Wiadomości z tagiem Wisła  RSS
Wisła Warszawa wciąż czeka na halę, ale i wzmocnienia. Trudny start beniaminka

19.09.2019 15:46

Dla siatkarek i klubu z Warszawy miał to być sezon wyjątkowy, bo debiutancki. Na razie jednak działacze muszą się martwić o dopięcie spraw organizacyjnych i kadrowych na ostatni guzik, a do startu rozgrywek pozostał przecież niespełna miesiąc.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Czwartek: musimy wygrać, by wyjść z grupy

19.09.2019 15:42

Piłkarze ręczni Orlen Wisły Ligę Mistrzów rozpoczęli od falstartu, przegrywając w Rosji z Czechowskimi Niedźwiedziami 23:25. W sobotę podejmą mistrza Szwajcarii Kadetten Schaffhausen. - Musimy wygrać, by wyjść z grupy - powiedział prezes SPR Wisła Płock Robert Czwartek.

Źródło: sport.onet.pl

Minister środowiska apeluje do władz Warszawy ws. kolektora ściekowego

19.09.2019 8:17


Minister środowiska apeluje do władz Warszawy o przyspieszenie prac nad rozwiązaniem problemu ścieków w Warszawie. Chodzi o awarię kolektora z końca sierpnia, w wyniku której część nieczystości wpada do Wisły. W tym tygodniu w związku z dużymi opadami tymczasowy rurociąg nie wystarczył i część ścieków zmieszanych z wodami opadowymi wpadała do rzeki. Minister Henryk Kowalczyk […]

Źródło: wiadomosci.com

Wisła Płock - Legia Warszawa 1-0. Lewczuk: Mieli pół okazji

19.09.2019 8:03


W zaległym meczu z Wisłą Płock Legia Warszawa miała okazję zaatakować fotel lidera Ekstraklasy. Skończyło się na niespodziewanej porażce 0-1 wicemistrzów Polski.

Źródło: sport.interia.pl

PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa. Cezary Stefańczyk: Udało nam się zrehabilitować

19.09.2019 7:00

- Po porażce 0:5 z Zagłębiem Lubin wirtualni kibice już nas skreślili. Cieszymy się, że ci prawdziwi są dalej z nami - powiedział po wygranej z Legią Warszawa (1:0) obrońca Wisły Płock, Cezary Stefańczyk.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Legia Warszawa. Paweł Stolarski: To był wypadek przy pracy

19.09.2019 6:00

- Wisła Płock nie zaskoczyła nas niczym szczególnym. To był wypadek przy pracy - mówił po porażce 0:1 Paweł Stolarski, piłkarz Legii Warszawa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wisła Płock - Wisła Kraków (relacja na żywo)

18.09.2019 21:41

PKO Ekstraklasa, mecz: Wisła Płock - Wisła Kraków. Zapraszamy na relację "na żywo". Początek spotkania w niedzielę, 22 września, o godzinie 12:30.

Źródło: sport.onet.pl

Ścieki i wody opadowe przelewają się do Wisły

18.09.2019 21:11


Po porannych opadach deszczu ścieki i wody opadowe przelewają się w Warszawie do Wisły – w miejscu, w którym podłączone są pompy zastępczego rurociągu. Jak mówi Sergiusz Kieruzel, rzecznik Wód Polskich – powodem jest woda spływająca z ulic stolicy. Opady deszczu spowodowały zwiększony przepływ kolektorem burzowym. Teraz jest to 4,6 metra sześciennego na sekundę. To […]

Źródło: wiadomosci.com

reklama
Kontakt z nami