Wiadomości z tagiem Rosja  RSS
Pasażer pokazał nagranie z lotu do Rosji. Niecodzienny widok na pokładzie samolotu [WIDEO]

02.10.2022 21:45

Pewien pasażer lecący do Rosji podzielił się w sieci nagraniem z niecodziennym widokiem z pokładu samolotu. Film w dobry sposób ukazuje, jak działania wojenne państwa rządzonego przez Władimira Putina wpływają na branżę turystyczną tego kraju.

Źródło: podroze.onet.pl

Wspomina pojedynki z Rosjanami. "Na torze w mojej głowie była wojna polsko-bolszewicka"

02.10.2022 21:15

Legenda polskiego żużla i jedna z ikon Włókniarza Częstochowa. Józef Jarmuła w rozmowie z polskizuzel.pl wspomina swoją karierę i pojedynki z Kadyrowem oraz finał mistrzostw Polski, kiedy to otarł się o medal.

Tagi: Rosja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Przysięga ochotników do Służby Wojskowej

02.10.2022 20:04

Stu osiemdziesięciu sześciu ochotników Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej - w tym 35 kobiet - złożyło w niedzielę w Szczecinie uroczystą przysięgę wojskową. Większość z nich zrobiła to przy Netto Arenie w Szczecinie. Wszyscy mają za sobą 28-dniowe szkolenie podstawowe.  - Po inwazji Rosji na Ukrainę odnotowujemy zwiększone zainteresowane służbą......

Źródło: 24kurier.pl

Żużel. Doprowadził Rosjanina na szczyt. Teraz wrócił do Grand Prix z Polakiem

02.10.2022 20:00

- Nie chciałbym na razie spekulować. Poczekajmy na decyzje odnośnie przyszłości rosyjskich żużlowców. Wtedy będzie można na chłodno do tego podejść, co dalej - mówi po zawodach GP Polski w Toruniu Rafał Lewicki, który pracował w boksie Kacpra Woryny.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ambasador do Polaków w Rosji. Jest rekomendacja

02.10.2022 19:57

Ambasador RP w Moskwie Krzysztof Krajewski rekomenduje Polakom przebywającym na terytorium Federacji Rosyjskiej powrót do kraju - podała Informacyjna Agencja Radiowa. Krajewski spotkał się z Polonią w rejonie Władywostoku.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kadyrow wściekły na rosyjskie dowództwo po utracie Łymanu. "Łapin to beztalencie"

02.10.2022 19:44


Odbicie przez wojska ukraińskie Łymanu wywołało w Rosji falę krytyki pod adresem resortu obrony i dowódców odpowiedzialnych za rosyjskie zgrupowanie. Wśród krytyków są przywódca Czeczenii, szef najemniczej Grupy Wagnera i kilku blogerów wojskowych. „Siłowicy zaczynają się gryźć między sobą” - mówią komentatorzy.

Tagi: Rosja, Wojsko
Źródło: www.rmf24.pl

Szachtar Donieck ostro odpowiedział Putinowi

02.10.2022 19:02

Rosja nielegalnie zaaneksowała do swojego państwa kilka terytoriów należących do Ukrainy. Ostro w rozmowie z przegladsportowy.onet.pl na działania kraju rządzonego przez Władimira Putina odpowiedział Oleg Barkow, rzecznik Szachtara Donieck.

Tagi: Rosja, Onet.pl
Źródło: sportowefakty.wp.pl

"WP": Putin zatwierdził wymianę Medwedczuka na jeńców z Mariupola mimo sprzeciwu FSB

02.10.2022 19:00


Prezydent Rosji Władimir Putin wyraził zgodę na wymianę jeńców, w ramach której zwolniono m.in. dowódców obrony Mariupola i prokremlowskiego oligarchę Wiktora Medwedczuka, mimo stanowczego sprzeciwu Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) – podał dziennik "Washington Post", powołując się na ukraińskie i amerykańskie źródła.

Źródło: www.bankier.pl

Braun w telewizji Putina. Skandal z udziałem posła Konfederacji

02.10.2022 18:51

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun stał się narzędziem w rękach Kremla. Wypowiedź polityka wykorzystała w programie reżimowej stacji Rossija-1 Olga Skabiejewa, naczelna propagandystka Putina. Rosjanie zobaczyli też zdjęcia z demonstracji zorganizowanej przez Brauna.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami