Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Prezydent AIBA Gafur Rachimow złożył rezygnację z pełnionej funkcji

23.03.2019 1:42

Prezydent Międzynarodowej Federacji Bokserskiej (AIBA) pochodzący z Uzbekistanu Gafur Rachimow zawiesił w piątek czasowo pełnienie funkcji. Zapowiedziano, że wybory prezydenta odbędą się 23-24 marca w czasie posiedzenia komitetu wykonawczego organizacji.

Tagi: Boks, Wybory
Źródło: sport.onet.pl

USA: Zamknięto śledztwo dotyczące ingerencji Rosji w wybory

22.03.2019 23:20


Departament Sprawiedliwości USA poinformował w piątek, że prokurator specjalny Robert Mueller zamknął śledztwo dotyczące ingerencji Rosji w wybory prezydenckie w 2016 roku i przekazał swój raport w tej sprawie prokuratorowi generalnemu.

Źródło: www.rmf24.pl

​USA: Prokurator Mueller przekazał raport ws. Russiagate

22.03.2019 22:49


Departament Sprawiedliwości USA poinformował w piątek, że prokurator specjalny Robert Mueller zamknął śledztwo dotyczące ingerencji Rosji w wybory prezydenckie w 20016 roku i przekazał swój raport w tej sprawie prokuratorowi generalnemu.

Źródło: fakty.interia.pl

Będą przedterminowe wybory w Końskich? Byli radni skarżą wojewodę

22.03.2019 21:41

Rozwiązanie Rady Powiatu Koneckiego odbyło się bezprawnie - twierdzą byli już radni. Za całą sytuację obwiniają wojewodę świętokrzyskiego. Zapowiedzieli, że w poniedziałek złożą w tej sprawie skargę na Agatę Wojtyszek do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Niewykluczone, że konieczne będzie ogłoszenie przedterminowych wyborów.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Baltic Handball Cup. Leszek Krowicki zadowolony z debiutantek. "To był odpowiedni wybór"

22.03.2019 20:34

Cztery zawodniczki zadebiutowały w wygranym przez reprezentację Polski 21:19 meczu z Islandią. Trener Leszek Krowicki był zadowolony ze swoich wyborów. Wszystkie decyzje mają na celu odpowiednie przygotowanie do dwumeczu z Serbkami.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kłosowski i Czochara powalczą o mandaty do Parlamentu Europejskiego z 12 okręgu dolnośląsko-opolskiego

22.03.2019 15:25


Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów ubiegających się o mandaty do Parlamentu Europejskiego z 12 okręgu obejmującego województwa dolnośląskie i opolskie.Z pierwszego miejsca wystartuje szefowa MEN Anna Zalewska, drugie miejsce przypadło Beacie Kempie, minister ds pomocy humanitarnej, a trzecie dotychczasowemu europosłowi z Opolszczyzny Sławomirowi Kłosowskiemu. W eurowyborach wystartuje także z miejsca siódmego poseł na Sejm RP Katarzyna Czochara. Na czwartym miejscu listy znalazł się Andrzej Kisielewicz, na piątym - senator Aleksander Szwed, szóste miejsce otrzymał senator Rafał Ślusarz. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Jacek Baczyński, Beata Żołnieruk z Porozumienia oraz posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka. Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w Polsce 26 maja. Polacy będą wybierać 52 europosłów. W całej Unii wybory odbędą się w dniach 23-26 maja; Europejczycy wybiorą w sumie 705 europosłów.

Wybory do PE z problemami? Groźba protestu w sądach

22.03.2019 9:39

Protest podczas wyborów do europarlamentu zapowiadają pracownicy sądów. Domagają się podwyżek i twierdzą, że przez niskie pensje brakuje chętnych...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Gdańsk: 24 III wybory do Rad Dzielnic

22.03.2019 7:00

W styczniu skończyła się kadencja ponad 500 radnych w gdańskich dzielnicach. W niedzielę 24 marca wybierzemy tych, którzy będą ich gospodarzami przez najbliższe pięć lat.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Wkrótce poznamy pełną listę PiS w Warszawie

21.03.2019 18:36

W najbliższym czasie poznamy pełną listę Zjednoczonej Prawicy w wyborach do PE z okręgu warszawskiego. Najpewniej będzie to już w piątek mówi nam rozmówca z partii Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: www.rp.pl

reklama
Kontakt z nami