player+
Wiadomości z tagiem Dziennikarze  RSS
Cristiano Ronaldo na celowniku Bayernu? Niemieccy dziennikarze mają wątpliwości

03.07.2022 15:41

W sobotę gruchnęła informacja o tym, że Cristiano Ronaldo chce opuścić Manchester United. Wśród potencjalnych nowych pracodawców Portugalczyka wymieniano m.in. Bayern Monachium. Dziennikarze "Bilda" dotarli do najnowszych informacji i rzucają nowe światło na ewentualną przeprowadzkę Portugalczyka do stolicy Bawarii.

Sierakowski zbiera na drona Bayraktar dla Ukrainy. Ogromna kwota na koncie

03.07.2022 15:29

W czwartek dziennikarz Sławomir Sierakowski uruchomił zbiórkę, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup drona bojowego Bayraktar TB2 dla ukraińskiej armii. W niedzielę publicysta poinformował, że udało się zgromadzić już ponad 4 mln zł.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Rośnie liczba szpitali, które realizują pakiet pozawałowy. Co to oznacza dla chorych?

03.07.2022 13:47


Rosną szanse na lepszą opiekę nad pacjentami po zawale serca. Jak dowiedział się nasz dziennikarz, do 91 powiększyła się liczba szpitali, w których można korzystać z tak zwanego pakietu pozawałowego. Tyle placówek ma podpisaną umowę w tej sprawie. Chodzi o zabieg, rehabilitację i wizyty kontrolne bez kolejek.

Źródło: www.rmf24.pl

Serge Gnabry na celowniku gigantów

03.07.2022 13:46

Jak informują dziennikarze angielskiego "The Sun", Serge Gnabry miał znaleźć się na celowniku dwóch angielskich gigantów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

A jednak? Sensacyjne informacje o Cristiano Ronaldo

03.07.2022 12:16

Jak informują dziennikarze niemieckiego dziennika "Bild", doszło do spotkania na linii agent Cristiano Ronaldo - Bayern Monachium. Obie strony miały ustalić jedną rzecz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

To dlatego Świątek przegrała? Komentarz eksperta nie pozostawił złudzeń

03.07.2022 10:44

Po 37 wygranych meczach Iga Świątek poniosła porażkę w 3. rundzie Wimbledonu. Temu spotkaniu przyglądał się z trybun Artur Rolak z magazynu "Tenisklub". - Iga nie nauczyła się jeszcze grać na trawie - twierdzi dziennikarz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Niemcy mają żal do Roberta Lewandowskiego. Wypunktowali listę rzeczy, które mu zarzucają

03.07.2022 9:41

Robert Lewandowski w ostatnich tygodniach jest regularnie krytykowany przez niemieckie media. Magazyn "11 Freunde" w gorzkich słowach podsumował już pobyt 33-latka w Bayernie Monachium. – Nigdy nie było chwili, w której napastnik odczuwalnie interesowałby się historią i tożsamością klubu, ani momentu, w którym interesowałby się głębszymi relacjami z kibicami – przekonują dziennikarze.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami