Wiadomości z tagiem Trumny  RSS
Fort Trump w wersji mini też będzie kosztowny. Zakupy broni za 115 mld zł mają przekonać USA

15.03.2019 15:36

Nieoficjalnie USA nie chcą stałych baz w Polsce. W ocenie ekspertów to jednak nie powstrzyma polskiego rządu. Nadal będziemy zakupami broni przekonywać Donalda Trumpa do budowy fortu jego imienia. Wydaliśmy już 19 mld zł. Możemy jeszcze ok. 96 mld zł.

Źródło: www.money.pl

Senat USA za zniesieniem stanu wyjątkowego Trumpa

14.03.2019 20:27


Senat USA zagłosował za zniesieniem stanu wyjątkowego wprowadzonego przez Donalda Trumpa. Na jego mocy prezydent starał się - bez zgody Kongresu - uzyskać fundusze na budowę muru na granicy z Meksykiem.

Źródło: www.rmf24.pl

​Senat USA za zniesieniem stanu wyjątkowego, wprowadzonego przez prezydenta

14.03.2019 20:07


Senat USA zagłosował w czwartek za zniesieniem stanu wyjątkowego wprowadzonego przez Donalda Trumpa, na mocy którego prezydent starał się bez zgody Kongresu uzyskać fundusze na budowę muru na granicy z Meksykiem. Trump zapowiedział, że zawetuje decyzję kongresmenów.

Źródło: fakty.interia.pl

Mateusz Borek: wiele rzeczy w projekcie Realu się nie zgadza

12.03.2019 1:42

Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski i Mateusz Borek byli gośćmi Michała Pola w programie "Misja futbol". Eksperci wypowiedzieli się m.in. na temat kryzysu Realu Madryt. - Pérez myśli sobie nie ma Zidane'a, to podkupię trenera reprezentacji. Wbił tym gwóźdź do trumny Hiszpanom w finałach MŚ. Okazuje się to niewypałem, więc bierze byłego zawodnika na trenera i to nie to. Obecny Real Madryt musi mieć wyzwanie w postaci trenera z najwyżej półki. [...] Mówienie o Mourinho jest dla mnie nieporozumieniem. Gracze tego trenera nie chcą, a jego metody przestały się sprawdzać – powiedział Szpakowski. - Mówiąc o Realu, mówimy o zespole, który miał powtarzalność w wygrywaniu dużych rzeczy. Przyszedł Solari i zaczął się chaos myślowy w konstrukcji drużyny. […] Wiele rzeczy w projekcie Realu się nie zgadza – dodał Borek.

Źródło: sport.onet.pl

Players Championship: Ronnie O’Sullivan i Neil Robertson powalczą o tytuł

10.03.2019 1:41

Ronnie O’Sullivan i Neil Robertson zagrają w wielkim finale turnieju Players Championship, który rozgrywany jest w angielskim Preston. Anglik w półfinale rozgromił Marka Allena, a Australijczyk pokonał Judda Trumpa.

Tagi: Trumny
Źródło: sport.onet.pl

Z Białego Domu odchodzi kolejny dyrektor

08.03.2019 20:29


Dyrektor ds. informacji Białego Domu Bill Shine nieoczekiwanie zrezygnował ze stanowiska po niespełna roku sprawowania tej funkcji. Rzeczniczka prezydenta Donalda Trumpa, Sarah Sanders, poinformowała, że Shine nie będzie pracował dla administracji od piątku.

Źródło: fakty.interia.pl

Były prawnik Trumpa udostępnił wywiadowi szereg dokumentów

07.03.2019 6:23


Michael Cohen, b. prawnik Donalda Trumpa, który w środę zeznawał przed komisją wywiadu Izby Reprezentantów, udostępnił członkom komisji cały szereg dokumentów i zapowiedział, że może przekazać jeszcze inne - powiedział dziennikarzom szef komisji Adam Schiff.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami