player+
Wiadomości z tagiem Znaczki  RSS
Grand Prix Herning 2022: Andreas Stokbro wygrywa, Mads Pedersen trzeci

21.05.2022 18:05


Andreas Stokbro, ścigający się w barwach reprezentacji Danii, wygrał wyścig Grand Prix Herning, którego znaczną część stanowiły szutry. Na kolejnych pozycjach uplasowali się Mads Rahbek (BHS – PL Beton Bornholm) i reprezentacyjny kolega zwycięzcy, Mads Pedersen. W Danii odbył się dziś wyścig Grand Prix Herning – zawodnicy rywalizowali na 181-kilometrowej, lekko pofałdowanej trasie, na której […] first appeared on .

Tagi: Znaczki
Źródło: naszosie.pl

Żużel. PGE Ekstraliga ma kłopot? "Sporo meczów nie ma większego znaczenia"

21.05.2022 14:39

W niedzielę Fogo Unia Leszno podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Zdaniem Rufina Sokołowskiego goście nie wywiozą punktów ze stadionu Alfreda Smoczyka. Były prezes Unii zwrócił uwagę na problem, z którym zaczęła się zmagać PGE Ekstraliga.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jakie jest znaczenie Przesmyku Suwalskiego w kontekście wojny na Ukrainie?Jakie jest znaczenie Przesmyku Suwalskiego w kontekście wojny na Ukrainie?

20.05.2022 19:30


- Ten układ międzynarodowy trzeba budować od nowa. Jeżeli rząd zaangażuje wszystkie swoje siły w propagandę, to trudno jest to społeczeństwo wyprowadzić na moralnie słuszną drogę. I to się dzieje w Rosji. Jeżeli tam 80 proc. ludzi popiera prezydenta Putina, to to jest dramat...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Czerniak: Jak rząd zwiększa wydatki, dokłada się do spirali cenowo-płacowej

20.05.2022 18:02


"Jeżeli płace rosną o 14 proc., a inflacja o ponad 12 proc. to znaczy, że z roku na rok możemy kupić więcej o 2 proc., bo o tyle rosną tzw. realne wynagrodzenia. To, co się liczy dla budżetu przeciętnego Polaka, to różnica pomiędzy wzrostem jego dochodu a wzrostem cen w sklepach. Ta jest niewielka" – mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM dr Adam Czerniak, kierownik Zakładu Ekonomii Instytucjonalnej i Politycznej w Szkole Głównej Handlowej. "Już przeżywaliśmy sytuację, w której inflacja była dwucyfrowa - ponad 20-procentowa, wzrost...

Źródło: www.rmf24.pl

Giro d’Italia 2022: Demare znów najlepszym sprinterem

20.05.2022 16:55


Arnaud Demare wygrał już swój trzeci etap w tegorocznym Giro d’Italia. Kibiców Francuza o palpitacje serca mogła przyprawić długo utrzymująca się z przodu ucieczka. Etap z San Remo do Cuneo nie był typowym płaskim etapem. Trudno nazwać tak odcinek, w którego skład wchodził 10-kilometrowy podjazd Cole di Nava o średnim nachyleniu znacząco przekraczającym 6%, kończący […] first appeared on .

Źródło: naszosie.pl

Fatalna decyzja Pedersena. Koniec sezonu dla GKM-u?

20.05.2022 15:41

Żużel. - Kontuzja Pedersena może oznaczać koniec sezonu dla GKM-u, w tym sensie, że drużyna traci szansę na play-off. Żartując można powiedzieć, rozgrywajmy już play-off, bo runda zasadnicza nie ma znaczenia. GKM ani nie jest w stanie wejść do play-off, ani spaść - uważa Jan Krzystyniak, żużlowy ekspert.

Źródło: sport.onet.pl

Star Wars - książka zdradza imiona rodziców Rey. Dowiemy się czegoś więcej na ich temat?

20.05.2022 13:41

Star Wars: Shadow of the Sith może wypełnić luki po filmach z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Po raz pierwszy w książce padają imiona rodziców Rey.Nadchodząca książka Star Wars: Shadow of the Sith wyjawi więcej informacji na temat rodziców Rey. Bohaterka po raz pierwszy wystąpiła w filmie i wcieliła się w nią . Choć znaczna część historii protagonistki była tajemnicą, to franczyza Gwiezdnych Wojen jest znana...

Źródło: naekranie.pl

Tylko połowa Polaków zabezpiecza swoje nieruchomości przed kradzieżą

20.05.2022 10:16

Większość Polaków deklaruje, że ubezpiecza swoje nieruchomości. Jednak z danych rankomat.pl wynika, że tylko nieco ponad połowa z nich zabezpiecza się polisą kradzieżową, a jedynie niemal 1/3 posiada drzwi antywłamaniowe. Wyposażenie znacznie chętniej chronimy od pożaru czy zalania, na co decyduje się 2/3 ubezpieczonych.

Źródło: di.com.pl

Masaż Tantryczny

20.05.2022 6:38

Zapraszam kulturalnych Panów na profesjonalne masaze relaksacyjne całego ciała. Masaze to moja pasja. Pozwól sobie na chwile przyjemności i relaksu. TANTRA -praktyka polegająca na pobudzeniu i zbilansowaniu przepływu energii w całym ciele. Przynosi uczucie głębokiego relaksu, harmonizuje dusze i ciało. każda czesc ciała ma równorzędne znaczenie i traktowana jest przez masażystkę z pełnym szacunkiem, czułością i skupieniem. 1 h 200 zł 1,5 h 300 złNURU- masaz wykonywany nagim ciałem 1h 300zl RELAKSACYJNY z masażem twarzy - delikatny masaz odprężający 1h 200 zł 1,5 h 300LOMI LOMI masaz wykonyw...

Źródło: dupcia.pl

Mieszkaniec skarży się na hałas motocykli: "Przejedzie jeden z drugim, pogazuje, popiszczy, później się wygłupiają"

19.05.2022 16:18

Liczba motocykli w Polsce rośnie. Tylko w ubiegłym roku w naszym kraju zarejestrowano 34 289 nowych jednośladów, z czego ponad 21 000 stanowiły motocykle. Czy więcej znaczy... głośniej?

Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami