321sprzedane
Wiadomości z tagiem Zdrowie  RSS
Niedzielski: Systematycznie zmierzamy w kierunku 7 proc. PKB na zdrowie - tempo szybsze niż zakładane

27.11.2022 15:49


Systematycznie zmierzamy w kierunku 7 proc. PKB na zdrowie. Tempo w ostatnich dwóch latach było szybsze niż zakładane. Do planów dołożyliśmy dodatkowe ponad 43 mld zł - przypomniał w niedzielę minister zdrowia Adam Niedzielski.

Źródło: www.bankier.pl

Niepokojące kłopoty Jeremy'ego Sochana. Pech w starciu z Lakersami

27.11.2022 13:09


Reprezentant Polski i zawodnik NBA Jeremy Sochan ma problemy zdrowotne. Wszystko zaczęło się w pierwszej połowie meczu San Antonio Spurs z Los Angeles Lakers, którym Sochan poczuł wyraźny ból w mięśniu uda.

Źródło: sport.interia.pl

Specjalista IT ds. Systemów Kamsoft

27.11.2022 11:20

Ziko Apteka Sp. z o.o.
ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości
Lokalizacja: małopolskie, Kraków
Obszar zawodowy: Informatyka / Administracja

Źródło: www.praca.pl

Podczas szukania przecen w 'Karolince' można zadbać również o zdrowie

26.11.2022 14:29


Badanie poziomu cukru i ciśnienia oraz profilaktyka dotycząca raka piersi czy raka jąder. Między innymi takie możliwości daje dzisiaj (26.11) akcja 'Zdrowie pod kontrolą' w opolskim centrum handlowym 'Karolinka'. Można skorzystać do 18:00.Na specjalnym stoisku jest również atrakcja dla najmłodszych, czyli 'Szpital Pluszowego Misia', gdzie dzieci wcielają się w rolę małych lekarzy. Eryk Bukała, przedstawiciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFCM Poland, mówi o dużym zainteresowaniu akcją.- Przede wszystkim ludzie pytają, czy ich wyniki są prawidłowe. Poza tym są ciekawi i dociekają, jak samodzielnie badać jądra oraz piersi. Co do wyników, pomiary ciśnienia powinno się wykonywać w cichym miejscu, więc tutaj one mogą być nie do końca prawidłowe, ale na ogół parametry są dobre. Uczestniczki chwalą inicjatywę profilaktyczną w centrum handlowym.- Mili ludzie zaprosili mnie tutaj, więc skorzystałam z porady dietetyczki, co było mi bardzo potrzebne. Poza tym zmierzyłam sobie cukier i ciśnienie. Troszkę mam podwyższone ciśnienie, ale cukier mam bardzo dobry, więc mogę jeść słodycze. - Pani zaprosiła dzieci do 'Szpitala Pluszowego...

Źródło: radio.opole.pl

Dramat reprezentanta Arabii. Przekazano najnowsze informacje

26.11.2022 8:36

W spotkaniu z Argentyną na mundialu reprezentant Arabii Saudyjskiej Yasser Al-Shahrani doznał fatalnej kontuzji. Na konferencji prasowej przed meczem z Polakami trener Herve Renard powiedział kilka słów na temat stanu zdrowia swojego zawodnika.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Akcja "Zdrowie pod Kontrolą" w BiałymstokuAkcja "Zdrowie pod Kontrolą" w Białymstoku

26.11.2022 6:56


Będą też stoiska, gdzie panie dowiedzą się, jak wykonać samobadanie piersi. Chętni będą mogli także zarejestrować się jako dawcy szpiku. Dla dzieci przygotowano Szpital Pluszowego Misia.

Akcja rozpocznie się o 10:00, potrwa do 17:00.

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Czy krakowska Strefa Czystego Transportu jest rozwiązaniem wyjątkowym i odosobnionym?

25.11.2022 20:16

Uchwałą Rady Miasta Krakowa z 23 listopada na terenie naszego miasta zostanie wprowadzona Strefa Czystego Transportu. Jest to zmiana, która ma na celu przede wszystkim polepszenie jakości powietrza w Krakowie, a co za tym idzie ochronę zdrowia i polepszenie jakości życia mieszkańców. Jak każda zmiana również ta budzi wiele emocji i pytań. Przy okazji pojawia […]

Źródło: www.infokrakow24.pl

Argentyna bez Messiego? Już wszystko jasne

25.11.2022 16:46

Argentyna bardzo słabo zaczęła zmagania na mistrzostwach świata. "Albicelestes" niespodziewanie przegrali z Arabią Saudyjską i obecnie zajmują ostatnie miejsce w grupie. Do tego z okolic kadry płynęły złe wieści o stanie zdrowia Lionela Messiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Argentyna bez Messiego? Już wszystko jasne

25.11.2022 16:46

Argentyna bardzo słabo zaczęła zmagania na mistrzostwach świata. "Albicelestes" niespodziewanie przegrali z Arabią Saudyjską i obecnie zajmują ostatnie miejsce w grupie. Do tego z okolic kadry płynęły złe wieści o stanie zdrowia Lionela Messiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
321sprzedane