Wiadomości z tagiem ZUS  RSS
Pożyczka specjalna

24.10.2019 1:14

Jestem Pan Ramallo, akcjonariusz i operator finansowy. Pożyczka osobista lub pożyczka komunalna to transakcja finansowa obejmująca pożyczki lub pożyczki gotówkowe bezpośrednio między osobami bez interwencji banku. W większości przypadków odbywa się to w znanym lub przyjaznym środowisku. Ale ostatnio pojawiło się coraz więcej organizacji specjalizujących się w tego typu pożyczkach. Platformy te, które działają jako pośrednicy między pożyczkodawcą a inwestorem, mnożą się w Kanadzie, Francji, Belgii i Szwajcarii. W tym przewodniku pomożemy Ci wybrać najlepszą platformę kredytową wśród osób fizycznych i uniknąć oszustwa, podpisując umowę pożyczki między poważnymi osobami. Zainteresowanych proszę o kontakt E-mail: [email protected] Whatsapp: +33752231641 Uwaga: pożyczka wymaga Ciebie i musi zostać zwrócona. Sprawdź opcje spłaty przed zatwierdzeniem. dziękuję Poważnie, czekaj. Darmowa i szybka oferta kredytowa.

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Jest zgoda polityczna w sprawie limitu składek na ZUS. Limit nie zostanie zniesiony, ale będzie… podniesiony

23.10.2019 21:12


Nie rząd, ale parlament najprawdopodobniej zmieni ustawę budżetową, utrzymując limit składek na ZUS dla najwyżej zarabiających. Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej, że liderom obozu Zjednoczonej Prawicy udało się uzgodnić stanowisko polityczne w tej sprawie. “Zgoda polityczna już jest. Do rozstrzygnięcia pozostaje, czy będzie to 30-krotność czy na przykład będziemy tę […]

Źródło: wiadomosci.com

Wcisnął 87-latce bezwartościową paczkę i wyłudził od niej 300 zł

23.10.2019 16:00


Oszuści tym razem działają nie „na wnuczka” czy „na policjanta”, bo coraz więcej seniorów jest świadomych zagrożenia. Policja apeluje o czujność i prosi o przekazanie informacji starszym członkom rodzin.- Do oszustwa doszło kilka dni temu w Kędzierzynie-Koźlu. Ofiarą padła 87-latka - mówi Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńskiej policji. - Pod jej dom podjechał mężczyzna, który podał się za kuriera. Poinformował on kobietę, że ma dla niej przesyłkę za pobraniem, za którą należało zapłacić 300 złotych. Oszust cały czas wywierał na nią presje a także pospieszał mówiąc, że nie ma czasu. Kobieta przekazała pieniądze i odebrała paczkę. O tym, że kurier był oszustem, starsza pani dowiedziała się, gdy otworzyła pakunek. Były w nim bezwartościowe rzeczy. Dodatkowo okazało się, że nikt z domowników nie zamawiał żadnej paczki.Policja apeluje: bądźmy czujni i pamiętajmy, że odbierając płatną przesyłkę w imieniu kogoś bliskiego, najlepiej przed zapłatą, skontaktować się z faktycznym adresatem i zapytać, czy spodziewał się przekazu, za który będzie musiał zapłacić. Jeżeli nie mamy pewności nic nie odbierajmy i nie podpisujmy.

Źródło: radio.opole.pl

Rzecznik prezydenta: Zrezygnowano z likwidacji limitu 30-krotności składki ZUS

23.10.2019 15:46

Większość parlamentarna wycofała się z planów likwidacji limitu 30-krotności składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe, poinformował sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP pełniący nadzór nad Biurem Prasowym Błażej Spychalski.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Zniesienie limitu składek na ZUS coraz mniej prawdopodobne

23.10.2019 15:37

W przyszłym roku najprawdopodobniej nie dojdzie do zniesienia limitu składek na ZUS. Z doniesień medialnych wynika, że w nowym parlamencie nie będzie większości, która byłaby w stanie przegłosować taką zmianę, a prezydent zasugerował ewentualną możliwość zawetowania tego typu nowelizacji. Wcześniej o rezygnację z planu zniesienia limitu 30-krotności apelowało wspólnie 65 organizacji zrzeszających przedsiębiorców.

Tagi: ZUS
Źródło: www.podatki.biz

Wyższe składki ZUS dla najlepiej zarabiających? Pomysł przepadł

23.10.2019 13:48


Do kosza trafi pomysł wprowadzenia wyższych składek ZUS dla najlepiej zarabiających. "Uzgodniliśmy, że nie będziemy znosić limitu 30-krotności" - stwierdziła minister przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz. Limit polega na tym, że za zarobki powyżej 30-krotności średniej krajowej, czyli średnio powyżej 150 tysięcy złotych rocznie, nie odprowadza się składek ZUS.

Źródło: www.rmf24.pl

Emilewicz: Premier przychyla się do postulatów utrzymania limitu 30-krotności składek na ZUS

23.10.2019 13:24


Premier przychyla się do postulatów utrzymania limitu 30-krotności składek na ZUS - wynika ze środowej wypowiedzi minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz.

Tagi: ZUS
Źródło: www.bankier.pl

Ostatni dzwonek, by wziąć udział w 'Ławce Go'. Dziś mija termin nadsyłania zgłoszeń

23.10.2019 11:30


Długie rozmowy, poznanie nowych ludzi, modlitwa i uwielbienie - m.in. na to składa się tegoroczna 'Ławka Go'. Przez trzy dni uczniowie szkół średnich oraz studenci będą mieli okazję wziąć udział w wielu konferencjach, spotkaniach z gośćmi oraz nabożeństwach.- Plakat zdradza taką informację, że idzie nowe - mówi ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży. - Inspirujemy się tym, co napisał w adhortacji Christus Vivit papież Franciszek. Na samym początku pisze, że wszystko, czego Pan Jezus się dotknie staje się młode, nowe i napełnia się życiem. Oczywiście, że jest jeszcze mnóstwo młodych ludzi, którzy nie wiedzą, co to jest adhortacja, nie interesuje ich to, co powiedział papież. Bardzo byśmy chcieli w naszym duszpasterstwie dawać takie propozycje i zapraszać na takie wydarzenia, na których tacy ludzie mogliby się odnaleźć.To ostatni dzwonek, by wziąć udział w tym wydarzeniu. Dziś (23.10) mija termin przyjmowania zgłoszeń. Formularz można pobrać na stronie opolskiego Duszpasterstwa Młodzieży - botafe.pl. Festiwal rusza 25 października i potrwa trzy dni. Wszystkie wydarzenia będę odbywały się w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Początek w piątek (25.10) o 17.00.

Źródło: radio.opole.pl

Kobieta pomagała w nielegalnym pobieraniu renty po zmarłej matce [Szkody]

23.10.2019 8:47

Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 52-letniej kobiecie, która odpowie za pomocnictwo oszustwa i fałszowanie dokumentów. (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Twoja pożyczka na działalność bez ZUS/US/dochodów

23.10.2019 0:00

Pożyczka dla firm bez dokumentów. Wystarczy jedna faktura, którą ostatnio wystawiłeś. 50 tys na 6 m-cy z przedłużaniem

Tagi: ZUS
Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Kontakt z nami