Wiadomości z tagiem Zdrowie  RSS
Żużel. Przez wiele lat ścigał się w polskiej lidze. Teraz chce wrócić do normalnego życia

02.10.2023 18:45

W ostatnim czasie próżno było spotkać Maxa Dilgera na torze. Reprezentant Niemiec już jakiś czas temu skończył sezon, a spowodowane to było koniecznością kolejnej operacji. Teraz walczy o powrót do zdrowia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Andrzej cały czas walczy o powrót do zdrowia. Przed nim intensywna rehabilitacja

02.10.2023 17:49


Dla osoby skazanej na „śmierć za życia”, każdy najmniejszy przejaw samodzielności, to milowy krok do przodu. Takim krokiem, dla Andrzeja, jest samodzielne zgięcie nogi czy poruszanie palcami ręki.

Tagi: Zdrowie
Źródło: supernowosci24.pl

Files by Google przejrzy Twój telefon i zrobi porządek

02.10.2023 17:32

Files by Google
Jeśli używasz smartfonu z Androidem, jest duża szansa, że masz aplikację Files by Google. Niedługo dostaniesz też nową wyszukiwarkę.


Menedżer plików Files by Google zostanie wyposażony w inteligentną wyszukiwarkę, która lepiej poradzi sobie ze znajdowaniem pewnych rodzajów plików… a raczej informacji w tych plikach zawartych. Celem jest ułatwienie nam życia przy załatwianiu ważnych spraw.

Files by Google przyda się w podróży


Zdarza Ci się szukać cyfrowego biletu albo innego dokumentu na ostatnią chwilę, gdy już jesteś w podróży? A może masz problemy z odnalezieniem zaświadczeń o zdrowiu? Jeśli tak, nowość w menedżerze plików Google bardzo Ci się przyda. Inteligentna wyszukiwarka ma bowiem możliwość automatycznego znajdowania dokumentów związanych z przejazdem, zdrowiem (na przykład zaświadczenie o przyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19) i potwierdzającymi tożsamość.
Wszystkie pliki z tymi informacjami zostaną zebrane w jednym wirtualnym folderze i będziesz mieć do nich łatwy dostęp. Dokumenty znajdziesz na dolnym pasku w sekcji „Important” („Ważne”). Jak będzie wyglądać, pokazał użytkownik @AssembleDebug na Telegramie.

Files by Google, Smart Search
Ta nowość świetnie się zapowiada w połączeniu z możliwością blokowania wrażliwych informacji kodem PIN, o ile oczywiście poradzi sobie z dokumentami w języku polskim. Wyszukiwarka będzie cyklicznie przeglądać zawartość pamięci Twojego smartfonu i automatycznie sortować dokumenty. W założeniach ma to zapewnić także ich aktualność (w końcu wiele z nich zostało opatrzonych datą). Warto tu dodać, że Smart Search w Files by Google odczyta i wprowadzi do rejestru także informacje z grafik – zrzutów ekranu, skanów i zdjęć dokumentów. Aplikacja nie pozwala (jeszcze?) na przeszukiwanie treści odczytanej z plików graficznych.
Nowości są wprowadzane stopniowo. Google włącza je po swojej stronie, więc mogą pojawić się na naszych smartfonach bez widocznej aktualizacji aplikacji z Google Play. Nie ma jednak szans, by przegapić nową wyszukiwarkę – w Files by Google zobaczysz powiadomienie o dostępności nowej funkcji.
Google zapewnia też, że Twoje dane nie opuszczają Twojego smartfonu. Jeśli jednak obawiasz się o prywatność, możesz wyłączyć Smart Search w ustawieniach.

Źródło: www.telepolis.pl

Poważna kontuzja czołowego piłkarza Radomiaka. Nie zagra do końca roku

02.10.2023 15:54

Słabe wyniki, mało przekonujący styl, konflikt na linii trener - zarząd. Jakby mało było problemów w Radomiaku Radom, to dochodzą do tego jeszcze kłopoty zdrowotne. W poniedziałek klub poinformował, że do końca roku nie zagra Roberto Alves.

Tagi: Zdrowie
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Co ze zdrowiem Stocha? Trener zabrał głos

02.10.2023 15:16

Kamil Stoch ze względu na problemy zdrowotne nie pojechał z kadrą na konkursy Letniego Grand Prix w Hinzenbach. Trener Thomas Thurnbichler w rozmowie ze skijumping.pl przekazał nowe wieści w jego sprawie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Stoch na antybiotykach. "Klingenthal nie jest najważniejsze"

02.10.2023 14:02

Czy Kamil Stoch dołączy do grupy Thomasa Thurnbichlera i w najbliższy weekend będzie reprezentował Polskę podczas finału Letniego Grand Prix 2023 w Klingenthal? Decyzja w tej sprawie jest uzależniona od stanu zdrowia 36-latka, który z powodu choroby nie pojechał do Hinzenbach.

Źródło: www.skijumping.pl

To będzie wielkie święto polskiego biegania. Gwiazdy podzielą się wiedzą

01.10.2023 23:56

Już za trzy tygodnie w Zakopanem odbędzie się "Biegowe 360 stopni - konferencja Zakopane 2023”, w trakcie której wszyscy amatorzy biegania otrzymają kompleksową wiedzę niezbędną do zdrowego uprawiania tego sportu.

Tagi: Zdrowie
Źródło: sportowefakty.wp.pl

W parafii w Choroszczy odprawiono mszę świętą z błogosławieństwem zwierzątW parafii w Choroszczy odprawiono mszę świętą z błogosławieństwem zwierząt

01.10.2023 16:21


To jedyne takie nabożeństwo w roku, które cieszy się od lat dużą frekwencją. Podczas niedzielnej (01.10) mszy wierni podkreślali, że modlą się przede wszystkim o zdrowie swoich zwierząt.
Nabożeństwo w Choroszczy odprawiane jest co roku w niedzielę...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

"Profesorze, wracaj do zdrowia!". Wzruszający wpis Wisły Kraków

01.10.2023 12:37


"Dziś cała Wisła trzyma kciuki za powrót do zdrowia, Panie Profesorze!" - napisała w mediach społecznościowych Wisła Kraków. Od wczoraj w szpitalu znajduje się Janusz Filipiak, prezes firmy Comarch i właściciel klubu piłkarskiego Cracovia.

Źródło: www.rmf24.pl

reklama
Kontakt z nami