Wiadomości z tagiem Samochody  RSS
dziś, 26 maj 20:00 (Discovery Channel) - Auto-reaktywacja

26.05.2019 9:43


W trakcie wakacji Aarona Richard postanawia dać ekipie zadanie odnowienia swojego pierwszego samochodu - zgniłozielonego mercury'ego cometa z 1974.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Williams: tempo nadal rozczarowujące

25.05.2019 18:00

Po raz kolejny w tym sezonie to George Russell był tym szybszym z dwójki kierowców Williams Racing. Brytyjczyk pokonał Roberta Kubicę o niecałe 0,3s.  
Dave Robson przyznał, że choć kwalifikacje przebiegły bez problemów, a kierowcy nie popełnili żadnych błędów, aktualnie prezentowana forma obu samochodów nie pozwoliła nawiązać walki choćby o osiemnaste miejsce.
- ...

Źródło: pl.motorsport.com

Hulajnogi na minuty, czyli hulaj... dusza i parkuj, gdzie chcesz

25.05.2019 18:00

Kiedy na drogach Trójmiasta pojawiły się pierwsze samochody na minuty, głośno zrobiło się na temat ich niechlujnego parkowania w zupełnie przypadkowych miejscach. Podobny problem pojawił się po niedawnym uruchomieniu usługi wynajmu elektrycznych hulajnóg, które także pozostawiane są, gdzie popadnie. Hulaj dusza - piekła nie ma.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Ruch wahadłowy na krajowej "siódemce"

25.05.2019 16:16

Kolizja na trasie krajowej nr 7 w Skarżysku-Kamiennej. Na wylocie z miasta w stronę Kielc zderzyły się dwa samochody osobowe. Nikt nie został ranny.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Surowe kary za cofanie liczników w autach już obowiązują

25.05.2019 15:47


Za "przekręcenie" licznika w samochodzie będzie można trafić nawet na 5 lat do więzienia. Od 25 maja 2019 r. weszły w życie przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w Kodeksie karnym, które pozwolą ukrócić proceder cofania liczników w używanych autach.

Źródło: www.bankier.pl

Uwaga kierowcy! Na pięć dni zamkną drogę powiatową. Samochody na objazdy

25.05.2019 14:18


W decydującą fazę wchodzą prace remontowe na drodze powiatowej od Strzeszkowic do Krężnicy Jarej. Od poniedziałku trasa zostanie zamknięta dla ruchu. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów wykonawca rozbudowy drogi powiatowej nr 2259 L Bełżyce – Strzeszkowice – Krężnica Jara – Lublin informuje, że od dnia poniedziałku 27 maja w godzinach 7:00 – 20:00 przystępuje do układania […]

Źródło: spottedlublin.pl

Hulajnogi, samochody i przystanki – wszystko razem w aplikacji take&drive

25.05.2019 13:45

Mam dla was kolejną aplikację, która ułatwia życie w miejskiej dżungli. Korzystając z take&drive, możesz zaoszczędzić sporo czasu, poruszając się na zmianę tramwajem, autem na minuty i hulajnogą elektryczną. Jak używać take&drive? Aplikacja take&drive nie wymaga logowania, musi jedynie mieć dostęp do wskazań GPS-u w smartfonie. Natychmiast po jej uruchomieniu zobaczysz&...

Źródło: feedproxy.google.com

Solberg pierwszym liderem

25.05.2019 11:45

- Mam właściwą mieszankę opon. Jestem zadowolony z tego wyboru. Mieliśmy czysty przejazd. Mocno atakowałem - relacjonował Solberg.
- Za bardzo hamowałem w każdym zakręcie. Muszę przyzwyczaić się do samochodu. Straciłem sporo czasu - podsumował Sesks.
- Było w porządku. Linia jest okropna, ale starałem się atakować. Wszędzie jest luźno - donosił Ingram.
Za czołową ...

Źródło: pl.motorsport.com

F1: Grand Prix Monako. Haas nie musi zmieniać malowania samochodów. Problemy sponsora bez wpływu na zespół

25.05.2019 7:00

Haas nie planuje zmiany malowania swojego samochodu, po tym jak Rich Energy przegrało batalię sądową o prawa do korzystania ze swojego loga. - To nie jest nasz problem - komentuje Gunther Steiner, szef Haasa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ochotnicza Straż Pożarna w Lipianach będzie miała nowy wóz

25.05.2019 3:44

Ochotnicza Straż Pożarna Lipiany otrzyma ponad 736 tys. zł dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Dotacja pozwoli na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego średniej klasy. Umowę gwarantującą przekazanie......

Źródło: www.24kurier.pl

reklama
Kontakt z nami