Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Makabryczne odkrycie. Zwłoki noworodka w sortowni

17.11.2018 16:54

Świętokrzyska policja wyjaśnia okoliczności śmierci noworodka, którego ciało znaleziono w sobotę nad ranem w sortowni odzieży przy ulicy Olszewskiego w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

W sortowni odzieży znaleziono ciało noworodka. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i prokurator

17.11.2018 16:41

W sortowni odzieży w Kielcach w sobotę rano znaleziono ciało noworodka. Według wstępnych ustaleń ciało mogło trafić do sortowni w paczkach ubrań, przywiezionych z Niemiec - poinformował w sobotę PAP oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, Karol Macek.

Tagi: Policja
Źródło: www.deon.pl

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Szuka go policja

17.11.2018 16:30

Mężczyzna podejrzany jest o kradzież artykułów kosmetycznych.

Tagi: Policja
Źródło: epoznan.pl

Rosja: Kobieta wysadziła się w powietrze przed posterunkiem w Groznym

17.11.2018 16:25


Kobieta wysadziła się w powietrze przed posterunkiem policji w Groznym - stolicy Czeczenii, republiki wchodzącej w skład Federacji Rosyjskiej. Nikt, oprócz terrorystki, nie zginął, ani nie został ranny - podało tamtejsze MSW.

Tagi: Policja, Rosja
Źródło: www.rmf24.pl

Rosja: Kobieta wysadziła się w powietrze przed posterunkiem w Groznym

17.11.2018 16:16


Kobieta w sobotę wysadziła się w powietrze przed posterunkiem policji w Groznym, stolicy Czeczenii, republiki wchodzącej w skład Federacji Rosyjskiej - informują rosyjskie media. Nikt, oprócz terrorystki, nie zginął, ani nie został ranny - podało tamtejsze MSW.

Tagi: Policja, Rosja
Źródło: fakty.interia.pl

Zaginął Kazimierz Malinowski z Lublina. Mężczyzna musi przyjmować leki

17.11.2018 16:00


Policjanci z Lublina i rodzina poszukują zaginionego Kazimierza Malinowskiego. Mężczyzna 21 października opuścił miejsce zamieszkania i do tej pory nie wrócił do domu. Do zaginięcia 26-letniego Kazimierza Malinowskiego doszło z 21 na 22 października. Mężczyzna opuścił miejsca zamieszkania w Lublinie przy ul. Lubomelskiej nie informując rodziny, dokąd się udaje. Policjanci ustalili, że zaginiony planował survivalowy […]

Źródło: spottedlublin.pl

Łódź: Karambol na ul. Pabianickiej. Dwoje dzieci w szpitalu

17.11.2018 15:50


Dwoje dzieci trafiło do szpitala po zderzeniu sześciu samochodów na ulicy Pabianickiej w Łodzi. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna.

Źródło: www.rmf24.pl

Makabryczne odkrycie. Zwłoki noworodka w sortowni odzieży używanej

17.11.2018 15:46


W sobotę około godz. 4 nad ranem policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok noworodka w sortowni ubrań w Kielcach. Ciało dziecka mogło przyjechać z Niemiec. – Zwłoki noworodka zauważył jeden z pracowników sortowni. Znajdowały się w sprasowanej paczce z ubraniami – mówi w rozmowie z Wyborcza Kielce Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w […]

Źródło: spottedlublin.pl

Pierwszy Marsz Równych w Gdyni

17.11.2018 15:45

O godz. 15 pod Pomnikiem Ofiar Grudnia 70 przy al. Piłsudskiego rozpoczęła się kolorowa parada, w której udział bierze ok. 200 osób. W tym miejscu zgromadziło się również ok. 20-30 jej przeciwników. Obie strony rozdziela kordon policji. Marsz Równych przejdzie chodnikiem na skwer Kościuszki i bulwar nadmorski.

Tagi: Policja
Źródło: www.trojmiasto.pl

reklama
Kontakt z nami