Wiadomości z tagiem Wojciech Smarzowski  RSS
Play zaprasza na film. Wybrane tytuły są po 5 zł

12.08.2022 20:37


Play Now wypożyczalnia filmy po 5 zł
Play przygotował kolejną promocję w swojej wypożyczalni filmów, w sam raz na długi sierpniowy weekend. Do najbliższego wtorku wybrane tytuły kosztują po 5 zł.
W Wypożyczalni Play Now na miłośników filmów czeka kolejna promocja, w ramach której wybrane tytuły zostały przecenione do 5 zł. Jeśli więc w zaczynający się właśnie długi weekend nie dopisze pogoda lub z jakiegokolwiek powodu będzie się komuś nudzić, można obejrzeć któryś z proponowanych filmów. Wśród nich są między innymi takie hity, jak „Hellboy”, „Jumanji: Następny poziom”, „Jak zostać gwiazdą”, „After” czy „Dom strachów".
 
 
Fioletowy operator w szczególności poleca następujące filmy:
  • Wesele. Wojciech Smarzowski – twórca niezapomnianych obrazów: „Wołyń”, „Drogówka”, „Róża” oraz rekordowego hitu „Kler”, który w kinach obejrzało ponad 5 milionów widzów, powraca z najbardziej przełomowym dziełem w karierze. „Wesele” to historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

Wesele
  • Pętla. Kinowy hit Patryka Vegi! Film pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem zaskakującej gry poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet.

Pętla
  • Na rauszu. Zdobywca Oscara dla Najlepszego Filmu Międzynarodowego. „Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy… W roli głównej znakomity Mads Mikkelsen.

Na rauszu
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Wojciech Smarzowski z nagrodami za najlepszą reżyserię i scenariusz "Wesela" na MFF w Tallinnie

29.11.2021 20:49

Wojciech Smarzowski otrzymał nagrody za najlepszą reżyserię i scenariusz za "Wesele" podczas 25. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Tallinnie (Tallinn Black Nights Film Festival). Wydarzenie odbywało się w dniach 12-28 listopada.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wesele – recenzja filmu

10.10.2021 15:42

Wojciech Smarzowski powraca do tematu wesela, ale tym razem wiąże go z naszą wstydliwą historią. Czy był to dobry pomysł? Sprawdzamy.O najnowszym filmie było głośno jeszcze przed tym, jak ekipa weszła na plan. Sam roboczy tytuł Jedwabne wesele zwiastował, że reżyser zabierze się za drażliwy temat, jakim są masowe i bestialskie morderstwa Żydów, za którymi stali Polacy. Dużo łatwiej jest nam mówić o heroicznych postawach w...

Źródło: naekranie.pl

Wesele - pełny zwiastun. Wojciech Smarzowski znów zachwyci?

17.09.2021 16:57

Wesele to powrót Wojciecha Smarzowskiego, którego poprzedni film Kler pobił wszelkie rekordy popularności w polskich kinach. ma być historią miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Dystrybutor zapowiada, że to szczere spojrzenie na współczesny świat, ale jednocześnie dramatyczna podróż w przeszłość. Sam Smarzowski zapowiada, że jest film jest „opowieścią o manipulowaniu emocjami i ostrzeżeniem przed mową...

Źródło: naekranie.pl

Katowice. Pi?tka kandydat??w do nagrody Kutza. Laureata poznamy 16 lutego

09.02.2021 15:43

Anna Dymna, Janosch, Tadeusz S??awek, Wojciech Smarzowski i Szczepan Twardoch zostali nominowani do pierwszej edycji Nagrody im. Kazimierza Kutza....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama
Kontakt z nami