Wiadomości z tagiem Wi-Fi  RSS
IRIScan Pro 3 Wi-Fi - mobilny skaner, który wiele potrafi

17.04.2019 13:30

Skanowanie, czyli przenoszenie treści z papieru do formy cyfrowej znane jest od dawna. Ale skanowanie mobilne, do tego z błyskawicznym udostępnianiem treści w sieci? To następna era pracy z dokumentami.

Tagi: Wi-Fi
Źródło: www.pcformat.pl

"Jedno konto i jedno hasło" oraz inne reguły bezpiecznego korzystania z dobrodziejstw sieci

29.03.2019 20:08

Kiedy ostatnio skanowaliście pendrive przed włożeniem go do komputera? Wyłączacie transmisję Wi-Fi i Bluetooth, kiedy z nich nie korzystacie? No właśnie… Przypominamy dobre praktyki korzystania z sieci. Przeczytajcie i zastosujcie.

Źródło: di.com.pl

Trener Southampton FC odcina piłkarzy od gier komputerowych

29.03.2019 9:41

Trener klubu angielskiej ekstraklasy Southampton FC, Ralph Hasenhuettl, nakazał pracownikom hotelowym zablokować piłkarzom jego zespołu dostęp do Wi-Fi. Austriacki szkoleniowiec nie chce, aby zawodnicy uzależnili się od gier komputerowych.

Tagi: Austria, Wi-Fi
Źródło: sport.onet.pl

Premier League. Ralph Hasenhuettl odcina piłkarzy od gier komputerowych

29.03.2019 7:20


Trener klubu angielskiej Premier League Southampton FC Ralph Hasenhuettl nakazał pracownikom hotelowym zablokować piłkarzom jego zespołu dostęp do wi-fi. Austriacki szkoleniowiec nie chce, aby zawodnicy uzależnili się od gier komputerowych.

Źródło: sport.interia.pl

W końcu! PKP Intercity stworzy program lojalnościowy dla często podróżujących pasażerów

26.03.2019 21:33

Pomysł jest świetny, choć skoro wprowadzenie Wi-Fi w Pendolino zajęło przewoźnikowi 4 lata, to trudno powiedzieć, kiedy taka usługa wejdzie w życie.

Tagi: PKP, Wi-Fi
Źródło: www.fly4free.pl

Aktualizacja Xiaomi Mi Box: koniec problemów z włączaniem pilotem i stabilnością Wi-Fi

22.03.2019 23:20

Świetne wieści dla użytkowników przystawki Xiaomi Mi Box. Urządzenie otrzymało wyczekiwaną aktualizację oprogramowania, która zgodnie z deklaracją producenta rozwiązuje kilka istotnych błędów. Na liście wyeliminowanych usterek znalazły się między innymi problemy z wybudzaniem Mi Boksa pilotem. To problem, na który przez ostatnie miesiące – po aktualizacji do Androida 8.0 – zwracała uwagę&...

Źródło: feedproxy.google.com

Z Wi-Fi w Pendolino korzysta 540 podróżnych dziennie. Rekordzista z 7 GB ściągniętych danych

19.03.2019 20:51

W styczniu i lutym 2019 roku z dostępu do internetu przez Wi-Fi w pociągach Pendolino skorzystało 17,5 tysiąca pasażerów - podała spółka PKP Intercity. Według statystyk każdego dnia z usługi korzystało średnio 540 podróżnych, a rekordzista w trakcie pięciogodzinnej podróży ściągnął z sieci 7 GB danych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wi-Fi w Pendolino. PKP Intercity chwali się popularnością długo wyczekiwanej usługi

16.03.2019 9:06

Wi-Fi w Pendolino jest hitem wśród pasażerów - ogłasza PKP Intercity. Przewoźnik podkreśla, że wprowadzona po długim okresie oczekiwań usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem podróżnych. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy użytkownicy pobierali średnio 72 GB danych dziennie.

Źródło: www.money.pl

reklama
Kontakt z nami