Wiadomości z tagiem Monachium  RSS
ME w wioślarstwie: Srebrny medal polskiej czwórki podwójnej

13.08.2022 13:36


​Męska czwórka podwójna w składzie: Dominik Czaja, Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski, Fabian Barański zdobyła srebrny medal wioślarskich mistrzostw Europy rozgrywanych w Monachium.

Źródło: www.rmf24.pl

Co za dzień Polek w Monachium! Mamy dwa medale

12.08.2022 22:41

Polskie zawodniczki znakomicie zaprezentowały się na mistrzostwach Europy. Marlena Karwcka, Urszula Łos i Nikola Sibiak wywalczyły brąz w sprincie drużynowym. Brązowy medal zgarnęła również Nikola Wielowska.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

ME w kolarstwie torowym. Dwa brązowe medale Polek

12.08.2022 19:46


Dwa brązowe medale zdobyły polskie kolarki torowe w pierwszym dniu finałów mistrzostw Europy w Monachium. Trzecie miejsce w sprincie drużynowym zajęły Marlena Karwacka, Urszula Łoś i Nikola Sibiak, a w wyścigu scratch - Nikola Wielowska.

Źródło: www.rmf24.pl

Reprezentant Polski nie powalczy o medal mistrzostw Europy. Przegrał z kontuzją

12.08.2022 18:23

Spory pech Kajetana Duszyńskiego. Polski lekkoatleta nie pojawi się w Monachium, by walczyć o medal mistrzostw Europy. O przyczynie takiej sytuacji zawodnik poinformował za pośrednictwem Instagrama.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

W Bayernie nikt nie płacze za Polakiem. "Bez Lewandowskiego wszystko inne kwitnie"

12.08.2022 17:33

- Wszystko inne kwitnie bez Lewandowskiego, ponieważ całość nie skupia się już na nim - mówi jedna z legend Bayernu Monachium. Bawarczycy zaliczyli świetny początek sezonu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polskie szanse w grach podwójnych w mistrzostwach Europy w tenisie stołowym

12.08.2022 15:00

Tenis stołowy jest jedną z dyscyplin multisportowych mistrzostw Europy w Monachium. Polacy wystąpią w 8-osobowym składzie, a największe szanse na medale mają w grach podwójnych, tj. deblu i mikście.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sensacja! Bayern chciał wielkiej wymiany z Lewandowskim

12.08.2022 12:37

Dziennikarz Karry Hau z serwisu sport1.de przekazał sensacyjne wieści nt. planów transferowych Bayernu Monachium sprzed kilku miesięcy. Okazuje się, że mistrzowie Niemiec chcieli sprzedać Roberta Lewandowskiego do innego klubu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Nie chcę tylko podbierać piłkarzy". Agent Lewandowskiego liczy na współpracę z Bayernem

11.08.2022 18:13

Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony byłby niemożliwy bez Piniego Zahaviego. Niewykluczone, że słynny agent jeszcze wróci do Monachium. 78-latek reprezentuje interesy Christophera Nkunku.

Tagi: Monachium
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami