Wiadomości z tagiem Sejm  RSS
Kandydatka PiS oburzona billboardami WOŚP. Złożyła zawiadomienie

02.10.2023 19:12


Łódzka kandydatka PiS do Sejmu Agnieszka Wojciechowska van Heukelom wysłała do PKW zawiadomienie z prośbą o sprawdzenie, czy bilbordy WOŚP z hasłem "Pokonajmy zło. Wygramy" są nielegalnym finansowaniem kampanii wyborczej opozycji. „Koszty kampanii są poniesione z pieniędzy zbiórkowych” - twierdzi na FB WOŚP.

Tagi: Sejm, UKE
Źródło: www.rmf24.pl

Zbigniew Kołodziej (PSL): “Idziemy po dobry wynik, żeby rozwiązywać problemy mieszkańców.”

02.10.2023 18:02


Zbigniew Kołodziej (PSL): “Idziemy po dobry wynik, żeby rozwiązywać problemy mieszkańców.” Czas na powiat sulęciński. W tym odcinku programu „Grunt to Lubuskie” gościmy wiceprezesa PSL Lubuskie , Zbigniewa Kołodzieja, radnego wojewódzkiego, przewodniczącego sejmikowej komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Zapraszamy także na rozmowę z wójtem Krzeszyc – Stanisławem Peczkajtisem. ochodzi z serwisu . Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Tagi: Internet, Sejm, PSL
Źródło: www.wzielonej.pl

Ustawa budżetowa na 2024 r. Projekt już w Sejmie

02.10.2023 16:26

Rząd skierował do Sejmu projekt ustawy budżetowej na rok 2024. Wydatki mają wynieść łącznie 849,3 mld zł, podczas gdy dochody szacuje się na 684,5 mld zł. Wpływ na wzrost wydatków ma głównie obronność, na którą trafić ma łącznie aż 158,9 mld zł. Szacuje się, że w przyszłym roku dochody podatkowe wzrosną o 15,7 proc. rok do roku.

Tagi: Sejm
Źródło: www.podatki.biz

Kampanijny przekaz w akcji WOŚP? Jest wniosek do PKW

02.10.2023 14:48

Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, kandydatka PiS do Sejmu z okręgu łódzkiego, zwróciła się do Państwowej Komisji Wyborczej z wnioskiem o zbadanie, czy billboardy WOŚP z hasłem "Pokonajmy to zło. Wygramy" nie stanowią nielegalnej formy finansowania kampanii wyborczej partii opozycyjnych.

Tagi: Sejm, UKE
Źródło: wiadomosci.wp.pl

WP: TVP organizuje "Debatę Wyborczą". Znamy datę i godzinę

02.10.2023 13:27

TVP organizuje "Debatę Wyborczą" w poniedziałek 9 października – dowiaduje się Wirtualna Polska. Zaproszenia trafiają do przedstawicieli komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu, które zarejestrowały listy we wszystkich okręgach wyborczych. Szczegółowe zasady przeprowadzenia debaty mają zostać ustalone dopiero w środę. W piśmie nie ma mowy o liderach partii, więc ich obecność stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Tagi: Sejm
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Chcą zakończyć „parszywe rządy prawicowe”. Kobiety tańczyły przed olsztyńskim ratuszem [ZDJĘCIA]

02.10.2023 13:05

W sobotę (30 września) przed Urzędem Miasta w Olsztynie zorganizowano taneczny performance, który miał zachęcić kobiety do głosowania w nadchodzących wyborach. Przed ratuszem pojawiły się m.in. Bożena Przyłuska, kandydatka do Sejmu z ramienia Nowej Lewicy oraz Marta Lempart, liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Nastąpiła zmiana lokalizacji głównej siedziby Urzędu MarszałkowskiegoNastąpiła zmiana lokalizacji głównej siedziby Urzędu Marszałkowskiego

02.10.2023 11:39


W tym budynku urzęduje teraz Zarząd Województwa Podlaskiego.
Mieści się tu też kancelaria ogólna urzędu i dwanaście departamentów urzędu.
Sesje podlaskich radnych i obrady komisji sejmikowych wciąż będą odbywać się w budynku przy...

Tagi: Sejm
Źródło: www.radio.bialystok.pl

Sondaż. Kto utworzy rząd po wyborach?

02.10.2023 6:00


Kto utworzy rząd po jesiennych wyborach do Sejmu? Jak wynika z najnowszego sondażu United Surveys dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej" ponad 57 proc. Polaków uważa, że PiS wygra wybory, ale tylko 39 proc. ankietowanych jest zdania, że rząd zostanie utworzony przez tę partię samodzielnie lub z innym ugrupowaniem. Jeśli chodzi o poparcie dla opcji stworzenia rządu przez obecną opozycję - czyli Koalicję Obywatelską, Trzecią Drogę i Lewicę - to zdania są tu podzielone niemal na pół - tak natomiast wynika z sondażu IBRIS dla RMF FM i...

Tagi: NATO, Sejm, Wybory
Źródło: www.rmf24.pl

Wybory 2023. Olsztyn ma program na sukces: ''Bić ku**y i złodziei''

01.10.2023 22:22

Stanisław Olsztyn to lokalny blogger, prowadzący portal Ku Prawdzie. Na swojej stronie od lat publikuje informacje i komentuje zdarzenia społeczno-polityczne w Olsztynie, Polsce i na całym świecie. Z hasłem "tak mi dopomóż Wszechmogący" bacznie obserwuje "tych z lewicy, prawicy i centrum". W październikowych wyborach stara się o miejsce do Sejmu z list Konfederacji, a na jego plakacie widnieje dosadny cytat z marszałka Piłsudskiego.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

reklama
Punkta.pl – porównywarka OC
Kontakt z nami