Wiadomości z tagiem UOKiK  RSS
Madison idzie po zgodę na przejęcie Capital Park

20.03.2019 7:54

Do UOKiK wpłynął wniosek o nabycie wyłącznej, pośredniej kontroli przez Madison International Realty nad spółką Capital Park. W tym miesiącu globalny inwestor  podpisał wstępną umowę nabycia pakietu kontrolnego 65,99 proc. udziałów w Capital Park SA od Patron Capital Partners.

Tagi: UOKiK
Źródło: www.propertynews.pl

Miejski rzecznik konsumentów wyróżniony

16.03.2019 9:11

Wojciech Krogulec, miejski rzecznik konsumentów w Częstochowie, został wyróżniony przez prezesa UOKiK.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Miejska rzecznik konsumentów wyróżniona

14.03.2019 2:15

Longina Kaczmarek, miejski rzecznik konsumentów w Szczecinie, została doceniona przez prezesa UOKiK. We wtorek odebrała w Warszawie wyróżnienie za zaangażowanie i działalność, która w szczególny sposób przyczyniła się do lepszej ochrony praw i interesów......

Źródło: www.24kurier.pl

UOKiK kontra Agora. "Za niezgłoszenie wniosku o koncentrację kary do 10 proc. obrotu"

13.03.2019 21:33

UOKiK prowadzi postępowanie wyjaśniające sprawie przejęcia przez Agorę pakietu mniejszościowego Eurozetu. Marek Niechciał, prezes urzędu zapowiedział, że jeśli Agora miała zgłosić wniosek o koncentrację, a tego nie zrobiła, grozi jej i SFS Ventures kara do 10 proc. obrotu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Walka ze smogiem. UOKiK: obecne prawo nie pozwala na kontrole. Pełnomocnik premiera: działajmy już teraz

12.03.2019 18:36

UOKiK wdał się w polemikę z pełnomocnikiem premiera ds. programu Czyste powietrze. Kierowany przez Marka Niechciała urząd twierdzi, że bez nowelizacji ustawy o ochronie środowiska nie może ruszyć z kontrolami. Ale pełnomocnik odpowiada, że jest cała masa patologii na tym rynku, które da się eliminować na podstawie obowiązujących przepisów.

Tagi: Masaże, UOKiK
Źródło: www.money.pl

Polskie produkty gorszej jakości niż niemieckie

12.03.2019 6:56

KRAJ, PODKARPACIE. Inspekcja Handlowa oraz i UOKiK wielokrotnie potwierdzały, że zdarzały się różnice w składzie towarów sprzedawanych w naszym kraju i na Zachodzie. Temat tzw. podwójnej jakości produktów na terenie Unii Europejskiej nie jest nowy. Polacy od lat zwracają uwagę na to, że towary tej samej firmy, w tych samych opakowaniach, mają inny, lepszy skład […]

Źródło: supernowosci24.pl

UOKiK wszczął postępowanie antymonopolowe przeciwko spółkom z grupy PGNiG i Veolia

12.03.2019 6:49


Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie antymonopolowe, którego stronami są Veolia Energia Warszawa, Veolia Energia Polska, PGNiG Termika oraz PGNiG w sprawie naruszenia zakazów, do których miało dojść w związku z podejrzeniem zawarcia porozumienia w 2014 roku - poinformowało PGNiG w komunikacie.

Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami