Wiadomości z tagiem Wynajem  RSS
53-latka oferowała wynajem apartamentów w Olsztynie, które nijak miały się do rzeczywistości. Oszukała kilka osób z całej Polski

29.03.2023 10:45

Do sądu został skierowany akt oskarżenia przeciwko 53-letniej mieszkance powiatu olsztyńskiego, która oszukała kilka osób z całej Polski. Kobieta oferowała wynajem apartamentów w Olsztynie, które w rzeczywistości wyglądały zupełnie inaczej.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Nowe magazyny pod wynajem pod Wrocławiem

29.03.2023 10:09

W podwrocławskich Źródłach trwa budowa pierwszego z trzech modułów hali magazynowej, którą realizuje generalny wykonawca oraz projektant – WPIP.

Źródło: www.propertynews.pl

Wynajem pomp – kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu

28.03.2023 13:32

Przemysł to dziedzina, która wymaga skutecznych rozwiązań w zakresie transferu, magazynowania, filtracji oraz kontroli temperatury cieczy. Bez tych procesów wiele gałęzi przemysłu, takich jak przemysł chemiczny, petrochemiczny czy farmaceutyczny, nie byłoby w stanie funkcjonować. Dlatego tak ważne jest, aby korzystać z usług specjalistów w tej dziedzinie, którzy oferują wynajem pomp przemysłowych oraz innych urządzeń związanych […]

Tagi: Wynajem
Źródło: supernowosci24.pl

Szukasz nieruchomości gruntowych? Wybierz zakup przez biuro nieruchomości!

28.03.2023 13:05

Na rynku nieruchomości zwykle mamy do czynienia w przypadku sprzedaży domów, mieszkania, lokali, działek. Ogromne zainteresowanie w obrocie nieruchomościami to także wciąż wynajem lokali. Wiele z nas, zwykle przegląda najnowsze oferty sprzedaży nieruchomości poprzez różne strony internetowe. Oczywistym wyborem staje się także agencja nieruchomości i jej profesjonalne podejście, dzięki czemu znajdziemy nieruchomość, która będzie nam odpowiadać. Czy wiesz jednak, że obecnie, bardzo opłacalne jest szukanie tzw. nieruchomości gruntowej? Czy wiesz, że nie musisz się w tej kwestii decydować na klasyczne pośrednictwo? Jakie mamy w Polsce rodzaje nieruchomości? Dlaczego warto szukać pośrednictwa? Co w zakupie nieruchomości gruntowych zaoferuje ci biuro nieruchomości Poznań?

Źródło: di.com.pl

Textorial Park z nowym najemcą - firmą .mdd

28.03.2023 10:56

Do grona najemców łódzkiego kampusu biurowego Textorial Park dołączyła firma .mdd. Jeden z czołowych producentów mebli biurowych w Polsce wynajął 317 mkw. w historycznym Budynku A.

Tagi: Wynajem
Źródło: www.propertynews.pl

Lumen przyciąga kolejnych najemców

28.03.2023 9:33

Firma Wolt wynajęła powierzchnię biurową w budynku Lumen. W efekcie transakcji nowy najemca zaadaptował blisko 900 mkw. Właścicielem i zarządcą biurowca w centrum Warszawy jest Globalworth Poland.

Źródło: www.propertynews.pl

Wynajem �adowarek teleskopowych DIECI

24.03.2023 16:17

Wynajem �adowarek teleskopowych DIECI - �adowarka teleskopowa

Tagi: Wynajem
Źródło: biznes2biznes.com

John Wick 4 - jest scena po napisach. Wytycza ona nową drogę dla przyszłości serii

24.03.2023 10:47

John Wick 4 ma scenę po napisach. Sekwencja ta może być nowym otwarciem dla całej serii.W filmie jest scena po napisach - na tym polu najnowsza odsłona serii łamie z dotychczasową tradycją. Donosiliśmy już Wam dziś, że w finałowej sekwencji produkcji główny bohater ponosi śmierć, będąc wcześniej postrzelony przez dawnego przyjaciela, Caine'a . Ten ostatni został wynajęty przez Markiza de Gramont,...

Źródło: naekranie.pl

VW Grand California – wynajmij na urlop

23.03.2023 21:53


Podróż kamperem lub vanemkamperem to coraz powszechniejsza forma spędzenia wakacji. Przemawia za nią nie tylko mobilność i możliwość zwiedzania nawet bardzo oddalonych od siebie miejsc, ale też duży komfort. Co więcej, na taki sposób spędzenia urlopu można zdecydować się także wtedy, gdy nie posiadamy własnego pojazdu. W takich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem kampera.  … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Wynajem motocykli na Bali nie dla turystów. Plany rządu oburzyły resztę świata

23.03.2023 10:25

Władze Bali poinformowały niedawno, że planują zakazać turystom korzystania z motocykli i szybko pojawiły się głosy oburzenia, ponieważ jest to najpopularniejszy środek transportu do poruszania się po wyspie. Po ogłoszeniu tego pomysłu sieć zalała fala krytyki.

Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami