321sprzedane
Wiadomości z tagiem Uber  RSS
'Każdy wiązał z nim jakieś plany'. Wspomnienie Konrada Lubery, ofiary pożaru w strzelnicy w Chrząstowicach

26.11.2022 19:58


W parku Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu rodzina i przyjaciele upamiętnili 23-letniego Konrada Luberę, który 16 listopada zginął w tragicznym pożarze na strzelnicy w Chrząstowicach. Dzisiaj (26.11) świętowałby urodziny.Konrad studiował logistykę na Politechnice Opolskiej i w grudniu miał bronić pracę inżynierską. - Byłem przyjacielem Konrada. On był dla mnie jednym z najlepszych przyjaciół, bo widziałem w nim szczerość, ambicję i barwną postać. Konrad wyróżniał się na tle innych, a teraz zostaje po nim duża pustka. Każdy wiązał z nim jakieś plany, bo był bardzo towarzyską osobą. Teraz brakuje Konrada w naszym życiu - mówi Szymon Mrozek, jeden z przyjaciół Konrada. W spotkaniu wziął udział między innymi wojewoda Sławomir Kłosowski, który poznał mamę Konrada na miejscu pożaru, kiedy trwały jeszcze poszukiwania. - Ona poprosiła mnie o obecność tutaj - mówi.- Okazuje się, że jego mama również jest nauczycielką. Ona pokazywała mi zdjęcia Konrada z dziewczyną i kotem. Do dzisiaj zapadło mi w pamięć to zdjęcie, bo ono przedstawiało dobrego człowieka, dlatego czułem się w obowiązku być tutaj, powspominać...

Źródło: radio.opole.pl

Wszystko jest już jasne. Polacy poznali rywali

25.11.2022 18:51

Już pod koniec grudnia ruszy premierowa edycja turnieju United Cup. Gwiazdami reprezentacji Polski będą Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Kto stanie na drodze Biało-Czerwonych?

Tagi: Uber
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szokujące słowa na spotkaniu Putina z matkami żołnierzy

25.11.2022 18:20

Żołnierze, którzy polegli w Ukrainie, "należeli do Rosji" - "wyjaśniał" matkom gubernator obwodu irkuckiego Igor Kobzew. Jeszcze większym brakiem empatii wykazał się podczas spotkania Władimir Putin. - Wszyscy kiedyś umrzemy - stwierdził w przesłaniu do kobiet, które opłakują zabitych w Ukrainie żołnierzy.

Tagi: NATO, Uber
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Najpopularniejsza kawa. Uber Eats opublikował dane

25.11.2022 9:00

Co może być zaskakujące, poniedziałek oraz wtorek są najmniej popularnym dniami do zamawiania kawy.

Tagi: Uber
Źródło: interaktywnie.com

„Tu na razie jest ściernisko, ale będzie…” Właśnie, co będzie?

24.11.2022 14:45

Dawniej był tu plac zabaw, teraz stoją dwie stare bramki wrośnięte w trawę. Chodzi o półhektarowy plac przy ul. Myśliwskiej na rzeszowskim os. Miłocin – św. Huberta. Przed włączeniem tego osiedla do Rzeszowa, przez kilka lat działka była własnością spółki TBS z Głogowa Młp., obecnie należy do miasta. Czy to miejsce doczeka się wreszcie renowacji? […]

Tagi: Uber
Źródło: supernowosci24.pl

Stan Nowy Jork jako pierwszy w USA wprowadza restrykcje w kopaniu kryptowalut

24.11.2022 10:18


Gubernator Kathy Hochul podpisała ustawę tymczasowo ograniczającą kopanie kryptowalut w stanie Nowy Jork z powodu obaw o skażenie środowiska. Operacje te pochłaniają ogromne ilości energii elektrycznej.

Źródło: www.bankier.pl

Yellowstone - sezon 5, odcinek 3 - recenzja

23.11.2022 15:11

Nowy odcinek Yellowstone został zdominowany przez rozmowy i negocjacje, ale budziły one spore zaciekawienie i nie brakowało w nich zwrotów akcji. To solidny przejściowy epizod – można było tego oczekiwać na tym etapie sezonu.Trzeci odcinek rozpoczął się od retrospekcji, w której John Dutton i ranczerzy przeprowadzali śledztwo w sprawie martwych zwierząt. Poza drobnym spięciem z gubernatorem nic ekscytującego się tu nie wydarzyło. Najwyraźniej intencją twórców jest to, aby zestawić dwie perspektywy. W jednej to John Dutton musiał użerać się z...

Źródło: naekranie.pl

Uber Eats i Blik we wspólnej kampanii z okazji Mundialu

23.11.2022 9:51

Nadchodzące cztery tygodnie niewątpliwie upłyną pod znakiem emocji dla kibiców piłki nożnej z całego świata. W tym czasie fani, ich rodziny i przyjaciele będą spotykać się, by wspólnie dopingować swoim ulubionym reprezentacjom.

Tagi: Doping, Uber
Źródło: interaktywnie.com

"Jestem z każdą ofiarą przemocy". Hubert Hurkacz przekazał ważne słowa

22.11.2022 18:25

W ostatnim czasie Onet opublikował artykuły, które wskazują na to, że prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński miał się znęcać nad zawodniczkami. Hubert Hurkacz postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Tagi: Uber
Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami