Wiadomości z tagiem Tesla  RSS
Quiz. Sprawdź swoją wiedzę o żużlu!

26.05.2019 7:30

Zapraszamy do zabawy i wzięcia udziału w quizie, w którym można sprawdzić swoją wiedzę na temat czarnego sportu! Test żużlowy na WP SportoweFakty pojawia się przynajmniej raz w tygodniu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wt, 4 cze 21:00 (TVP 1) - Wielki test wiedzy o 4 czerwca 1989 r.

26.05.2019 3:50


Goście będą odpowiadać na pytania dotyczące pierwszych demokratycznych wyborów w Polsce, drogi do nich, znaczenia w tamtym historycznym momencie oraz...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Bolton: testy rakietowe Korei Płn. naruszały rezolucje ONZ

25.05.2019 7:26


Doradca prezydenta USA Donalda Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton powiedział w sobotę w Tokio, że "nie ulega wątpliwości", iż ostatnie testy rakietowe Korei Płn. naruszały rezolucje ONZ.

Źródło: www.bankier.pl

Pierwszy test kadry Vitala Heynena z Niemcami. Jest szansa na debiut Wilfredo Leona

25.05.2019 7:00

Reprezentację Polski przed Ligą Narodów czeka podwójny test. Zespół Vitala Heynena dwukrotnie zmierzy się sparingowo z kadrą Niemiec. Możliwe, że w drugim, zamkniętym meczu, sprawdzić z kolegami będzie się mógł Wilfredo Leon.

Tagi: Niemcy, Tesla
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Rafał Majka: “Plan był taki, żeby spróbować powalczyć o etapowe zwycięstwo”

24.05.2019 19:42

Podczas trzynastego etapu wyścigu Giro d’Italia 2019, będącego de facto pierwszym poważnym górskim testem, Rafał Majka (BORA-hansgrohe) po raz kolejny pokazał, że jest w dobrej formie i na kolejnych odcinkach powinien być w stanie trzymać koło najlepszych.  Dzięki atakowi na ostatnich kilometrach, będącym próbą doścignięcia liderów, Majka zyskał czas nad Simonem Yatesem (Mitchelton-Scott) i Primozem […]

Źródło: naszosie.pl

Co oznacza UN38.3?

24.05.2019 16:53

Jakie testy musi przejść bateria Litowo-jonowa, aby mogła być powszechnie dopuszczona do transportu. Reguluje to Rada Gospodarcza i Społeczna ONZ oraz norma UN38.3.

Źródło: www.benchmark.pl

Na stulecie firmy Lazer – model Century (test)

24.05.2019 16:08

Nawet mając świadomość, ze dla wielu kolarzy najcenniejszą częścią ciała są – w sumie dość przydatne na rowerze – nogi, to uważam jednak, że o głowę także warto odpowiednio zadbać. Tu akurat nie mam najmniejszych wątpliwości; o ile rozbicie kolana na rowerze traktować należy w kategorii nieco piekącego, ale jednak standardu, o tyle rozbicie głowy […]

Źródło: naszosie.pl

Mazurkiewicz: Do trzech razy sztuka

24.05.2019 9:56

W najbliższy weekend, na Autodromie Słomczyn, odbędzie się trzecia runda sezonu.
Mazurkiewicz wraz z zespołem Automax spędził minione tygodnie na dopracowaniu samochodu. Testy, które potem zaliczyli, napawają ich optymizmem, że wreszcie uda się zaliczyć weekend bez awarii i powalczyć o dobre wyniki.
- Do trzech razy sztuka, dokładnie tej zasady będę się trzymał podczas ...

Źródło: pl.motorsport.com

Dni Otwarte nowej Camry w salonach Toyota Walder

24.05.2019 7:00

Nowoczesny sedan z aspiracjami do segmentu premium, którego wyróżnia odważny design i innowacyjne rozwiązania - to wizytówka nowej Toyoty Camry. Najnowsze wcielenie reaktywowanego modelu zostało zaprezentowane przez Toyotę Walder w październiku ubiegłego roku podczas uroczystej premiery w studiu filmowym Panika. Teraz samochód jest już dostępny do testów, a dealer zaprasza na Dni Otwarte modelu, które odbywają się dziś i jutro w salonach w Chwaszczynie i Rumi.

Źródło: moto.trojmiasto.pl

Test „Rzeczpospolitej” na europosła

23.05.2019 18:24

Wejście do strefy euro, wolny rynek, praworządność to tylko niektóre sprawy, o które pytaliśmy kandydatów.

Tagi: Europa, Tesla
Źródło: www.rp.pl

reklama
Kontakt z nami