player+
Wiadomości z tagiem Top Model  RSS
Silicon Power kusi wydajnymi i ładnymi modułami RAM DDR5

10.06.2022 17:38

Silicon Power kusi wydajnymi i ładnymi modułami RAM DDR5
Kolejny producent prezentuje swoje wydajne moduły RAM w standardzie DDR5. Tym razem do wyboru są dwie wersje kolorystyczne i wariant z lub bez RGB LED.
 
Sytuacja na rynku podzespołów komputerowych zdaje się powoli normować. Karty graficzne wróciły na sklepowe półki, a ich ceny są bliskie sugerowanych. W ostatnich miesiącach również zdecydowanie wzrosła dostępność i spadły ceny modułów RAM typu DDR5. Tylko obudowy komputerowe są droższe niż powinny.

Silicon Power zaoferuje moduły DDR5 o pojemności do 64 GB


Dzisiaj skupimy się jednak na pamięciach nowej generacji. Kolejny producent rozszerzył bowiem swoje portfolio o wydajne moduły DDR5 do komputerów stacjonarnych. Jest to Silicon Power znane z dość niskich cen.
Silicon Power XPOWER Zenith (RGB) DDR5  to moduły RAM typu DDR5 skierowane do graczy. Mamy tutaj do czynienia z modelami o efektywnym taktowaniu 5200, 5600 i 6000 MHz przy opóźnieniach rzędu CL 38 lub CL 40. Mowa o napięciu 1,25 V lub 1,35 V w przypadku najwydajniejszego wariantu.

Silicon Power kusi wydajnymi i ładnymi modułami RAM DDR5
Konsumenci będą mogli wybierać nie tylko pod względem specyfikacji, ale i wyglądu. Do sprzedaży trafić mają warianty w białej i czarnej wersji kolorystycznej oraz z i bez podświetlenia RGB LED. Metalowy radiator jest niski - pamięci mają wysokość 38,5 milimetra.

Silicon Power kusi wydajnymi i ładnymi modułami RAM DDR5
Silicon Power XPOWER Zenith DDR5 i XPOWER Zenith RGB DDR5 pojawią się w sklepach w zestawach o łącznej pojemności 16 GB (2x 8 GB), 32 GB (2x 16 GB) oraz 64 GB (2x 32 GB). Wszystkie objęte dożywotnią gwarancja producenta. Sugerowane ceny w Europie, a tym bardziej w Polsce nie zostały zdradzone. Silicon Power znany jest jednak z przystępnych cen.

Źródło: www.telepolis.pl

Jedno z najładniejszych chłodzeń? Zalman prezentuje nową wersję CNPS 9X

10.06.2022 10:13

Firma Zalman wraca na rynek z nowym chłodzeniem procesorów - to model CNPS 9X Performa Black, który ma oferować dobre osiągi, a przy tym cechować się ciekawym designem.

Źródło: www.benchmark.pl

MF: System e-paragonów nie jest opóźniony

03.06.2022 11:02

Jak poinformowało Ministerstwo Finansów w odpowiedzi na pytanie dziennikarza, od września 2021 r. weszły w życie regulacje techniczne w zakresie stosowania e-paragonów w kasach online. Taka kasa wystawia paragony fiskalne w postaci papierowej i w postaci elektronicznej albo zgodnie z wyborem użytkownika tylko w postaci elektronicznej. Oznacza to, że e-paragon można wystawić i wydać nabywcy przy sprzedaży rejestrowanej na kasach online. Zatem, rynek może już dziś ten model paragonu wdrażać i popularyzować wśród konsumentów.

Źródło: www.podatki.biz

Chlebicka: W mainstreamowych mediach powinno być więcej esportu

26.05.2022 15:41

Ksenia Chlebicka ma już bogate doświadczenie telewizyjne. Brała udział m.in. w pierwszej edycji Top Model, a obecnie jest prezenterką pogody m.in. na kanale Wydarzenia24. Od kwietnia rozpoczęła pracę w Polsat Games, debiutując w formatach objaśniających historię esportowych rozgrywek. Porozmawialiśmy z nią o jej pasji do gier, dlaczego zdecydowała się na przejście do świata esportu i jak została przyjęta przez widzów.

Źródło: sport.onet.pl

Zalman wprowadza obudowę Z10 DUO. Ten model wpadnie w oko graczom

26.05.2022 11:05

Firma Zalman nie zamierza odpuszczać na rynku obudów i wprowadza kolejną propozycję przeznaczoną dla graczy. Tym razem to model Z10 DUO, który wyróżnia się efektownym designem i bogatym wyposażeniem.

Źródło: www.benchmark.pl

ASUS prezentuje najszybszy monitor na świecie. Takiego modelu jeszcze nie było

24.05.2022 12:04

Firma ASUS nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny monitor dla graczy - tym razem to model o odświeżaniu 500 Hz, który ma zainteresować najbardziej wymagających graczy e-Sportowych.

Źródło: www.benchmark.pl

Magdalena Stępień pokazała zdjęcia z synem. "Moja moc, mój bohater"

21.05.2022 9:41

Magdalena Stępień zamieściła w mediach społecznościowych wpisy, w których podziękowała swoim obserwatorom za wsparcie i pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie syna Oliwiera. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka opublikowała na Instagramie zdjęcia ze spaceru z potomkiem. – Operacja Oliwierka zbliża się wielkimi krokami, dlatego staramy się czerpać radość ze wszystkiego, co nas otacza – wyznała była uczestniczka programu "Top Model".

Źródło: sport.onet.pl

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska. Historia ich miłości w blasku fleszy

19.05.2022 21:47


Karolina Brzuszczyńska (28 l.) i Agnieszka Skrzeczkowska (32 l.) zyskały popularność jako para biorąca udział w castingu do 9. edycji programu "Top Model". Jurorzy stwierdzili jednak, że szansę otrzyma tylko druga z nich.

Źródło: www.pomponik.pl

Magdalena Stępień: gdybym nie przyjechała, Oliwiera mogłoby już nie być

18.05.2022 21:41

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak kilka miesięcy temu dowiedzieli się, że ich syn Oliwier jest ciężko chory. Od tamtej pory chłopiec walczy o życie, matka chłopca zabrała go na leczenie do Izraela, czemu sprzeciwiał się ojciec dziecka. Kobieta założyła w sieci kolejną zbiórkę na leczenie syna, a teraz zdradziła, że wyniki Oliwiera Rzeźniczaka są dobre, a jego rak nie jest genetyczny. Była uczestniczka "Top Model" w wywiadzie dla serwisu kobieta.pl powiedziała o stanie zdrowia chłopca i walce, którą toczy o jego życie...

Źródło: sport.onet.pl

Korwin-Piotrowska w gorzkich słowach o Wiktorii Gąsiewskiej. „Celebryctwo nie przekłada się na ekranową charyzmę”

16.05.2022 17:54


Karolina Korwin-Piotrowska (51 l.) jest jedną z tych dziennikarek, które nie owijają w bawełnę i lubią dzielić się z publicznością tym, co im ślina na język przyniesie. Szczególnie, jeśli chodzi o komentowanie umiejętności i życia innych osobistości znanych ze świata show-biznesu. Tym razem kobieta znana z jury „Top model” przyczepiła się do Wiktorii Gąsiewskiej. Jak ją oceniła?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami