Wiadomości z tagiem Szczyt klimatyczny  RSS
Pokolenie Z – to co robią, może zawstydzić nawet Ciebie

11.03.2019 13:53

Co ma wspólnego nastolatek, który zagrał w polskim filmie przygodowym "Władcy przygód. Stąd do Oblivio", piętnastoletnia Greta Thunberg, która podczas szczytu klimatycznego w Katowicach wezwała rządzących do wzięcia odpowiedzialności za katastrofalne dla Ziemi zmiany klimatyczne i brytyjska aktorka Emma Watson, znana jako Hermiona Granger z serii filmów o Harrym Potterze, która jako ambasadorka

Źródło: www.filmweb.pl

Koniec świata jaki znamy. Tak może wyglądać Ziemia za kilka dekad

02.03.2019 2:14

Dlaczego wszyscy trąbią na okrągło o COP24? Do Polski zjechały się setki gadających głów, jedne trochę bardziej rozpoznawalne, inne mniej. Czy szczyt klimatyczny w Katowicach ma w ogóle jakieś znaczenie i może w jakikolwiek sposób wpłynąć na nasze życie? Otóż ma, dlatego warto trzymać kciuki za wypracowanie konsensusu, umożliwiającego wdrożenie paryskiego porozumienia klimatycznego. Dlaczego to takie ważne?

Źródło: wiadomosci.onet.pl

20-minutowa drzemka "w pracy" robi furorę. Pomysłem Polki interesuje się NASA

17.02.2019 5:51


Pomysł Vinci Power Nap Magdaleny Filcek to Kawiarenka Snu, w której przez 20 minut można odpocząć, w środku dnia wypełnionego obowiązkami. Pomysł Polki zachwycił gości niedawnego szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach, teraz interesuje się nim NASA. Kawiarenka może się także okazać doskonałym rozwiązaniem dla nauczycieli czy lekarzy.

Źródło: praca.interia.pl

reklama
Kontakt z nami