Wiadomości z tagiem Mobbing  RSS
Mobbing w leskiej komendzie? Trwa kontrola w jednostce

15.07.2019 6:02

LESKO. W leskiej komendzie miało dochodzić do nękania i zastraszania pracowników przez przełożonych, w tym m.in. przez komendanta jednostki. Czy w komendzie policji w Lesku dochodziło do zastraszania i nękania funkcjonariuszy przez przełożonych? W jednostce trwa właśnie kontrola zlecona przez Komendę Wojewódzką w Rzeszowie, która za pomocą specjalnej ankiety bada „atmosferę pracy w komendzie”. Informację […]

Źródło: supernowosci24.pl

Lubelska koordynatorka struktur Wiosny ukarana upomnieniem przez Sąd Koleżeński

13.07.2019 19:45


Sąd Koleżeński ukarał upomnieniem lubelską koordynatorkę struktur Wiosny Monikę Pawłowską. Uznano, że dopuściła się niewłaściwego zachowania wobec wolontariusza - poinformowała w komunikacie Wiosna. Sąd uznał też, że zachowanie Pawłowskiej nie nosiło znamion mobbingu.

Źródło: www.rmf24.pl

Mobbing w Wiośnie Biedronia? Lubelska koordynatorka ukarana przez Sąd Koleżeński

13.07.2019 16:14


Lubelska koordynatorka struktur Wiosny, Monika Pawłowska, została w sobotę ukarana upomnieniem przez Sąd Koleżeński. Uznano, że dopuściła się niewłaściwego zachowania wobec wolontariusza - poinformowała w komunikacie Wiosna. Sąd uznał też, że zachowanie Pawłowskiej nie nosiło znamion mobbingu.

Źródło: fakty.interia.pl

Mobbingu w Wiośnie nie było, było niewłaściwe zachowanie

13.07.2019 14:09

Sąd koleżeński Wiosny zdecydował o sprawie koordynatorki lubelskich struktur partii, której jeden z wolontariuszy zarzucił stosowanie przemocy psychicznej. Według orzeczenia Monika Pawłowska dopuściła się niewłaściwego zachowania wobec wolontariusza, ale nie stwierdzono znamion mobbingu - donosi Onet.

Tagi: NATO, Mobbing, Psy
Źródło: www.rp.pl

Sprawa mobbingu w Wiośnie. Jest decyzja sądu koleżeńskiego

13.07.2019 13:57

Sąd koleżeński Wiosny wydał orzeczenie ws. Moniki Pawłowskiej, koordynatorki partii na Lubelszczyźnie. Były działacz Przedwiośnia zarzucał jej...

Tagi: NATO, Mobbing
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Grażyna Bochenek zwolniona z Radia Rzeszów. HFPC: Dyskryminacja apolitycznego dziennikarza

19.06.2019 20:56

Grażyna Bochenek, która we wrześniu ub.r. wyemitowała nieprzychylną opinię słuchacza na temat prezydenta Andrzeja Dudy została w piątek dyscyplinarnie zwolniona z Radia Rzeszów. Obecnie trwa postępowanie sądowe o mobbing, naruszenie dóbr osobistych oraz dyskryminację, a sprawą zajmuje się Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Mauro Icardi idzie na wojnę z Interem Mediolan

15.06.2019 15:41

"La Repubblica" donosi, że argentyński napastnik zamierza pozwać swój klub. Icardi chce, by jego kontrakt został rozwiązany z powodu mobbingu.

Źródło: sport.onet.pl

Afera mobbingowa w Wiośnie. Działaczka przed sądem koleżeńskim

08.06.2019 16:40

Monika Pawłowska ma stanąć przed sądem koleżeńskim. Taką decyzję wobec koordynatorki lubelskich struktur Wiosny miał podjąć zarząd partii. Chodzi o...

Tagi: NATO, Mobbing
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kodeks pracy przed kolejnymi zmianami

05.06.2019 15:52

Najprawdopodobniej już we wrześniu br. w życie wejdzie pakiet zmian w Kodeksie pracy. Podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacja przewiduje m.in. utworzenie otwartego katalogu przesłanek dotyczących nieuzasadnionej dyskryminacji pracowników oraz zwiększenie możliwości ubiegania się o odszkodowanie w przypadku wystąpienia mobbingu.

Źródło: www.podatki.biz

Amnesty traci większość kierownictwa. Efekt raportu o toksycznym środowisku pracy

28.05.2019 20:44

Całe siedmioosobowe kierownictwo słynnej organizacji walczącej z naruszaniem praw człowieka podało się do dymisji, z czego pięć osób już odeszło. To efekt dochodzenia w sprawie mobbingu, jakie wszczęto po dwóch samobójstwach pracowników Amnesty International w zeszłym roku.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami