Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
Donald Trump zaostrzył wojnę z dziennikarzami

25.04.2019 6:39


Prezydent Trump nasilił wojnę z mediami. Zapowiedział, że nie weźmie udziału w tegorocznym Bankiecie Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu. Nakazał zarazem administracji bojkot imprezy.

Źródło: www.rmf24.pl

Twitter ze wzrostem wpływów i zysku, ma 330 mln użytkowników. Donald Trump zarzucił serwisowi dyskryminację

24.04.2019 20:55

W I kwartale 2019 roku Twitter zanotował 18-proc. wzrost przychodu, a jego zysk wzrósł do ponad 190 milionów dolarów. Dobre wyniki finansowe przyczyniły się do wzrostu giełdowych notowań spółki, w czym nie przeszkodziła nawet ostra krytyka pod jej adresem ze strony prezydenta Donalda Trumpa.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netanjahu "przebił" pomysł Dudy. Donald Trump będzie miał miasteczko, a nie "tylko fort"

24.04.2019 11:36

Premier Izraela zapowiedział nazwanie imieniem Donalda Trumpa miejscowości na Wzgórzach Golan. Beniamin Netanjahu, jak Andrzej Duda, wykorzystuje...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Trump nie chce ujawnić swych zeznań podatkowych

23.04.2019 21:51


Prezydent Donald Trump nie chce ujawnić swych zeznań podatkowych, których wydania żąda komisja Izby Reprezentantów - powiedział rzecznik Białego Domu Hogan Gidley we wtorek, czyli w dniu, w którym mija termin na udostępnienie Kongresowi tych informacji.

Źródło: www.bankier.pl

Izrael. Premier Netanjahu chce nazwać miasto na cześć Donalda Trumpa

23.04.2019 19:25

Izrael chce nazwać nową osadę na Wzgórzach Golan imieniem Donalda Trumpa. Ma to być wyraz wdzięczności "za uznanie roszczeń do suwerenności nad...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Melania Trump nieco się zaokrągliła!

23.04.2019 15:47


Na początku roku do mediów po długiej nieobecności wróciła Melania Trump (48 l.). Jej zdjęcia m.in. z posiedzenia komitetu do spraw walki z narkotykami zaniepokoiły fanów. Amerykańska pierwsza dama wyglądała na wychudzoną. Od tamtej pory żona Donalda Trumpa nieco przybrała na wadze, co widać na najnowszych fotkach. Jej wielbiciele wreszcie mogą odetchnąć z ulgą!

Źródło: www.pomponik.pl

Donald Trump spotka się z Elżbietą II

23.04.2019 13:58


Prezydent USA Donald Trump złoży w dniach 3-5 czerwca wizytę państwową w Wielkiej Brytanii i spotka się z królową Elżbietą II, a także weźmie udział w obchodach 75. rocznicy lądowania aliantów w Normandii - poinformował we wtorek Pałac Buckingham.

Źródło: fakty.interia.pl

Trump walczy o zablokowanie prób ujawnienia jego dokumentow finansowych>

23.04.2019 13:39

Prezydent Donald Trump wystąpił w poniedziałek do sądu o zablokowanie prób demokratycznych kongresmenów ujawnienia jego dokumentow finansowych. Prawnicy prezydenta utrzymują, że próby te mają charakter wyłącznie polityczny. Demokraci oskarżają Trumpa o obstrukcję.>

Źródło: www.deon.pl

Trump walczy o zablokowanie prób ujawnienia jego dokumentow finansowych

23.04.2019 13:39

Prezydent Donald Trump wystąpił w poniedziałek do sądu o zablokowanie prób demokratycznych kongresmenów ujawnienia jego dokumentow finansowych. Prawnicy prezydenta utrzymują, że próby te mają charakter wyłącznie polityczny. Demokraci oskarżają Trumpa o obstrukcję.

Źródło: www.deon.pl

reklama
Kontakt z nami