Wiadomości z tagiem Szkoły  RSS
W szkołach ponadpodstawowych w Białymstoku wciąż są wolne miejsca

20.08.2019 10:00


W sumie w rekrutacji uzupełniającej wzięło udział ponad 2600 uczniów szkół podstawowych i wygaszanych gimnazjów. Na tym etapie przyjęto jednak tylko co trzeciego kandydata, dokładnie 777 osób. W praktyce oznacza to, że mogły znaleźć się takie osoby,...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Szkolna wyprawka z ubezpieczeniem [Faramuszki]

20.08.2019 8:48

Europ Assistance podkreśla, że w wyprawce szkolnej powinno również znaleźć się ubezpieczenie NNW. Urszula Szwarc, zastępca dyrektora (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Rok szkolny radosny dla wszystkich. Caritas rozpoczyna zbiórkę przyborów

20.08.2019 7:22


Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. O tym, że niełatwo jest skompletować wyprawkę, rodziców nie trzeba przekonywać. Zakup plecaka, przyborów i stroju na WF przekracza czasem możliwości finansowe. Dzieci i młodzież z najuboższych rodzin wspomaga Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. W kilkudziesięciu sklepach i marketach w całej diecezji odbędzie się zbiórka pod hasłem „Z uśmiechem do szkoły”. … ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Źródło: www.wzielonej.pl

Dostępność Plus z podpisem prezydenta. Urzędy, szkoły i szpitale mają być przyjazne dla wszystkich

19.08.2019 22:01

Andrzej Duda złożył podpis pod ustawą wprowadzającą program "Dostępność Plus". W jego ramach wszystkie placówki publiczne mają zostać dostosowane do wymagań m.in. osób starszych i z niepełnosprawnościami.

Źródło: www.money.pl

Mądry Polak przed szkodą. NAS Synology: Arka Noego dla naszych danych

19.08.2019 21:40

Co dziś zrobiłeś, aby twoje dane były bezpieczne? Prawdopodobnie nic. Brakuje czasu, chęci czy umiejętności? To nie problem – mądre urządzenia mogą zrobić to za ciebie. Izraelska sonda Beresheet, która niedawno rozbiła się na powierzchni Księżyca, przenosiła bardzo nietypowy ładunek. Obok pieczołowicie zabezpieczonych niesporczaków – niewielkich, bardzo odpornych organizmów – na pokładzie&...

Źródło: feedproxy.google.com

Liga Europy. Glasgow Rangers - od bankructwa do meczu z Legią

19.08.2019 21:24

- Długo myśleliśmy, że takiego klubu nie da się zdegradować. Nawet po spadku niewiele się zmieniło - o bankructwie Glasgow Rangers opowiada Kamil Wiktorski, były zawodnik zespołu. W czwartek Szkoci zagrają z Legią w IV rundzie el. Ligi Europy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dostępność Plus z podpisem prezydenta. Urzędy, szkoły i szpitale mają być przyjazne dla wszystkich

19.08.2019 21:01

Andrzej Duda złożył podpis pod ustawą wprowadzającą program "Dostępność Plus". W jego ramach wszystkie placówki publiczne mają zostać dostosowane do wymagań m.in. osób starszych i z niepełnosprawnościami.

Źródło: www.money.pl

Skompletuj szkolną wyprawkę w Starym Browarze

19.08.2019 21:00

Ekscytacja, ciekawość, niepewność - wszystkie te emocje mieszają się przed początkiem nowego roku szkolnego w głowach małych uczniów… i ich rodziców. Dla maluchów, które wybierają pierwszy piórnik i tornister, kompletowanie szkolnej wyprawki to przyjemność. Tym trochę starszym uczniom początek września na pewno umilą nowa para butów czy markowa bluza. Wyprawkowe zakupy najlepiej zaplanować na drugą połowę sierpnia, kiedy wiele marek Starego Browaru proponuje atrakcyjne rabaty i promocje.

Tagi: Szkoły
Źródło: epoznan.pl

reklama
Kontakt z nami