Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
Erdogan rozmawiał z Trumpem o śmierci Chaszukdżiego. "Sprawy nie można zatuszować"

16.11.2018 23:54


Prezydenci USA i Turcji Donald Trump i Recep Tayyip Erdogan poruszyli w rozmowie telefonicznej temat śmierci saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszukdżiego. Politycy zgodzili się co do tego, że sprawa nie może zostać zatuszowana - poinformował gabinet tureckiego prezydenta.

Źródło: www.rmf24.pl

Trump i Erdogan rozmawiali o śmierci Chaszodżdżiego

16.11.2018 23:06


Prezydenci USA i Turcji Donald Trump i Recep Tayyip Erdogan uzgodnili w piątek w rozmowie telefonicznej, że sprawa śmierci saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego nie może zostać zatuszowana - poinformował gabinet tureckiego prezydenta.

Źródło: fakty.interia.pl

Trump łagodnieje, ale giełdy nie chcą rosnąć

16.11.2018 22:42


Prezydent Donald Trump nieco złagodził retorykę w stosunku do Chin, ale nie przełożyło się to na istotną zwyżkę nowojorskich indeksów. Po presją sprzedających pozostały spółki technologiczne.

Źródło: www.bankier.pl

Donald Trump ogłosił projektantkę torebek ambasadorką RPA

16.11.2018 14:57

Donald Trump nominował projektantkę ekskluzywnych torebek, Lanę Marks ambasadorka RPA. Zdaniem ekspertów Lana nie ma żadnego doświadczenia w...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Pożary w Kalifornii. Prezydent Donald Trump z wizytą

15.11.2018 22:41


Prezydent Donald Trump przyjedzie w sobotę do Kalifornii i spotka się z osobami poszkodowanymi w pożarach lasów. W ogniu zginęło co najmniej 59 osób, a ponad 250 tysięcy ludzi musiało opuścić swoje domy. Tysiące z nich straciły dorobek swojego życia.

Źródło: fakty.interia.pl

Emmanuel Macron twierdzi, że Donald Trump „bawi się polityką”

15.11.2018 10:01

Emmanuel Macron nawiązuje do tweetów Donalda Trumpa – „Pozwólmy mu bawić się polityką”. Jednocześnie podkreśla, że Francja i USA powinny traktować...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

USA: Donald Trump zwolnił Mirę Ricardel. Powodem konflikt z Melanią

15.11.2018 9:14

Donald Trump zwolnił Mirę Ricardel. Presję na prezydencie USA wywarła jego żona Melania Trump, która domagała się zwolnienia zastępczyni doradcy...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Odchodzi kolejny "człowiek" Trumpa: Dymisji domagała się żona prezydenta

15.11.2018 5:19


Prezydent Donald Trump odwołał zastępczynię doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Mirę Ricardel - poinformował Biały Dom. Odwołania Ricardel domagała się pierwsza dama Melania Trump. Jak powiedziała rzeczniczka prezydenta Sarah Sanders, Ricardel opuści Biały Dom i przejmie nowe zadania w administracji waszyngtońskiej.

Źródło: www.rmf24.pl

USA: Trump zamierza zdymisjonować minister bezpieczeństwa narodowego

13.11.2018 21:42

Prezydent USA Donald Trump zamierza zdymisjonować minister bezpieczeństwa narodowego Kirstjen Nielsen oraz rozważa odwołanie szefa personelu Białego Domu gen. Johna Kelly';ego - podały we wtorek amerykańskie media, powołując się na anonimowe źródła.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

reklama
Kontakt z nami