Wiadomości z tagiem Sekretarz generalny  RSS
Ukraiński ambasador w Niemczech o rzezi wołyńskiej: “Podobne masakry dokonywane były przez Polaków na Ukraińcach, dziesiątki tysięcy. Trwała wojna”

01.07.2022 12:35


Mamy nadzieję, że MSZ Ukrainy podejmie kolejne działania w związku z wypowiedziami ambasadora tego kraju w Niemczech Andrija Melnyka; to były niedopuszczalne słowa – powiedział w piątek sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski. W rozmowie opublikowanej w środę na kanale YouTube niemiecki dziennikarz Tilo Jung rozmawiał z ambasadorem Ukrainy w Niemczech m.in. o jego stosunku do […]

Stoltenberg: Szwecja i Finlandia zostaną członkami NATO

30.06.2022 13:30

Szwecja i Finlandia zostaną członkami NATO. Jesteśmy gotowi bronić wszystkich sojuszników, jesteśmy gotowi na każdą ewentualność - powiedział sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Sekretarz generalny NATO: Chiny nie są naszym przeciwnikiem, ale stanowią poważne wyzwanie

30.06.2022 10:27


Chiny nie są przeciwnikiem NATO, ale stanowią poważne wyzwanie - powiedział w środę podczas odbywającego się w Madrycie szczytu Sojuszu Północnoatlantyckiego sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg. Dodał, że Sojusz wzmocni swoją współpracę z partnerami z regionu Indo-Pacyfiku.

Źródło: www.bankier.pl

Sanchez: Rosja zostanie uznana za główne zagrożenie NATO

29.06.2022 9:44


Szczyt NATO w Madrycie ma historyczne znaczenie, ponieważ musimy dostosować Sojusz do nowych wyzwań bezpieczeństwa - powiedział w środę sekretarz generalny organizacji Jens Stoltenberg. W planach jest przyjęcie zaktualizowanej koncepcji strategicznej Sojuszu, a także rozpoczęcie procesu akcesyjnego Szwecji i Finlandii - przekazał.

Źródło: www.bankier.pl

Jens Stoltenberg: Szczyt NATO w Madrycie ma historyczne znaczenie

29.06.2022 9:19


Szczyt NATO w Madrycie ma historyczne znaczenie, ponieważ musimy dostosować Sojusz do nowych wyzwań bezpieczeństwa - powiedział sekretarz generalny organizacji Jens Stoltenberg. W planach jest przyjęcie zaktualizowanej koncepcji strategicznej Sojuszu, a także rozpoczęcie procesu akcesyjnego Szwecji i Finlandii - przekazał.

Źródło: www.rmf24.pl

Komitet Polityczny PiS powołał 16 'opiekunów województw'. Na Opolszczyźnie będzie nim Przemysław Czarnek

28.06.2022 20:15


Komitet Polityczny PiS podjął uchwałę, w której powołano 16 tzw. opiekunów województw. To osoby, które będą nadzorować przebieg zmian strukturalnych w PiS oraz działalność nowo powołanych pełnomocników okręgowych- Komitet Polityczny PiS podjął uchwałę, w której powołano 16 tzw. opiekunów województw. To osoby, które będą nadzorować przebieg zmian strukturalnych w PiS oraz działalność nowo powołanych pełnomocników okręgowych - poinformował sekretarz generalny partii Krzysztof Sobolewski.'Opiekunem' województwa opolskiego został minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Komitet podczas dzisiejszego (28.06) posiedzenia zaakceptował także 94 pełnomocników okręgowych ugrupowania. Opolska posłanka Violetta Porowska na profilu facebookowym poinformowała, że została pełnomocnikiem w okręgu 53 obejmującym powiaty: oleski, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, strzelecki i głubczycki. - Wszystkie te zmiany, tak jak było już wcześniej mówione, wchodzą od 1 lipca, zaś na formalne sprawy związane z przekazaniem dokumentacji i objęciem nadzoru nad strukturami w poszczególnych okręgach, które obejmować teraz będą...

Źródło: radio.opole.pl

Dostał e-maila z Rosji. "Rosjanie idą! Szykujcie się, bydlaki!"

25.06.2022 15:44

Prezes Ukraińskiej Federacji Siatkówki Mychajło Melnyk upublicznił maile, których nadawcą jest według niego sekretarz generalny rosyjskiego związku Aleksandr Jaremenko. Maile są pełne pogardy i nienawistnych zwrotów wobec Ukraińców.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ukraiński działacz pokazał wiadomości od Rosjan. "Tfu! Nienawidzę!"

25.06.2022 9:41

Mychajło Melnyk, prezes Ukraińskiej Federacji Siatkarskiej, opublikował za pomocą mediów społecznościowych maile przepełnione wrogością i odrazą w stosunku do Ukraińców. Według ukraińskiego działacza nadawcą wiadomości jest sekretarz generalny rosyjskiego związku siatkarskiego, Aleksandr Jaremenko.

Źródło: sport.onet.pl

Pogarda, nienawiść i groźby. Prezes ukraińskiej federacji pokazał maile, które dostał z Rosji

24.06.2022 19:20

Prezes Ukraińskiej Federacji Siatkówki Mychajło Melnyk upublicznił maile, których nadawcą jest według niego sekretarz generalny rosyjskiego związku Aleksandr Jaremenko. Maile są pełne pogardy i nienawistnych zwrotów wobec Ukraińców.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Sekretarz generalny ONZ: Grozi nam bezprecedensowy kryzys głodu na światową skalę

24.06.2022 17:42


Istnieje realne ryzyko, że w 2022 roku zostanie ogłoszonych wiele klęsk głodu, a rok 2023 może być nawet gorszy - ostrzegł w piątek sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres. Dodał, że grozi nam bezprecedensowy kryzys na światową skalę, wywołany rosnącym niedoborem żywności.

Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami