Wiadomości z tagiem Prezydent USA  RSS
Trump i Erdogan rozmawiali o sytuacji w Syrii

21.01.2019 7:38


Prezydent USA Donald Trump rozmawiał telefonicznie z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem o sytuacji w Syrii. Trump podkreślił, jak ważne jest pokonanie pozostałych w Syrii "terrorystycznych elementów" - poinformował Biały Dom. To druga rozmowa telefoniczna obu przywódców w ciągu tygodnia.

Źródło: www.rmf24.pl

Trump po rozmowie z Erdoganem o sytuacji w Syrii

21.01.2019 6:47


Prezydent USA Donald Trump rozmawiał w niedzielę telefonicznie z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem o sytuacji w Syrii. Trump podkreślił, jak ważne jest pokonanie pozostałych w Syrii "terrorystycznych elementów" - poinformował Biały Dom.

Źródło: fakty.interia.pl

Shutdown w USA. Donald Trump ma propozycję

20.01.2019 8:52

Prezydent USA Donald Trump zaproponował układ, który ma zakończyć częściowy paraliż administracji federalnej. Zaproponował ochronę nielegalnych...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Trump o porozumieniu handlowym z Chinami: Sprawy idą bardzo dobrze

19.01.2019 19:00


Prezydent USA Donald Trump podkreślił w sobotę, że miał bardzo dobre spotkanie z wysłannikiem północnokoreańskiego przywódcy, mówił o postępach w kwestii porozumienia handlowego z Chinami oraz dziękował specjalnemu prokuratorowi Robertowi Muellerowi za zaprzeczenie doniesieniom portalu BuzzFeed.

Źródło: www.rmf24.pl

Trump o Korei Płn., Chinach i materiale portalu BuzzFeed

19.01.2019 18:25


Prezydent USA Donald Trump podkreślił w sobotę, że miał bardzo dobre spotkanie z wysłannikiem północnokoreańskiego przywódcy, mówił o postępach w kwestii porozumienia handlowego z Chinami oraz dziękował specjalnemu...

Źródło: www.bankier.pl

Donald Trump wygłosi dziś "ważne oświadczenie"

19.01.2019 7:44


Prezydent USA Donald Trump zapowiedział, że dziś o godzinie 15.00 czasu lokalnego (21.00 czasu polskiego) wygłosi "ważne oświadczenie". Będzie dotyczyć sytuacji na granicy Stanów Zjednoczonych z Meksykiem oraz trwającego od 22 grudnia shutdownu, czyli częściowego zawieszenia rządu federalnego.

Źródło: www.rmf24.pl

Biały Dom: Szczyt USA-Korea Północna planowany na koniec lutego

18.01.2019 23:38


Prezydent USA Donald Trump planuje przeprowadzenie drugiego spotkania na szczycie z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem w końcu lutego - poinformował Biały Dom. Miejsce tego spotkania ma zostać podane w późniejszym terminie.

Trump po raz drugi spotka się z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem

18.01.2019 21:05


Prezydent USA Donald Trump po raz drugi spotka się z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem pod koniec lutego, poinformowała administracja Białego Domu. Miejsce spotkania nie zostało ogłoszone. “Prezydent z niecierpliwością czeka na spotkanie” – zapewniła rzeczniczka Białego Domu Sarah Sanders po spotkaniu Donalda Trumpa z północnokoreańskim generałem Kim Yong Cholem. Poprzednio Donald Trump i […]

Źródło: wiadomosci.com

Donald Trump i Kim Dzong Un spotkają się ponownie pod koniec lutego

18.01.2019 20:52


Prezydent USA Donald Trump planuje przeprowadzenie drugiego spotkania na szczycie z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem pod koniec lutego - poinformował w piątek Biały Dom. Miejsce tego spotkania ma zostać podane w późniejszym terminie.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami