Wiadomości z tagiem Seks  RSS
Seksafera z Joanną Krupą w roli głównej! Wszystko wyszło na jaw!

19.09.2019 14:03


Wizerunek Joanny Krupy (40 l.) został bezprawnie wykorzystany przez jeden z klubów erotycznych w Miami. Zdjęcia modelki miały posłużyć jako reklama, by rozkręcić zagraniczny seksbiznes. Sprawa trafiła do sądu już kilka miesięcy temu, ale pierwsze decyzje zapadły dopiero teraz. Nie uwierzycie, jaką sumę ma dostać gwiazda w ramach odszkodowania!

Źródło: www.pomponik.pl

Crisiano Ronaldo o seksie z Georginą Rodriguez

19.09.2019 9:41

Cristiano Ronaldo podczas rozmowy z Piersem Morganem z "Good Morning Britain" był dość wylewny. Piłkarz wyznał dziennikarzowi, że seks z jego partnerką jest piękniejszy od jego najlepszego gola.

Źródło: sport.onet.pl

Świętokrzyskie: Areszt dla podejrzanego o pedofilię

18.09.2019 14:35


Na trzy miesiące aresztował Sąd Rejonowy w Starachowicach (woj. świętokrzyskie) mężczyznę, któremu prokurator przedstawił zarzuty przeciwko wolności seksualnej i obyczajności na szkodę małoletnich poniżej 15. roku życia. Według mediów podejrzany jest instruktorem jednej z miejskich instytucji kultury.

Źródło: fakty.interia.pl

Instruktor ze Starachowic podejrzany o pedofilię. Został aresztowany

18.09.2019 14:25


Instruktor w jednej z instytucji kultury w Starachowicach usłyszał dwa zarzuty dotyczące przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności na szkodę małoletnich. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany – informuje Onet.

Źródło: www.rmf24.pl

Starachowice. Zarzuty dla instruktora ws. wykorzystania seksualnego dzieci

18.09.2019 13:05

Skandal w domu kultury w Starachowicach. Instruktor miał wykorzystać seksualnie dzieci podczas zagranicznej wycieczki. Mężczyzna usłyszał zarzuty i...

Tagi: Seks
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Girzyński o wsparciu PiS dla o. Rydzyka: Nie ma powodów do pretensji

18.09.2019 13:00

- Myślę, że Kościół w zakresie pedofilii nie radzi sobie z jedną rzeczą od wielu lat. Do Kościoła katolickiego, do stanu duchownego zgłaszali się często ludzie z powikłaniami o charakterze upodobań seksualnych. Przymykano na ten fakt oko, zwłaszcza w zakresie sporej grupy homoseksualistów - powiedział w programie „Onet Opinie” Zbigniew Girzyński.

Tagi: Pedofile, Seks
Źródło: www.rp.pl

Zatrzymali ich za jazdę po pijanemu. W radiowozie zaczęli uprawiać seks

18.09.2019 12:33


​Para zatrzymana na Florydzie za jazdę na rowerach pod wpływem alkoholu znacząco pogorszyła swoje położenie. Siedząc bowiem w radiowozie, zaczęli uprawiać seks.

Źródło: www.rmf24.pl

Wybory parlamentarne 2019. Marcin Kierwiński odpowiada Gowinowi ws. "planu Rabieja"

18.09.2019 10:02

Wicepremier Jarosław Gowin stwierdził, że "plan Rabieja istnieje od wielu lat". Chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne. - Nie wiem, co to...

Lottie Moss odsłoniła sporo. Wyszło seksownie czy tandetnie?

18.09.2019 8:23


Modelka Lottie Moss (21 l.) chętnie korzysta z zaproszeń na imprezy show-biznesowe. Jednak jako że nie jest gwiazdą pierwszego formatu, robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Ostatnio pojawiła się na pokazie mody w sukience, która mocno eksponowała jej wdzięki. Swój cel osiągnęła - fotografowie nie odstępowali jej na krok!

Tagi: Lotus, Seks
Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami