Wiadomości z tagiem Robert Lewandowski  RSS
Robert Lewandowski w końcu odejdzie z Bayernu Monachium? Kolejka chętnych na zatrudnienie Polaka

15.10.2021 21:41

Robert Lewandowski od kilku lat regularnie przymierzany jest do kilku klubów. Ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że Polak może odejść z Bayernu Monachium. U którego pracodawcy byłoby najlepiej polskiemu napastnikowi?

Źródło: sport.onet.pl

Robert Lewandowski ostro trenuje "po godzinach". Zmotywowały go mecze bez gola [WIDEO]

15.10.2021 21:41

Robert Lewandowski nie zamierza próżnować i już teraz ciężko pracuje, aby przełamać swoją serię bez strzelonego gola. Napastnik Bayernu Monachium nie trafił do siatki rywali w ostatnich dwóch spotkaniach Bundesligi oraz dwóch meczach reprezentacji Polski.

Źródło: sport.onet.pl

Lewandowski w słabszej formie? Trener Bayernu uspokaja: wróci do normy

15.10.2021 21:41

Robert Lewandowski nieco obniżył loty i ma problemy z trafieniem do siatki rywala. W ostatnich pięciu meczach dla kadry i Bayernu zdobył dwa gole. Trener zespołu z Monachium uspokaja jednak i przewiduje, że już w niedzielę Polak się odblokuje.

Źródło: sport.onet.pl

Robert Lewandowski w roli... fryzjera. Tak czesał starszą córkę

15.10.2021 15:41

Robert Lewandowski to człowiek wielu talentów. Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak świetnym jest piłkarzem. Bardzo dobrze radzi sobie również w świecie biznesu. Teraz okazuje się, że kiedy trzeba, może na moment stać się fryzjerem, by uczesać starszą córkę.

Źródło: sport.onet.pl

Tak źle nie było od dawna. Robert Lewandowski z zadyszką. "Jest tylko człowiekiem"

15.10.2021 15:41

Robert Lewandowski znakomicie wszedł w sezon 2021/22. W pierwszych 11 występach tylko raz nie udało mu się wpisać na listę strzelców. Na przełomie września i października Polaka dopadła jednak zadyszka. Jego dorobek w ostatnich pięciu meczach to dwie bramki w starciu z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów. W przeszłości "Lewy" nie raz wychodził z takich sytuacji obronną ręką.

Źródło: sport.onet.pl

Zareagowali. Wyciekło wideo z Robertem Lewandowskim

15.10.2021 15:40

W dwóch kolejnych spotkaniach Bundesligi i dwóch meczach kadry Robert Lewandowski nie strzelił gola. Piłkarz robi, co może, by przełamać się. Do sieci trafiło nagranie z dodatkowego treningu polskiego napastnika.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Lewandowski z córkami na lotnisku. Co za widok!

15.10.2021 12:01

Czas na powrót do treningów! Robert Lewandowski wrócił do klubu i do Monachium poleciał oczywiście z rodziną. Żona uchwyciła uroczy kadr, kiedy piłkarz szedł w stronę samolotu z córeczkami.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wielki transfer Lewandowskiego? Jego agent wskazał możliwy kierunek!

15.10.2021 10:33

Gdzie Robert Lewandowski będzie kontynuował swoją karierę? Władze Bayernu Monachium uważają, że tematu odejścia nie ma. Inny punkt widzenia mają niemieccy dziennikarze. Ich zdaniem Polak może trafić do Manchesteru City.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami