Wiadomości z tagiem Rosja  RSS
Rosja. Zobacz gola Polaka. No i ten gest po chwili

22.05.2022 10:20

Rafał Augustyniak zdobył jedną z bramek w spotkaniu Urału Jekaterynburg z Arsienałem Tuła (2:1). Polski piłkarz zadedykował gola swojej wybrance.

Tagi: Rosja, GUS
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Straty w infrastrukturze na Ukrainie to 30-40 mld dolarów. Relacja z 88 dnia wojny

22.05.2022 9:50


Niedziela, 22 maja, jest osiemdziesiątym ósmym dniem inwazji Rosji na Ukrainę. 

Źródło: www.bankier.pl

Co się dzieje teraz w Rosji? Polka w Moskwie: Tłumy w Auchan i Liroy Merlin. Rosjanie wracają do kraju

22.05.2022 9:46

Kolejki do kas we wciąż otwartych sklepach Auchan i Liroy Merlin. Produktów nie brakuje, ale wszystko drożeje — relacjonuje Polka mieszkająca od ponad dekady w Moskwie. Posiadająca rosyjskie obywatelstwo kobieta przekazała w rozmowie z Onet Podróże, że coraz więcej Rosjan wraca do kraju, ponieważ skończyły im się pieniądze i nie mieli szans na zatrudnienie.

Tagi: Rosja
Źródło: podroze.onet.pl

Pasja w Podróży: Jura Krakowsko-Częstochowska

22.05.2022 9:46

Lato to idealny czas, by odkrywać Polskę i jej niezwykłe miejsca. Tym razem ekipa Pasji w Podróży zaczyna na Torze Modlin, by emocje potem mogły tylko rosnąć! Podczas wyprawy na południe Polski Odeta Moro sprawdzi, jakie przygody można przeżyć na Pustyni Błędowskiej i podziwiać będzie przyrodę Ojcowskiego Parku Narodowego. Na koniec odkryje tajemnice Zamku Korzkiew. Zapraszamy!

Tagi: Rosja, Modlin, Lato
Źródło: podroze.onet.pl

W Ukrainie zginął siostrzeniec wiceministra obrony Rosji

22.05.2022 7:38


​W trakcie wojny w Ukrainie zginął siostrzeniec wiceministra obrony Rosji Junusa-beki Jewkurowa - informują media rosyjskie. Państwowe kanały na razie nie ogłosiły oficjalnie śmierci mężczyzny.

Źródło: www.rmf24.pl

Rosja przygotowuje atak na Słowiańsk. Andrzej Duda przemówi w Kijowie [RELACJA]

22.05.2022 6:19


Szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej przekazał, że prezydent Andrzej Duda wygłosi przemówienie przed Radą Najwyższą Ukrainy. "Będzie pierwszą głową państwa, która w ten sposób została uhonorowana od początku wojny" - mówił Jakub Kumoch z Kancelarii Prezydenta. Wojska rosyjskie przygotowują się do ofensywy na miasto Słowiańsk, położone w obwodzie donieckim na wschodzie Ukrainy - poinformowano w raporcie Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy. To najważniejsze informacje z 88. dnia rosyjskiej inwazji na Ukrainę znajdziecie w...

Źródło: www.rmf24.pl

Melbourne zastąpi Kazań. Rosja traci kolejne mistrzostwa świata

21.05.2022 23:49

Światowa Federacja Pływacka przyznała Melbourne organizację mistrzostwa świata w pływaniu na krótkim basenie. Impreza odbędzie się w grudniu.

Tagi: Rosja, Basen
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sceptycyzm wobec Marco Rose rósł w Borussii Dortmund od miesięcy

21.05.2022 21:41

Zwolnienie Marco Rose było nieuniknione. Podczas rozmowy kierownictwo Borussii Dortmund stwierdziło, że nie dojdzie do porozumienia z tym trenerem. Teraz musi szukać następcy.

Źródło: sport.onet.pl

Rosja. Zobacz gola Polaka. No i ten gest po chwili

21.05.2022 19:53

Rafał Augustyniak zdobył jedną z bramek w spotkaniu Urału Jekaterynburg z Arsienałem Tuła (2:1). Polski piłkarz zadedykował gola swojej wybrance.

Tagi: Rosja, GUS
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ekspert: Ryzyko dla Władimira Putina będzie rosło, szanse zamachu stanu w Rosji są teraz większe

21.05.2022 18:44


Szanse zamachu stanu w Rosji są teraz większe niż przed agresją tego kraju na Ukrainę – uważa Naunihal Singh, który zbadał około 500 zamachów stanu na całym świecie. Według autora książki “Przejęcie władzy” ryzyko dla Władimira Putina będzie rosło wraz z problemami związanymi z wojną na Ukrainie oraz coraz ostrzejszymi sankcjami Zachodu. Dr Singh jest […]

Źródło: wiadomosci.com

reklama
player+
Kontakt z nami