Wiadomości z tagiem Ekstraklasa  RSS
Robert Lewandowski da miliony byłym klubom. Ile zarobią na transferze?

28.06.2022 15:41

Wielkie pieniądze mogą wpłynąć wkrótce na konta byłych klubów Roberta Lewandowskiego. Polak, który chce odejść z Bayernu Monachium, zapewni im tym samym zastrzyk finansowy, porównywalny w sumie do budżetu jednej z drużyn PKO BP Ekstraklasy! Pokaźną kwotę może zainkasować nawet Legia Warszawa, która swojego czasu nie była zainteresowana jego zatrzymaniem w swoim składzie.

Długo nad tym przejściem nie myślał. "Łódź to piękne i duże miasto"

28.06.2022 12:25

Widzew Łódź sfinalizował pierwszy transfer przed debiutanckim sezonem w Statscore Futsal Ekstraklasie. Jak decyzję o przejściu do beniaminka skomentował Maksym Pautiak?

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kosmiczny Janusz Jojko. Polski bramkarz zaszokował świat

28.06.2022 9:41

W czerwcu 1987 r. na ekrany kin wszedł film "Kosmiczne jaja" w reżyserii Mela Brooksa (ang. "Spaceballs") — prześmieszna parodia kasowych produkcji science-fiction. Dosłownie cztery dni po światowej premierze, w Chorzowie przy ulicy Cichej, niskobudżetowy parodystyczny filmik zaprezentował Janusz Jojko — lokalny scenarzysta, reżyser i wykonawca w jednej osobie, a przy okazji bramkarz Ruchu. Do łez zaśmiewali się wszyscy, oprócz fanów Niebieskich, bo za chwilę ich ukochany klub pierwszy raz w historii polskiego futbolu miał wypaść z ekstraklasy.

Źródło: sport.onet.pl

Cud, miód i maliny. Musisz zobaczyć te bramki!

28.06.2022 7:28

Po zakończeniu sezonu Statscore Futsal Ekstraklasy 2021/2022 przygotowane są rozmaite podsumowania. Tym razem zaprezentowano dziesięć najładniejszych bramek minionych rozgrywek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dał Koronie Kielce awans i idzie z nią dalej. Nowa umowa weterana

27.06.2022 22:52

To jedna z najważniejszych decyzji tego lata w Koronie Kielce. Nowy kontrakt podpisał weteran beniaminka PKO Ekstraklasy, Jacek Kiełb.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Były piłkarz Ekstraklasy jak wojownik ninja. Mógł zrobić wielką karierę

27.06.2022 21:41

Grał w wielu klubach, a najdalej doszedł do Ekstraklasy. Był zawodnikiem bardzo szybkim i dobrze wyszkolonym technicznie, ale na przeszkodzie do osiągnięcia wymarzonego celu, jakim byłyby występy w reprezentacji, zabrakło trochę szczęścia. — Gdybym dostał szansę, to w kadrze zadomowiłbym się na dłużej — przyznaje 59-letni dzisiaj Józef Panuś. W ostatnim czasie zasłynął z występów w programie Ninja Warrior Polska. Przy okazji ujawnił masę swoich talentów.

Źródło: sport.onet.pl

Były MVP polskiej ligi wraca do EBL, wzmocni wicemistrza kraju Legię

27.06.2022 15:41

Geoffrey Groselle będzie środkowym Legii Warszawa w sezonie 2022/23. To powrót amerykańskiego koszykarza do polskiej ekstraklasy.

Źródło: sport.onet.pl

Nowe przepisy w Ekstraklasie. Trenerzy muszą się mieć na baczności

27.06.2022 15:41

W sezonie 2022/2023 nastąpi istotna zmiana w Regulaminie Dyscyplinarnym PKO Bank Polski Ekstraklasy. Trenerzy oraz inni członkowie sztabów szkoleniowych z dużym temperamentem nie będą zadowoleni z nowości.

Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami