Wiadomości z tagiem Wiosna  RSS
Bał się pandemii. Utył tak bardzo, że trzeba było wybić dziurę w ścianie

27.05.2023 14:27


Służby ratownicze z hiszpańskiego miasta El Prat de Llobregat, na północnym wschodzie Hiszpanii, wydobyły z jednego z mieszkań 48-letniego mężczyznę cierpiącego na nadwagę oraz zaburzenia osobowości. Nie wychodził on z domu od wiosny 2020 r., czyli od czasu wybuchu pandemii Covid-19.

Źródło: www.rmf24.pl

Polsat znów zdejmuje „Hell's Kitchen” z anteny

25.05.2023 20:56

Kolejna edycja programu „Hell's Kitchen” nie trafi do jesiennej ramówki Polsatu. Nie ma raczej też szans na to, by format, którego widownia wiosną mocno spadła, wrócił na antenę w przyszłym roku. Polsat dalej stawia jednak na Mateusza Gesslera, który trafił do wzmacnianej programowo Czwórki, gdzie dostał nowy program.

Tagi: Wiosna
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jadowite gady już w lasach. Są ostrzeżenia. "Zachowajcie spokój i nie zbliżajcie się"

25.05.2023 15:46

Nadszedł sezon wiosenny, a wraz z nim w wielu miejscach w Polsce pojawiły się jadowite gady. Straż miejska ostrzega przed żmijami. Funkcjonariusze byli w ostatnim czasie wielokrotnie wzywani w celu złapania stwarzającego zagrożenie zwierzęcia.

Tagi: Wiosna
Źródło: podroze.onet.pl

Żółty pył na samochodach. Czym jest? Odpowiedź może zaskoczyć

25.05.2023 7:43


Osadza się na parapetach, balkonach, szybach czy kałużach, ale najlepiej jest widoczny na samochodach. Żółty pył, bo o nim mowa, każdej wiosny wprowadza kierowców w złość, wszak nie ma nic gorszego, niż brudne auto chwilę po wyjeździe z myjni. Czym jest żółty pył? Skąd się bierze? Czy może zaszkodzić zarówno nam, jak i karoserii samochodu? Odpowiedzi mogą zaskakiwać.

Źródło: www.rmf24.pl

Europejski Zlot Wiosek Bocianich w TykocinieEuropejski Zlot Wiosek Bocianich w Tykocinie

23.05.2023 14:43


Specjaliści z siedmiu krajów m.in. Polski, Niemiec, Grecji czy Bułgarii dyskutują o tym jak chronić ten gatunek.
Jak podkreślają eksperci, z roku na rok bocianów jest coraz mniej.
Przyrodnik Adam Zbyryt z Uniwersytetu w Białymstoku mówi, że...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Zauważył na niebie rakietę. Zwykły lot zamienił się w koszmar

23.05.2023 14:39

Zwykły lot do Bangkoku zamienił się w koszmar dla pasażerów Boeinga 737 linii Nok Aier. Nad ranem 16 maja, gdy samolot leciał nad prowincją Ubon Ratchathani w Tajlandii, w mieście trwał wówczas festiwal na cześć Phaya Thaen, buddyjskiego bóstwa deszczu. W pewnym momencie doszło do wystrzelenia specjalnych rakiet, które według wierzeń miejscowej ludności mają dotrzeć do chmur, by zapewnić rolnikom i mieszkańcom wiosek deszcz na obfite zbiory. Pasażerowie lotu DD325 byli jednak zaniepokojeni tym, co widzą tuż za oknami samolotu. Jeden z Tajlandczyków wrzucił do sieci nagranie, na którym widać charakterystyczny ślad po rakiecie na niebie. Mężczyzna przekazał dla agencji Reutera, że nagle zauważył, jak coś leci do góry i po chwili na pokładzie zrobiło się nerwowo. "Nagle poczułem się dość niebezpiecznie. Martwiłem się, że kolejna rakieta może zostać wystrzelona i uderzyć w samolot. Ta była o wiele za blisko" - zdradził pasażer lotu DD325.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Niebieskie stylizacje na wiosnę – hit czy kit?

23.05.2023 9:44

Każda pora roku kojarzona jest z konkretnymi kolorami, a wiosną to właśnie niebieski króluje w garderobie wielu osób. Czy rzeczywiście wiosną warto stawiać na niebieskie stylizacje? Czy są one hitem, czy może raczej kitem? W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania i przedstawić kilka pomysłów na modne wiosenne outfity.

Tagi: Wiosna
Źródło: di.com.pl

W kwietniu wiosny w przemyśle nie było. Siła nabywcza płac również w dół

23.05.2023 9:44

Dane na temat produkcji wypadły gorzej od niewygórowanych oczekiwań. Na ożywienie w gospodarce przyjdzie jeszcze poczekać.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

„Przyjaciółki 21” straciły 157 tys. widzów, jesienią kolejna seria

22.05.2023 20:56

Wiosenny sezon „Przyjaciółek” oglądało średnio 782 tys. osób, o 157 tys. widzów mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. Serial będzie kontynuowany, nowe odcinki trafią do emisji jesienią.

Tagi: Wiosna
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kiedy znikną kikuty drzew?

22.05.2023 12:34

– Kto odpowiada za sadzenie grabów, które zostały zasadzone pod koniec maja tamtego w mieście? – pytają prezydenta Rzeszowa mieszkańcy osiedla Grota-Roweckiego. – One pousychały, a koszt tego wszystkiego był zapewne kolosalny! – burzą się. – Co więcej, nie zostały usunięte i straszą swoim fatalnym widokiem – dodają. Przyszła wiosna, drzewa się zazieleniły. Ale nie […]

Tagi: Wiosna
Źródło: supernowosci24.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami