03.2023 16:10

LUX MED Sp. z o.o.
Oczekiwania: wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Praca fizyczna

Źródło: www.praca.pl

Płaca minimalna w Wielkiej Brytanii mocno w górę. Brytyjczycy będą zadowoleni?

31.03.2023 15:50


Płaca minimalna w Wielkiej Brytanii wzrośnie i to mocniej niż prognozowana inflacja. Najsłabiej opłacani pracownicy podwyżkę dostaną już w kwietniu. Ile po zmianach wyniesie minimalna stawka godzinowa w Wielkiej Brytanii?

Źródło: www.bankier.pl

Pracownik Działu Reklamacji

31.03.2023 15:50

Candellux Lighting Sp. z o.o.
Przyjmowanie, rejestrowanie i analizowanie zgłoszeń reklamacyjnych dotyczących reklamacji technologicznych i ilościowych, składanych przez
Lokalizacja: mazowieckie, Wołomin
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

reklama
Kontakt z nami