Wiadomości z tagiem Turcja  RSS
Pogoń Szczecin poleciała do Turcji. Japończycy zostali rozdzieleni

15.01.2019 16:06

29 piłkarzy Pogoni Szczecin będzie przygotowywać się do rundy wiosennej na zgrupowaniu w Belek. Do zespołu wrócił Sebastian Walukiewicz kosztem Seiyi Kitano.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Trump: współpraca m. USA a Turcją ma w sobie wielki potencjał rozwoju

15.01.2019 7:43


Prezydent Trump ocenił, że "turecko-amerykańska współpraca gospodarcza kryje w sobie ogromny potencjał rozwojowy". Napisał o tym w poniedziałek na Twitterze. Jeszcze dzień wcześniej straszył, że USA "zdewastują Turcję...

Źródło: www.bankier.pl

Plan sparingów Arki Gdynia na zgrupowanie w Turcji. Pięć spotkań kontrolnych

14.01.2019 22:00

Pięć spotkań kontrolnych czeka na piłkarzy Arki Gdynia podczas najbliższego zgrupowania w Turcji. Klub z Trójmiasta zaprezentował plan sparingów. Gdynianie zagrają z solidnymi drużynami i na pewno przygotuje to ich do gry w Lotto Ekstraklasie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Arka Gdynia. Zbigniew Smółka o przygotowaniach i Turcji. Wideo

14.01.2019 21:43


- Przygotowujemy się tokiem w żaden sposób niezaburzonym. Świetna nawierzchnia nowej płyty stadionu rugby, siłownia, sala lekkoatletyczna, dużo pracy nad motoryką. W sobotę wyruszamy do Turcji, do obiektu, który został stworzony specjalnie pod treningi piłkarzy. Będziemy tam pracowali nad aspektami stricte piłkarskimi - powiedział Zbigniew Smółka, trener Arki Gdynia.

Źródło: sport.interia.pl

Arka Gdynia. W Turcji rozegra pięć sparingów

14.01.2019 21:23


Przedstawiciele Arki Gdynia podali plan sparingów, jakie drużyna rozegra w Turcji. Podczas zgrupowania, które rozpocznie się 19 stycznia zespół rozegra pięć spotkań kontrolnych z drużynami m.in. z Bułgarii i Ukrainy.

Źródło: sport.interia.pl

Trump grozi Turcji katastrofą gospodarczą

14.01.2019 5:41


Donald Trump ostrzegł Turcję przed katastrofą gospodarczą w przypadku ataku tureckiej armii na Kurdów po wycofaniu wojsk amerykańskich z Syrii. Prezydent USA wezwał jednocześnie syryjskich Kurdów, aby nie "prowokowali" Ankary.

Źródło: www.rmf24.pl

Trump grozi Turcji katastrofą gospodarczą

14.01.2019 3:51


Donald Trump ostrzegł w niedzielę Turcję przed katastrofą gospodarczą w przypadku ataku tureckiej armii na Kurdów po wycofaniu wojsk amerykańskich z Syrii. Prezydent USA wezwał jednocześnie syryjskich Kurdów, aby "nie prowokowali" Ankary.

Źródło: fakty.interia.pl

W super cenach atrakcyjne towary w rożnych branżach

14.01.2019 0:00

KAWA Jacobs Kronung 500gr-cena 8zl. Bezpośrednio towar nowy wyprodukowany w Europie Anglia, Włochy, Turcja Niemcy. W super cenach atrakcyjne towary w roznych branzach od 1 zl rozny sprzet rtv,agd,markowa odziez,chemia,samochody i inne towary na zapyt

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Kontakt z nami