Wiadomości z tagiem Szpitale  RSS
Kontrowersje wokół śmierci 33-latki w ciąży. Są zawiadomienia do służb

28.05.2023 18:14

Tragiczna śmierć 33-letniej kobiety w ciąży w szpitalu w Nowym Targu wzbudziła wiele pytań. Przyczyną śmierci było wystąpienie wstrząsu septycznego z niewydolnością wielonarządową w trakcie oczekiwania na poród. Rodzina zmarłej złożyła zawiadomienie do prokuratury, sugerując narażenie na niebezpieczeństwo przez personel szpitala. Reprezentacją rodziny zajmie się mecenas związana ze sprawą Izy z Pszczyny.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Łukaszenka jednak wrócił do Mińska? "Z narkozy w Moskwie można się nie obudzić"

28.05.2023 15:27

Alaksandr Łukaszenka po ostatnim spotkaniu z Władimirem Putinem trafił do szpitala w Moskwie? Według nieoficjalnych informacji wrócił jednak do Mińska. Konwój miał być widziany w okolicach rezydencji dyktatora. - Zabiegi pod narkozą w Moskwie są ryzykowne. Można się z nich nie obudzić - komentuje dla WP białoruski opozycjonista Paweł Łatuszka.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Bramkarz PSG miał poważny wypadek. Zabrano go helikopterem

28.05.2023 14:10

Hiszpańskie media donoszą o niebezpiecznym wypadku z udziałem Sergio Rico. 29-letni bramkarz trafił do szpitala, gdzie wykonano intubację.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Horror na autostradzie A2. Pieszy potrącony

28.05.2023 13:07

Z niewyjaśnionych przyczyn mężczyzna wysiadł z ciężarówki na autostradzie A2 i znalazł się pasie głównym. Tam potrącił go samochód osobowy. Musiał interweniować śmigłowiec LPR. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

​Łukaszenka w stanie krytycznym? Trafił do szpitala po spotkaniu z Putinem

28.05.2023 10:30


Kolejne doniesienia o złym stanie zdrowia białoruskiego dyktatora. Alaksandr Łukaszenka miał trafić do szpitala w Moskwie. Jego stan określany jest jako krytyczny. Ostatni raz publicznie Łukaszenka widziany był w czwartek, podczas spotkania z Władimirem Putinem.

Źródło: www.rmf24.pl

"Łukaszenka w szpitalu w stanie krytycznym". Niepotwierdzone doniesienia

28.05.2023 0:49

Białoruski opozycjonista przekazał niepotwierdzone informacje, że Alaksandr Łukaszenka trafił do szpitala w Moskwie. Ma być w stanie krytycznym. Eksperci wskazują, że nie można zweryfikować tych informacji.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nowe fakty w sprawie śmierci pacjentki w ciąży. Dyrektor szpitala zabrał głos

27.05.2023 13:47

W nocy z 23 na 24 maja w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu zmarła pacjentka w 5. miesiącu ciąży, która przebywała na oddziale patologii ciąży. Pojawiły się nowe informacje w sprawie tej tragedii.

Tagi: Szpitale
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Para prowadząca rodzinny dom dziecka z zarzutami znęcania się

26.05.2023 19:44

Małżeństwo prowadzące rodzinny dom dziecka usłyszało zarzuty znęcania się nad siedmiorgiem dzieci, a także zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu jednego dziecka. Para opiekowała się 12 dzieci, które trafiły do szpitala z podejrzeniami śladów przemocy.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Podczas lotu pasażer otworzył drzwi w samolocie. "Technicznie to nieprawdopodobne"

26.05.2023 15:46

Podczas piątkowego lotu Asiana Airlines, w trakcie podchodzenia do lądowania w Daegu w Korei Południowej otworzyły się drzwi samolotu. Zdarzenie wywołało silny podmuch powietrza w kabinie, co zostało uchwycone na krążącym w Internecie nagraniu. Kilka osób trafiło do szpitala.

Źródło: podroze.onet.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami