Wiadomości z tagiem Wiosna  RSS
Rafał Chwedoruk o wyborach europejskich: Tu nie będzie Piasta Gliwice. Tu wygra Legia albo Lech

24.05.2019 8:02


"Myślę, że Prawo i Sprawiedliwość pozostaje faworytem wyborów (do Parlamentu Europejskiego): w sensie zajęcia pierwszego miejsca - bo oczywiście zajęcie pierwszego miejsca nie zawsze oznacza, że jest się politycznym zwycięzcą wyborów" - ocenił w Porannej rozmowie w RMF FM prof. Rafał Chwedoruk. Jak obrazowo stwierdził: "Odróżniałbym życie społeczne od sportu: tu nie będzie Piasta Gliwice. Tu wygra Legia Warszawa albo Lech Poznań". Zdaniem politologa, Wiosna Roberta Biedronia może być "niemal pewna" wejścia do europarlamentu, Konfederacja...

Chwedoruk: Wiosna to najważniejszy czynnik tej kampanii

24.05.2019 8:00


- Pomimo dużej liczby problemów, które PiS miało przed i w trakcie kampanii oraz faktu, to generalnie ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego pozostaje faworytem, a zawdzięcza to w olbrzymim stopniu pojawieniu się komitetu Roberta Biedronia - mówi prof. Rafał Chwedoruk, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: fakty.interia.pl

Wybory do PE. Biedroń: Oczekujemy wyniku na poziomie kilkunastu procent

24.05.2019 7:32


Oczekujemy wyniku na poziomie kilkunastu procent; dużym sukcesem byłoby zdobycie dziesięciu mandatów w PE - powiedział lider Wiosny Robert Biedroń przed niedzielnymi eurowyborami. Jak ocenił, jego ugrupowaniu udało się w czasie kampanii przełamać "mityczny duopol PO-PiS".

Źródło: www.rmf24.pl

Konieczny: Potrzebujemy świeżej krwi. Gawkowski: Nie tylko doświadczenie, ale też energia

23.05.2019 18:02


"Nasze programy w wielu miejscach są zbieżne, bo podobnie myślimy o Europie, ale jest jeden punkt, który jest naszym fundamentalnym myśleniem o przyszłości, to jest europejska płaca minimalna. Wprowadzenie takiego postulatu, który jest fundamentem dla "Razem", to jest bardzo ważny element" - powiedział w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Krzysztof Gawkowki z partii Wiosna. "Ten postulat, który również znalazł się w nieco innej formie w programie Wiosny, czyli europejska płaca minimalna, to jest coś, nad czym warto pracować, przy czym my...

Źródło: www.rmf24.pl

Politico: Biedroń ważny w układance Timmermansa

23.05.2019 16:58

Wiosna Roberta Biedronia może zdobyć około 6 z 751 miejsc w Parlamencie Europejskim po niedzielnych wyborach. To wystarczy, by uczynić z partii byłego prezydenta Słupska łakomy kąsek dla Fransa Timmermansa - pisze portal Politico.

Źródło: www.rp.pl

Wiosna w Zakopanem - odpocznij w luksusowych warunkach [OFERTA DNIA]

23.05.2019 15:48

Oferta Dnia z Onet w nowym Hotelu Aquarion**** w Zakopanem, dostępna już od 329 zł dla dwóch osób za dobę ze śniadaniami i obiadokolacją. Specjalna oferta dostępna jest tylko przez 24h (od godz. 14.00, 23 maja do godz. 14.00, 24 maja). Sprawdź szczegóły i skorzystaj z oferty za pośrednictwem poniższego artykułu.

Tagi: Hotele, Wiosna
Źródło: podroze.onet.pl

Susza, pożary, 7 trąb powietrznych, teraz powódź. Ekspert wyjaśnia gwałtowne zmiany pogody

23.05.2019 14:20

Przez wiosnę wiele tygodni suszy i fala pożarów lasów. Potem nadejście frontów z burzami i siedem trąb powietrznych jednego dnia. Teraz na południu...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Joanna Scheuring-Wielgus już przegrała wybory do europarlamentu. Wiosna ma problem

23.05.2019 13:38

Sporo było w tej kampanii tematów, które mogą wpłynąć na wynik wyborczy poszczególnych ugrupowań. Ale nikt nie przypuszczał, że kwestia traktowania...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Gawkowski: Wiosna to gwarancja, by odsunąć PiS od władzy

23.05.2019 13:18

- Wiosna Roberta Biedronia to gwarancja, by odsunąć PiS od władzy. Jestem rozczarowany wynikiem Koalicji Europejskiej - ocenił Krzysztof Gawkowski z Wiosny.

Źródło: www.rp.pl

Biedroń: PiS nie kalkuluje się wspieranie niepełnosprawnych

23.05.2019 12:32


"Jeżeli ten rząd ma pieniądze na 'Misiewiczów', na ławki niepodległości, na kolejkę na Kasprowy, musi znaleźć też pieniądze na osoby z niepełnosprawnościami" - oświadczył lider Wiosny Robert Biedroń.

Źródło: fakty.interia.pl

reklama
Kontakt z nami