Wiadomości z tagiem Uber  RSS
Hubert Hurkacz pnie się w rankingu. Magiczna bariera coraz bliżej

27.09.2021 9:44

W poniedziałek opublikowano najnowsze notowanie klasyfikacji ATP. Awans w rankingu zaliczył najlepszy polski tenisista, Hubert Hurkacz. To jedyna roszada w Top 20.

Tagi: ISIS, Uber
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Podwójny triumf Huberta Hurkacza w turnieju ATP w Metz!

27.09.2021 9:42


Hubert Hurkacz i Jan Zieliński pokonali Hugo Nysa z Monako i Francuza Arthura Rinderknecha 7:5, 6:3 i zwyciężyli w deblu w halowym turnieju tenisowym ATP w Metz. Wcześniej pierwszy z Polaków triumfował też w singlu.

Źródło: www.rmf24.pl

Kubera szczerze o odejściu z Leszna. "To była najlepsza decyzja w moim życiu"

27.09.2021 9:41

Żużel: Dominik Kubera głosami kibiców okazał się rajderem finałów PGE Ekstraligi. Trudno się z tym nie zgodzić, bo wychowanek Unii Leszno był obok Mikkela Michelsena najskuteczniejszym zawodnikiem Motoru Lublin. Żużlowiec w magazynie PGE Ekstraligi w nSport+ szczerze opowiedział o tegorocznym sezonie.

Źródło: sport.onet.pl

Hubert Hurkacz cieszy się z wyjątkowego osiągnięcia. "To super"

27.09.2021 7:00

Hubert Hurkacz w Metz zdobył tytuły w singlu oraz w deblu i został drugim w tym roku tenisistą, który wywalczył dublet w turnieju rangi ATP Tour. - To super. Kiedy zwyciężysz, jest to wspaniałe - cieszył się ze swojego osiągnięcia.

Tagi: Dubaj, ISIS, Uber
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hurkacz wyprzedził Nadala. Genialny rok polskiego tenisisty

26.09.2021 22:31

W tym roku na świecie jest tylko czterech tenisistów, którzy osiągnęli więcej niż Hubert Hurkacz. Polak jeszcze nie miał tak znakomitego sezonu.

Tagi: ISIS, Uber
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wojciech Fibak: Hubert Hurkacz napisał nowy rozdział w historii polskiego tenisa

26.09.2021 22:04

- Hubert Hurkacz napisał nowy rozdział w historii polskiego tenisa i polskiego sportu. Bardzo trudno jest wygrać turniej ATP zarówno w singlu, jak i w deblu – mówi Wojciech Fibak po podwójnym zwycięstwie Huberta Hurkacza w turnieju Moselle Open.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hubert Hurkacz z dubletem. Niesamowity tydzień Polaków w Metz!

26.09.2021 22:04

Hubert Hurkacz opuści Metz jako podwójny mistrz halowych zawodów Moselle Open 2021. Niedziela we Francji należała do Polaków. Najpierw wrocławianin triumfował w singlu, a następnie był najlepszy razem z Janem Zielińskim w deblu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wielki dzień Huberta Hurkacza. Wygrał dwa turnieje jednego dnia

26.09.2021 21:41

Hubert Hurkacz wygrał z Pablo Carreno Bustą w finale singlowego turnieju w Metz, a potem zaliczył zwycięstwo w ostatnim meczu debla wraz z Janem Zielińskim. Polski tenisista z czołówki rankingu organizacji ATP zdołał dokonać czegoś, co wydaje się niemożliwe nawet dla najlepszych zawodników z pierwszych miejsc klasyfikacji. Dwa turnieje wygrane jednego dnia zasługują na docenienie.

Tagi: ISIS, Uber
Źródło: sport.onet.pl

reklama
Kontakt z nami