Wiadomości z tagiem Zabawki  RSS
KIRA MASAŻ

01.02.2023 6:42

Zapraszam panów na wspólną przygodę erotyczną. Proponuję masaż na stole do masażu lub całym ciałem na łóżku, W trakcie naszego spotkania proponuję wspólne pieszczoty, 69, masaż biustem, zakończenie dłonia lub francuskie z finałem tak jak lubisz. Gwarantuję dobra zabawę w uroczym towarzystwie.

Źródło: dupcia.pl

Palmiarnia coraz piękniejsza. Na dachu są już nasadzenia i zabawki

31.01.2023 11:30


Sprawdzamy co słychać w Palmiarni? Budowa parkingu wielopoziomowego to jedna z najważniejszych inwestycji realizowanych przez miasto. Parking jest już gotowy, a na dachu ma się pojawić miejsce na zabawę i rekreację. Przygotowane są już nasadzenia, ściągnięto także zabawki dla najmłodszych. W tej chwili miasto przymierza się do montowania elewacji. Mówi Filip Gryko, zielonogórski radny z … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Transferowi rekordziści - rozpoznaj piłkarskie gwiazdy!

31.01.2023 8:00

Piłkarze, którzy trafili do naszej najnowszej zabawy, byli bohaterami najgłośniejszych i zarazem najdroższych transferów świata. Twoim zadaniem jest oczywiście poprawnie rozpoznać ich na zdjęciach. Powodzenia!

Tagi: Zabawki
Źródło: sportowefakty.wp.pl

[email protected] powraca. Trzecia edycja zabawy PGE Ekstraligi od 31 stycznia

30.01.2023 21:45

31 stycznia rozpocznie się [email protected] - trzecia edycja zabawy dla kibiców PGE Ekstraligi. Mecze rozgrywane będą w formie głosowań na profilach w mediach społecznościowych PGE Ekstraligi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Damian Kocur ("Chleb i sól"): dziaderstwo nie jest kwestią wieku

30.01.2023 11:38

Jak wywołać przed kamerą płacz w dziecięcym aktorze, aby nie przekroczyć etycznej granicy? Czy mocne kino, po którym widz zbiera szczękę z podłogi, może być jednocześnie świetną zabawą dla jego twórców? Dlaczego krótkie metraże są doskonałym poligonem artystycznym dla młodych reżyserów? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w rozmowie z Damianem Kocurem - autorem jednego z najlepszych polskich

Źródło: www.filmweb.pl

Przewodnik po przygotowaniach do karnawału. Co zrobić do jedzenia?

30.01.2023 11:24


Karnawał zaczyna się w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek poprzedzający Środę Popielcową. W tym wyjątkowym okresie, organizowanych jest wiele balów, zabaw i przyjęć, na których obowiązują specjalne, kolorowe stroje. Goście mogą się przebrać w dowolnie wybraną postać lub włożyć wyjątkowo odświętny strój. Podczas imprezy serwuje się drobne przekąski, sałatki, zupy, desery i różnego […]

Źródło: spottedlublin.pl

Zadziwiający kot Maurycy - recenzja książki

30.01.2023 9:59

Do kin trafiła filmowa wersja kolejnej książki Terry`ego Pratchetta pt. Zadziwiający kot Maurycy. To, że na półki księgarń trafi wznowienie książki, jest co najmniej oczywiste. Za co się ceni Pratchetta? Za humor i zabawę literackimi konwencjami. jest znany polskim czytelnikom od lat. Jego książki bawią kolejne pokolenia i nieprzerwanie goszczą na półkach księgarń. Przyznam, że sięgając po wydanie w nowej, filmowej okładce, miałam mieszane uczucia. Przede wszystkim obawiałam się, że komuś mogłoby przyjść do głowy oddanie twórczości Mistrza...

Tagi: Zabawki
Źródło: naekranie.pl

Starszego Pana

29.01.2023 12:06

Siema.Szukam Starszego Pana do stałej relacji nie na jeden raz. Możemy wspólnie spędzić czas jak i zabawić się.Jestem tylko aktywny.

Tagi: Zabawki
Źródło: dupcia.pl

Trenerskie gwiazdy bez pracy - rozpoznaj je na zdjęciach!

29.01.2023 8:00

Są utytułowani i znani na całym świecie. Chwilowo jednak pozostają bez pracy. Trenerzy, bo o nich mowa, trafili do naszej najnowszej zabawy. Twoim zadaniem jest poprawne rozpoznanie ich na zdjęciach. Powodzenia!

Tagi: Praca, Zabawki
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami