Wiadomości z tagiem Wiosna  RSS
"Wprost": Tajne porozumienie lewicy. Koniec Wiosny?

19.08.2019 9:12


Po wyborach parlamentarnych Wiosna ma przestać istnieć i połączyć się z Sojuszem Lewicy Demokratycznej – wynika z tajnego załącznika do uchwały Partii Razem. Do dokumentu dotarł "Wprost". Załącznik ma zawierać również inne ustalenia liderów lewicy.

Źródło: fakty.interia.pl

Zandberg: "Wprost" sobie coś wyprodukował w oparciu o plotki

19.08.2019 7:21

- Obawiam się, że redakcja „Wprost” wyprodukowała coś w oparciu o swoją wyobraźnię - stwierdził Adrian Zandberg, komentując doniesienia tygodnika, według którego z tajnego załącznika do uchwały Partii Razem wynika, że po wyborach parlamentarnych Wiosna Roberta Biedronia przestanie istnieć - dojdzie do połączenia z SLD.

Źródło: www.rp.pl

Zniknie Wiosna Biedronia? Po wyborach połączenie z SLD

18.08.2019 22:37

Z tajnego załącznika do uchwały Partii Razem wynika, że po wyborach parlamentarnych Wiosna Roberta Biedronia przestanie istnieć. Dojdzie do połączenia z SLD.

Źródło: www.rp.pl

Lewica przedstawiła swoje „jedynki” na listach wyborczych

18.08.2019 22:35


Liderzy Lewicy (SLD, Razem i Wiosna) przedstawili dziś swoje jedynki we wszystkich 41 okręgach wyborczych do Sejmu. Prezes partii Razem Adrian Zandberg będzie ubiegał się o mandat posła w Warszawie (okręg nr 19), natomiast przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty w Sosnowcu (okręg nr 32). Adrian Zandberg zapowiedział, że Lewica w polskim parlamencie chce między […]

Źródło: wiadomosci.com

To koniec Wiosny? "Wprost" ujawnia tajny dokument

18.08.2019 21:40

Tygodnik "Wprost" publikuje treść tajnego załącznika do umowy koalicyjnej Lewicy. Według doniesień gazety, po wyborach parlamentarnych Wiosna...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Sparingi Polaków – co do pilnej poprawy? (5 wiosków)

17.08.2019 20:34


Porażki w meczach towarzyskich wynikają ze słabej obrony, braku zagrożenia spod kosza czy powolnego…

Tagi: Wiosna
Źródło: polskikosz.pl

LEC: Nieprawdopodobne stało się faktem. Origen, wicemistrzowie wiosny, poza play-offami!

17.08.2019 19:32

Choć z tygodnia na tydzień nabierało to coraz realniejszych kształtów, to do samego końca ciężko było uwierzyć, że Origen, wicemistrzowie wiosennego splitu League of Legedns European Championship, mogą nie wejść do letnich play-offów. A jednak.

Tagi: Europa, Wiosna
Źródło: sportowefakty.wp.pl

KO i Lewica bliskie porozumienia w sprawie wspólnych list do Senatu

17.08.2019 3:41


​Rozmowy w sprawie uzgodnienia wspólnej listy kandydatów do Senatu zmierzają do porozumienia - powiedzieli w piątek po kolejnej turze negocjacji KO i Lewicy w sprawie "paktu senackiego" Robert Tyszkiewicz (PO) i Krzysztof Gawkowski z Wiosny.

Tagi: Wiosna, Senat
Źródło: fakty.interia.pl

Woda z wodociągu w Sieroniowicach jest już zdatna do spożycia

16.08.2019 13:00


Dzisiaj (16.08) Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny poinformował, że wyniki ostatnich badań mikrobiologicznych są poprawne i nie stwierdzono skażenia mikrobiologicznego. Można już pić wodę bez przegotowania.Skażenie mikrobiologiczne występowało od 13 sierpnia. Z sieroniowickiego wodociągu korzystają mieszkańcy tej wioski oraz Jaryszowa, Balcarzowic, Nogowczyc i Grzeboszowic.

Źródło: radio.opole.pl

reklama
Kontakt z nami