Wiadomości z tagiem San Francisco  RSS
Czynsze rosną bardzo szybko - Warszawa jak San Francisco?

21.05.2019 10:02


Solidny popyt na rynku mieszkaniowym widać nie tylko w przypadku rynku inwestycyjnego, ale też na rynku najmu. W pierwszych miesiącach tego roku czynsze wyraźnie przyspieszyły, a w mediach coraz częściej można przeczytać takie teksty, jak w San Francisco – że młodych, zdolnych ludzi nie stać na wynajem. Choć oczywiście nawet czynsze w relacji do średniej płacy nie są tak wysokie jak w mekce technologii.

Źródło: www.bankier.pl

Automatyczne rozpoznawanie twarzy? Nie w San Francisco

17.05.2019 10:37

San Francisco jest pierwszym miastem, w którym zdecydowano się na wprowadzenie zakazu wykorzystywania technologii automatycznego rozpoznawania twarzy w systemach monitoringowych.

Źródło: www.benchmark.pl

Od San Francisco do Denver. Oto mapa "bogactwa" w USA

16.05.2019 9:49

Bycie bogatym w Denver nie oznacza tego samego, co bycie bogatym w San Francisco czy Nowym Jorku.

Źródło: forsal.pl

Twoja twarz jest w kamerze, wiemy, że to ty!

14.05.2019 18:32


San Francisco jest na dobrej drodze, aby stać się pierwszym miastem USA, które zakaże technologii rozpoznawania twarzy. Jak czytamy w depeszy AP, jest to reakcja na rosnący społeczny bunt przeciwko takim algorytmom stosowanym w kamerach. Są one coraz częściej używane na lotniskach, w autach, sklepach, stadionach i w domowym monitoringu.

Źródło: www.rmf24.pl

Wątroba za nerkę? Taka może być przyszłość transplantologii

13.05.2019 20:00


Oddam pół wątroby za nerkę dla bliskiej mi osoby? Brzmi szokująco? A jednak taka może być przyszłość transplantologii. I zdaniem lekarzy, nie byłoby w tym nic złego. O takiej formie tak zwanej krzyżowej transplantacji pisze na swej stronie internetowej czasopismo "New Scientist", podsumowując wyniki badań na temat pierwszego podobnego przypadku w historii medycyny. Taki zabieg wykonano w ubiegłym roku w szpitalu University of California w San Francisco. Jego wyniki opublikowano na łamach czasopisma "American Journal of Transplantation".

Źródło: www.rmf24.pl

San Francisco z Berlina od 1247 PLN. Na wakacje i nie tylko

10.05.2019 8:59

(Aktualizacja) Atrakcyjna oferta przelotów na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie swoją podróż do Kalifornii.

Źródło: www.fly4free.pl

dziś, 8 maj 18:35 (HBO) - W głowie się nie mieści

08.05.2019 9:45


Riley wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco. Emocje dziewczynki toczą w jej umyśle niezwykłą grę. Radość prowadzi zaciętą walkę ze...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Śr, 8 maj 18:35 (HBO) - W głowie się nie mieści

07.05.2019 3:55


Riley wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco. Emocje dziewczynki toczą w jej umyśle niezwykłą grę. Radość prowadzi zaciętą walkę ze...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Build 2019: Microsoft udostępni kod Quantum Development Kit

06.05.2019 22:14

Microsoft tradycyjnie udostępnii źródła jednego ze swoich projektów. Podczas konferencji Build 2019 w San Francisco zapowiedział, że udostępni kod całego Quantum Development Kit - zestawu narzędzi pozwalających już teraz tworzyć programy dla nadchodzących komputerów kwantowych. W ubiegłym roku udostępniony został kod niektórych bibliotek i przykładów, w tym roku Microsoft dokończy zadanie.&...

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Kontakt z nami